Оголошення

 

 

 


 

Основні правила пожежної безпеки під час святкування Великодня

Під час релігійних свят неможливо уявити собі храм або оселю, у яких не запалюють свічок. Свічка — це символ віри, причетності людини до Божественного Світла. Вона уособлює полум’я нашої любові до Господа, Матері Божої, Ангелів та святих.

Перебуваючи у храмі, пам’ятайте про правила поводження з відкритим вогнем, будьте пильними, знаходячись поряд із свічниками, слідкуйте за полум’ям власної свічки та свічок оточуючих вас людей. Ознайомтесь з планом евакуації на випадок виникнення пожежі та місць розміщення первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, пожежних щитів, води, тощо). Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем.

Встановлюючи свічки і лампадки вдома, подбайте, щоб поруч з ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, тюлів, святкових декорацій тощо) та не залишайте їх запаленими без нагляду.

У разі виникнення пожежі уникайте паніки та, не гаючи часу, викликайте пожежно-рятувальну службу за телефоном «101». А поки рятувальники поспішають вам на допомогу, прикладіть максимум зусиль для гасіння полум’я та евакуації людей, що знаходяться у місці займання.

Якщо загорівся Ваш одяг, швидко скиньте його, якщо не вдалося – впадіть і качайтеся, збиваючи полум`я.

Якщо на іншій людині зайнявся одяг, допоможіть швидко зняти його та залити водою. Якщо осередок пожежі великий – поваліть потерпілого на підлогу (землю) та намагайтеся будь-яким способом збити полум`я: залийте водою, засипте землею, накиньте цупку тканину (брезент, ковдру, пальто) і щільно притисніть її до палаючого одягу. При цьому голову потерпілого слід залишити відкритою, щоб уникнути отруєння продуктами горіння.

Варто пам’ятати! Що людина, на якій горить одежа, знаходячись у вертикальному положенні, наражає себе на небезпеку поширення полум`я на обличчя, загоряння волосся та ураження органів дихання чадним газом та продуктами горіння, а швидкі рухи, особливо біг, лише підсилюють горіння.

Горіння людських сердець потрібні Богові більше, ніж пожежі від людської недбалості. Пам’ятайте, що Вас і Ваших близьких оберігає Ваша обачність і турбота про ближнього!

 

  

Начальник Перечинського РС УДСНС України у Закарпатській області

підполковник служби цивільного захисту                                            Р.І.Петрик


 

До відома сільгосптоваровиробників!


 

До відома мешканців м.Перечин та Перечинського району

 

Перечинська районна рада разом з представниками Головного управління Держпродспоживслужби  в Закарпатській області проведе спільний захід щодо реалізації повноважень  Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області в частині здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, вимог законодавства про рекламу, про заходи щодо попередження та  зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров`я населення, державного ринкового метрологічного нагляду.

Спільний захід відбудеться 18 квітня 2019 року об 11 годині в залі засідань Перечинської районної ради.

Запрошуються суб’єкти господарювання та споживачі. 


 

Рекомендації

щодо локалізації та ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та багаторічної рослини – борщівника Сосновського на території Закарпатської області

 

Борщівник Сосновського – багаторічна рослина, зелена маса якої містить фотоактивну речовину фурокумарин, яка при потраплянні на відкриті частини тіла людини під впливом сонячної енергії спричиняє сильні опіки шкіри. Борщівник є також контактним та дихальним алергеном. Рослина відноситься до родини зонтичних з 2-5 річним циклом розвитку. З центральної її бруньки на 3-5-й рідше – на 2-3-й рік життя утворюється квітковий пагін. Одна рослина здатна щороку давати від 15-20 тис., а в окремі роки і до 100 тис. життєздатного насіння. У грунті насіння борщівника може зберігати життєздатність 3-5, іноді 10-15 років. Якщо немає умов для цвітіння ( через недостатню кількість поживних речовин, затінення, посухи або регулярного скошування), воно затримується. За таких умов рослини можуть жити до 12 років. Після плодоношення рослина повністю відмирає. Розмножується головним чином насінням, швидко поширюється займаючи все нові ареали і з часом утворює великі зарості, витісняючи іншу рослинність. Борщівник Сосновського досягає до 3 м висоти, має великі перисті листки та порожнисте стебло, росте переважно на добре зволожених грунтах ( береги річок, каналів, придорожні смуги). Нерідко ця небезпечна рослина росте на деградованих пасовищах і покинутих полях, пустирях, сміттєзвалищах, у населених пунктах у парках, навіть на клумбах.

            Амброзія полинолиста – карантинний бур’ян, злісний конкурент культурних рослин, надзвичайно шкодочинний. За сильного засмічення відчутно знижує врожай сільськогосподарських культур. Рослина однорічна, розмножується насінням, сходи з’являються в квітні – травні, цвіте з другої половини липня до жовтня. Засмічує посіви просапних культур, озимі та ярі зернові, трави, технічні культури, сади, виноградники, а також подвір’я, присадибні ділянки, парки, пустирі, узбіччя доріг, залізничні насипи, береги річок і ставків, полезахисні смуги. Рослина має потужну кореневу систему, бур’ян здатний тривалий час ( до двох тижнів) витримувати підтоплення, утворюючи при цьому додаткове коріння, рослині властива висока регенераційна властивість, вид має високу пластичність щодо температури повітря та вологості грунту.  Переноситься насіння амброзії полинолистої з насіннєвим матеріалом, відходами, соломою, транспортними засобами, тваринами та людиною, розноситься водою під час повені, злив і при зрошенні.

            Заходи боротьби з амброзією полинолистою та борщівником Сосновського:

В населених пунктах:

-                      систематичне скошування рослин амброзії полинолистої та борщівника Сосновського з початку вегетації (квітень – травень) до цвітіння ( кінець липня – початок серпня);

-                      викопування рослин амброзії та борщівника з корінням та їх знищення шляхом спалюванням у спеціально призначених місцях або подрібнення з наступним захороненням решток у санітарних ямах;

-          зрізування основного кореня борщівника на глибині 8-12 см;

-          знищення рослин за допомогою перекопування або переорювання

грунту з подальшим висіванням на цих ділянках газонних трав, які б створювали штучні фітоценози із суцільного рослинного покриву, здатного пригнічувати амброзію.

На узбіччях доріг ( автошляхів та залізничних колій), лісосмуг, землях загального призначення:

-                      періодичне викошування рослин амброзії полинолистої та борщівника Сосновського з початку вегетації (квітень – травень) до цвітіння ( кінець липня – початок серпня);

-                      застосування гербіцидів суцільної дії відповідно до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні»;

            - підсів багаторічних низькорослих або газонних трав.

На полях сівозмін:

-          дотримання технології обробітку грунту;

-                      дотримання агротехнічних заходів догляду за посівами, правильного чергування культур у сівозмінв;

-                      застосування гербіцидів відповідно до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні»;

            На берегах річок:

-          періодичне прикореневе, неодноразове скошування до початку цвітіння;

-          застосування гербіцидів суцільної дії відповідно до «Переліку

пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», з урахуванням Державних саніторних правил ДПС 8.8.12.001-98, затверджених наказом МОЗ України від 03.08.1998р. №1 (п.п.9.6 п.9.6) та вимог Водного кодексу України.

            Зважаючи на те, що борщівник Сосновського викликає опіки шкіри, всі роботи по його знищенню необхідно проводити в захисному одязі. 

 


 

Не спалюйте сухотрав’я – це небезпечно! 

Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає закарпатців відмовитися від практики спалювання опалого листя‚ сухої трави та чагарників.

З початку 2018 року на території Закарпатської області  виникло 40 пожеж сухої трави, чагарників та сміття на відкритих територіях. Внаслідок цього було знищено 26,56 га сухої рослинності. А 01 березня вже зафіксовано й першу жертву внаслідок необережності та халатності під час спалення сухостою у селі Сокирниця Хустського району.

            В Перечинському районі з початку 2018 року рятувальники   6 рази виїжали  на гасіння загорання сухої трави та чагарників.

Звісно‚ добрий господар завжди піклується про чистоту власного обійстя. Зазвичай зі старим мотлохом люди розправляються за допомогою вогню. Сухе листя‚ дрібне сміття - все це в кращому випадку вивозиться за межі господарства та спалюється на безпечній відстані від будівель, а в гіршому ж – до нього підносять сірника прямо на подвір’ї, де для стихії потрібно дуже мало‚ щоб «вирватися» з-під людської опіки й почати нищити все на своєму шляху, завдаючи численних матеріальних збитків або ж навіть травмуючи самих ініціаторів прибирання.

Отож, якщо ви ніяк не хочете відмовитися від спалювання сухостою‚ то робити це треба у безвітряну погоду і на відстані не менше, ніж 15 метрів від будь-яких споруд, не кажучи вже про житлові будинки. Також забороняється підпалювати сміття за допомогою бензину чи інших легкозаймистих речовин. Не варто за допомогою спалювання від стерні очищувати й минулорічні посівні масиви. Цей спосіб попри те‚ що небезпечний‚ але й шкідливий‚ адже під дією високих температур нищиться найкорисніший поживний шар ґрунту. Для відновлення останнього знадобиться чимало часу.

Під час відпочинку на природі багаття потрібно розводити тільки в дозволених та спеціально обладнаних місцях. Не залишайте його без нагляду!

Пам’ятайте! Дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути лиха вогняної стихії та дозволить захистити себе й природу від втрат.

 

Начальник Перечинського РС УДСНС України

у Закарпатській області

 

підполковник служби цивільного захисту                                          Р.І.Петрик


 

Оголошення

Перечинська районна державна адміністрація інформує, що Національна академія державного управління при Президентові України  та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочинає прийом слухачів на денну, вечірню та заочно-дистанційну форми навчання з наданням освітнього ступеня магістр за спеціальністю  „Публічне управління та адміністрування” за державним замовленням.

 

Вичерпну інформацію з питань прийому на навчання можна отримати за тел.: (044) 455-69-01 та на офіційному сайті Національної академії: www.aсademi.gov.ua; до Львівського регіонального інституту за тел.: (032) 244-81-12 та на офіційному сайті www.lvivakademy.com.ua.


 

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ !

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 110 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107», яка набрала чинність від 22.02.2019  затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури ( рибництва).

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

у період утримання молодняка віком від одного до п’яти  місяців —  300 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від п’яти до дев’яти  місяців 700 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від дев’яти до тринадцяти місяців 1500 гривень за голову.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

за перші чотири місяці утримання молодняка 300 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка 700 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі — органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб  власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.

 

Документи, що подаються для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, приймаються до 1 квітня поточного року у разі наявності в господарстві населення такого молодняка на момент подання документів.


 

Оголошення

Інформуємо, що з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пониженням температури повітря та переохолодженням людей,  на території Перечинського району відкрито стаціонарні пункти обігріву на базі:

районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м. Перечин, провулок Ужанський, 5 з графіком роботи з понеділка по п’ятницю з 08.00 год. до 17.00 год.;

        будівлі психонаркологічного та венерологічного кабінетів Перечинської центральної районної лікарні за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська, 8, з цілодобовим графіком роботи.

 

 


 

Новорічні свята відзначаймо без пригод!

Незабаром ми разом із усією державою поринемо у вир новорічних та різдвяних свят, які принесуть у кожний дім радість, надії та сподівання на кращі зміни в житті.

Новорічне свято – це подія, яку з нетерпінням чекають як дорослі, так і діти. Звісно ж, Новий рік не можна собі уявити без красунь-ялинок з безліччю різноманітних іграшок та прикрас, різнокольорової електричної ілюмінації та гучних феєрверків.

Напередодні такого феєричного дійства якось не хочеться думати про негаразди чи проблеми. Але, на жаль, наша реальність далека від казки і, як свідчить багаторічний досвід, більшість надзвичайних ситуацій, зокрема, пожеж, виникають через недотримання елементарних вимог безпеки при влаштуванні новорічної ялинки, через необережність під час використання різноманітних піротехнічних виробів, через, зрештою, власну недбалість.

Щоб уникнути неприємностей під час святкування Новорічних свят рекомендуємо дотримуватись елементарних правил безпеки, які, між іншим, не такі вже й складні:

         > Ялинку встановлюйте на стійкій основі: на підставці, у посудині з піском, так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення (у разі виникнення пожежі або надзвичайної  ситуації), знаходилася на відстані не менше півметра від нагрівальних та опалювальних приладів, легкозаймистих матеріалів.

   > Для освітлення ялинки використовуйте електричні гірлянди лише промислового виробництва. Купуючи гірлянду, заздалегідь перевірте надійність ізоляції та сполучень проводів, переконайтеся, що потужність електролампочок у гірлянді не перевищує 25 Вт.

      Під’єднання гірлянд до мережі має виконуватись тільки за допомогою штепсельних з’єднань.

         Слід завжди пам’ятати, що сама хвоя легкозаймиста. Тож у разі виявлення несправності гірлянди, коли з’явилося миготіння лампочок, іскріння, сильне нагрівання проводу – негайно вимкніть її. Не залишайте увімкненими гірлянди без нагляду.

   > Не прикрашайте ялинку целулоїдними, паперовими та іншими легкозаймистими іграшками, а також марлею чи ватою, що не просочені вогнезахисною речовиною, не застосовуйте для ілюмінації ялинки свічки.

         > Не одягайте дітей у маскарадні костюми з легкозаймистих матеріалів. У будь-якому разі не залишайте дітей одних, без нагляду дорослих у зачинених приміщеннях біля прикрашеної ялини.

         > Категорично забороняється користуватися у приміщенні бенгальськими вогнями, феєрверками, хлопавками та будь-якими піротехнічними засобами.

Батьки, ПАМЯТАЙТЕ! У жодному разі не залишайте сірники, бенгальські вогникита інші піротехнічні засоби у легко доступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися  такими іграшками.

Якщо  Ви, все ж таки вирішили зустріти Новий Рік  під святковий салют, пам’ятайте, що купувати петарди і феєрверки потрібно тільки в магазинах, що мають державну ліцензію на продаж піротехніки, а в разі її придбання, необхідно чітко дотримуватись інструкції щодо правил використання та безпеки.

При виникненні будь якої небезпечної події чи надзвичайної ситуації негайно повідомляйте за телефоном «101».

 

Начальник Перечинського РС УДСНС України

у Закарпатській області

 

підполковник служби цивільного захисту                                          Р.І.Петрик


 

Про переваги виплати пенсій

через поточні рахунки в банках  

Виплата пенсії через рахунки, які відкриті в уповноважених банках, регулюється Порядком виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 р. № 1596 (із змінами).

Пенсіонер має право самостійно обирати спосіб отримання своєї пенсійної виплати: через поштове відділення зв’язку або через банківську установу.

В разі виплати пенсії через поштові відділення зв’язку у визначений графіком день пенсіонеру необхідно очікувати листоношу вдома.

 

Пенсіонери, які отримують пенсії через установи банків, мають певні переваги, а саме :

 

-                       отримувати належні їм суми пенсій та грошової допомоги після зарахування на поточні рахунки в зручний для них час, в повній сумі або частково та незалежно від місця перебування особи;

-                       одержувати відсотки на залишок коштів на вкладному рахунку;

-                       оформити довіреність в установі банку на отримання коштів із свого рахунку іншою особою;

-                       здійснювати за довгостроковим дорученням оплату комунальних послуг шляхом списання їх з рахунку без особистої присутності та інше.

 

         Уповноважені банки зобов’язані забезпечити за бажанням одержувача видачу йому сум пенсій та грошової допомоги як безпосередньо в банку, так і з доставкою одержувачу додому в зручний для нього час, що обумовлюється договором між уповноваженим банком та одержувачем.Про переваги виплати пенсій

через поточні рахунки в банках 

Виплата пенсії через рахунки, які відкриті в уповноважених банках, регулюється Порядком виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 р. № 1596 (із змінами).

Пенсіонер має право самостійно обирати спосіб отримання своєї пенсійної виплати: через поштове відділення зв’язку або через банківську установу.

В разі виплати пенсії через поштові відділення зв’язку у визначений графіком день пенсіонеру необхідно очікувати листоношу вдома.

 

Пенсіонери, які отримують пенсії через установи банків, мають певні переваги, а саме :

 

-                       отримувати належні їм суми пенсій та грошової допомоги після зарахування на поточні рахунки в зручний для них час, в повній сумі або частково та незалежно від місця перебування особи;

-                       одержувати відсотки на залишок коштів на вкладному рахунку;

-                       оформити довіреність в установі банку на отримання коштів із свого рахунку іншою особою;

-                       здійснювати за довгостроковим дорученням оплату комунальних послуг шляхом списання їх з рахунку без особистої присутності та інше.

 

         Уповноважені банки зобов’язані забезпечити за бажанням одержувача видачу йому сум пенсій та грошової допомоги як безпосередньо в банку, так і з доставкою одержувачу додому в зручний для нього час, що обумовлюється договором між уповноваженим банком та одержувачем. 

 


 

вул. СічовихСтрільців, 73,

м. Київ, 04053, Україна

 

Т: (044) 486-71-06

Ф: (044) 486-77-45

E: press@legalaid.gov.ua

 

www.legalaid.gov.ua

 

 

 

 

Координаційний

центр з надання

правовоїдопомоги

Прес-реліз                                                                                                                                                29.11.2018

Презентовано ґендерну стратегію системи безоплатної правової допомоги

 

Подолати ґендерні стереотипи та гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі до правової допомоги. Така мета ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери». Документ був презентований 27 листопада.

Дві третини клієнтів, які звертаються до системи БПД у цивільних та адміністративних справах – це жінки. Очевидно, що розуміння потреб жінок у сфері правосуддя та ефективне реагування на проблеми, з якими вони стикаються, вимагають від системи поглиблених знань у сфері ґендерної рівності.

«Хто є клієнтами системи БПД? Це найбільш вразливі прошарки населення. Зокрема, це люди, які потрапили у зону військового конфлікту. Більшістю серед внутрішньо переміщених осіб є жінки. Ми маємо зрозуміти, які принципи, зокрема ґендерні, повинні закладати у роботу», – зауважив заступник Міністра юстиції Денис Чернишов.

Він зазначив, що поняття «ґендерна рівність» стосується не лише жінок, а й чоловіків, адже постраждалими від домашнього насильства є також чоловіки. А серед жінок є злісні неплатники аліментів.

«Саме з цією метою система безоплатної правової допомоги ініціювала розроблення ґендерної стратегії «Рівні партнери». Наше завдання – подолати ґендерні стереотипи та упередження, які роками насаджувалися у суспільстві та подавалися як норма. Гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі як до правової допомоги, так і для реалізації можливостей, які існують для них під час роботи у системі БПД», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Ґендерна стратегія має два паралельні напрями – дотримання ґендерної рівності як усередині системи БПД, так і в роботі з її клієнтами.

«Той підхід, який запроваджує система надання БПД, розробивши ґендерну стратегію, і маючи план запровадити її у свою діяльність, є практичним втіленням сучасного підходу до формування та реалізації ґендерної політики в Україні», – підкреслила Урядова уповноважена з питань ґендерної політики Катерина Левченко.

Вона наголосила на важливості політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків як складової реформ, що впроваджуються в Україні. А також розповіла про кроки, здійснені державою в цьому напрямі.

«Вдячний Координаційному центру, Міністерству юстиції, канадським та українським експертам за внесок у розробку цієї стратегії. Це дуже важливий документ. Включення ґендерної політики у роботу міністерств, проектів відповідає і нашому канадському пріоритету, нашій феміністичній політиці закордонної допомоги і співпраці», – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Він підкреслив, що Уряд Канади сподівається, що наші країни й надалі активно співпрацюватимуть, як у межах проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», так і інших.

«Ґендерна стратегія системи надання безоплатної правової допомоги включає в себе найкращий міжнародний, у тому числі канадський досвід, а також відповідає як потребам системи безоплатної правової допомоги, так і загалом Уряду України щодо забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок», – зауважила менеджерка проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксана Кікоть.

За її словами, проект буде радий і надалі підтримувати Координаційний центр, тепер вже у впровадженні ґендерної стратегії. Оксана Кікоть висловила сподівання, що система БПД найближчим часом стане взірцем ґендерної рівності та справедливості не тільки в Україні, а й за її межами.

 

Ґендерна стратегія системи надання безоплатної правової допомоги була розроблена за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».


 

 підтримка фермерських господарств

ЗАЯВКА

 

на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) фермерським господарствам (крім новостворених)

 


ЗАЯВКА

 

на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) новоствореним фермерським господарством


 

Нові напрямки підтримки фермерських господарств


 

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ОФОРМИТИ ДОТАЦІЮ НА МОЛОДНЯК ВРХ

Відповідно до підпункту 4 пункту 4 та пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» одним із напрямів державної підтримки є спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання до тринадцятимісячного віку ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців —1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати  2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Станом на 01.09.2018 року 143 фізичні особи нашого району подали документи на отримання дотації за утримання 179 голів молодняка ВРХ, яким нараховано і станом на 29.10.18 виплачено 164 100 гривень дотації.

Для отримання дотації за молодняк необхідно до 1 грудня поточного року подати за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку ( «Ощадбанк» або «Приватбанк»);

 

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).


 

 На Закарпатті відбудуться антитерористичні навчання

У період з 15 по 17 серпня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Закарпатській області проводитиме планові тактико-спеціальні навчання з антитерористичної тематики, під час яких на території Великоберезнянського, Перечинського та Ужгородського районів відпрацьовуватимуться практичні дії щодо посилення безпеки, охорони громадського порядку та державного кордону, посилення охорони і перепускного режиму на об’єктах можливих терористичних посягань, пошуку та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп умовного противника, а також здійснюватимуться заходи з ліквідації наслідків умовного терористичного акту або надзвичайної ситуації, пов`язаної з технологічними терористичними проявами та іншими видами терористичної діяльності.

До участі у навчаннях залучатимуться підрозділи Служби безпеки, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Відпрацювання навчальних завдань відбуватимуться в умовах, максимально наближених до реальних і передбачає використання спеціальної техніки та озброєння.

У зв’язку з цим, під час проведення навчання на окремих територіях можливе тимчасове обмеження руху людей та транспортних засобів.

Відповідно до Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 92, в окремих місцевостях встановлюватимуться рівні терористичної загрози “жовтий (імовірна загроза)” та “червоний (реальна загроза)”.

Додатково звертаємо увагу, що в межах території Великоберезнянського, Перечинського та Ужгородського районів Закарпатської області встановлено контрольовані прикордонні райони, порядок в`їзду в які, тимчасового там перебування, проживання та пересування регламентується Положенням про прикордонний режим, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147.

Зокрема, громадяни України в`їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу. Зазначені документи вони зобов`язані пред`являти на вимогу уповноважених осіб Державної прикордонної служби та органів внутрішніх справ.

Також, з метою виявлення порушень законодавства з прикордонних питань, виконання завдань, пов`язаних з боротьбою з організованою злочинністю та незаконною міграцією, у контрольованому прикордонному району, уповноважені особи Державної прикордонної служби та органів внутрішніх справ мають право зупиняти та оглядати транспортні засоби. При цьому водій повинен зупинити транспортний засіб у місці, на яке йому буде вказано, з дотриманням правил зупинки, а також подати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів, та реєстраційний документ на транспортний засіб, дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

 

Управління Служби безпеки України в Закарпатській області закликає краян з розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, залучених до проведення антитерористичних навчань.


 

   ДО ВІДОМА СУБЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА:

 

ПОВЕРТАЄМО ВІДСОТКИ ЗА КРЕДИТИ, ЗАЛУЧЕНІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ!!!

 

 Триває конкурс з відбору інвестиційних проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва області, який передбачає залучення коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за користування кредитами у національній та іноземній валюті (долари США, євро), що надаються банківськими установами суб’єктам малого та середнього підприємництва (юридичним особам та фізичним особам-підприємцям) на реалізацію інвестиційних проектів. 

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.

Детальніше про умови участі в конкурсі можна ознайомитись за посиланням:

https://carpathia.gov.ua/storinka/vidshkoduvannya-vidsotkovyh-stavok-za-kredytamy.

Документи подаються до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, (каб.414).

За більш детальнішою інформацією можна звернутися до ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЗАКАРПАТТЯ тел. (0312) 61-35-16, 61-66-35 або в мережі Facebook на сторінці Центру.

 

Управління економічного розвитку і

 

торгівлі райдержадміністрації

 

  

Як протидіяти домашньомуу насильству

Оголошення!

 Перелік вакантних посад, які підлягають комплектуванню військовослужбовцями за контрактом військової частини А0998 (м. Яворів).

 Оголошення!

Сектор охорони здоров’я інформує, що в Урядовій програмі «Доступні ліки», в Перечинському районі беруть участь чотири аптечні заклади:

-          ТзОВ фірма «Медфарм» Аптека № 32, Перечинський район, м. Перечин, вул. Ужгородська, 8

-          ТзОВ “Ужфарм» , Аптека № 17, Перечинський район, м. Перечин, пл. Народна, 19

-          ТзОВ "Подорожник-Закарпаття", Аптека № 43, Перечинський район, м. Перечин, вул. Ужанська, 13/3

-          ТзОВ "БМ&Н", Аптека № 6, Перечинський район, м. Перечин, вул. Ужанська, 16

_________________________________________________

Оголошення!!!

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 22.06.2017 №309 “Про проведення в області навчальних семінарів для незайнятого населення” департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації планується проведення в районі            НАВЧАЛЬНОГО СЕМІНАРУ З ПИТАНЬ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ.

 

   Для участі в СЕМІНАРІ необхідно заповнити АНКЕТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОПИТУВАННЯ, яку можна отримати в управлінні економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (м.Перечин, пл.Народна,16, каб. 205, другий поверх), районному центрі зайнятості або на сайті www.perechinrda.gov.ua. в розділі “Оголошення”.  

Заповнені АНКЕТИ подавати управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації або районному центру зайнятості у паперовому або електронному вигляді (ekonomperechinrda@gmail.com).

Для отримання додаткової інформацію можна звернутися в управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації або районний центр зайнятості. Контактний тел. 2-10-30, 0502309789.  

205

Оголошення!

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 22.06.2017 №309 “Про проведення в області навчальних семінарів для незайнятого населення” департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації планується проведення в районі навчального семінару з питань відкриття власної справи.

Бажаючим особам необхідно заповнити  Анкету попереднього опитування та подати  до 27 липня 2017 року управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації у паперовому або електронному вигляді (ekonomperechinrda@gmail.com).

Місце і час проведення семінару буде повідомлено додатково.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

19 січня 2018 року з 10.00 до 13.00 год. в приміщенні відділу «Перечинське бюро правової допомоги» буде проводитися прийом громадян  начальником ГТУЮ в Закарпатській області

Натуркач Р. П. та директором РЦ з надання БВПД Попадинцем В. Ю. м. Перечин, пл. Народна, 16 каб. 112 тел. для довідок (03145) 2-34-57

 

______________________________________________________________________________________________

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1)     Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

2)     Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

3)     Впродовж 9 – 12 січня 2018 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги. 

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні предявити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Крім того, з 27 по 29 грудня 2017 року включно конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Контакти для зворотного зв’язку з адвокатами:

Поплавська Галина Євгенівна, заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044)  364 17 59 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45), halyna.poplavska@legalaid.gov.ua.

_______________________________________________

Переглянути порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 9 серпня 2017 р. № 575).

Переглянути Порядок і умови укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджені постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Переглянути наказ Мін’юсту від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

 

Переглянути Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 13.11.2017 № 3552/5.

_______________________________________________

Єдиний електронний реєстр приміських автобусних  маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Перечинського району, Організатором на яких є Перечинська райдержадміністрація.

_______________________________________________

“До відома суб’єктів малого та середнього підприємництва”

 Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням обласної ради 21 вересня 2017 року № 910.

Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб`єктам малого і середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються державними банківськими установами на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва (юридичним особам та фізичним особам – підприємцям).
Банками партнерами даної програми є: ПАТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Ощадбанк”, ПАТ “Укрексімбанк”, ПАТ АБ “Укргазбанк”.
До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого та середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.

 

Детальніше про умови участі в конкурсі читайте тут

 

 

 

 

Усі документи необхідно подати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації   за адресою (м. Ужгород, пл. Народна 4, каб. 414).
Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0312) 61-35-16, 61-66-74.

________________________________________________ 

Д

До уваги громадськості!

Для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації ініціативна група, створена для підготовки установчих зборів, повідомляє про початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах.

Громадська рада при державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Перечинській районній державній адміністрації відбудуться 20 жовтня 2017 року у залі засідань Перечинської районної ради (м. Перечин, пл. Народна, 16) о 10.00. к.ч.

Підготовка та проведення установчих зборів покладається на ініціативну групу.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради, та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах у строк до 10 жовтня 2017 року до ініціативної групи (Перечинська районна державна адміністрація, І поверх, каб. №108), необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

     - фотографія (розміром 3х4 см). 

До участі запрошуються всі, кому не байдужа подальша доля району та майбутнє країни. 

Документи приймаються до 10 жовтня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16, каб. 108 (І поверх), відділ документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації, з 8.00 до 17.00 год.

Телефон для довідок: (03145) 2-17-71.

Контактна особа: Ярослава Симкович

_________________________________________________________________________________

Графік виїздів мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Закарпатській області у період з 14 серпня по 14 жовтня 2017 року

Перечинський район

30.08.17

Виїзний прийом у населених пунктах  Завбуч (з 10:00 до 12:00)  та Мокра  (з 13:00 до 14:00) Перечинського району

Хом’як І.С., головний спеціаліст відділу ,,Перечинське бюро правової допомоги’’; Ковач Н.С., головний спеціаліст сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації  Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області; працівник Перечинського відділу ДРАЦС

06.09.2017

Виїзний прийом у населених пунктах  Дубриничі (з 10:00 до 12:00)  та  Новоселиця  (з 13:00 до 14:00) Перечинського району

Хом’як І.С., головний спеціаліст відділу ,,Перечинське бюро правової допомоги’’; Ковач Н.С., головний спеціаліст сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації  Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області; працівник Перечинського відділу ДРАЦС

13.09.2017

Виїзний прийом у населених пунктах Турички (з 10:00 до 12:00)   та Вільшанки  (з 13:00 до 14:00) Перечинського району

Кость Т.В.,начальник відділу ,,Перечинське бюро правової допомоги’’

20.09.2017

Виїзний прийом у населених пунктах. Порошково (з 10:00 до 12:00)  та Тур’я Пасіка (з 13:00 до 14:00)  Перечинського району

Кость Т.В.,начальник відділу ,,Перечинське бюро правової допомоги’’

27.09.2017

Виїзний прийом у населених пунктах  Тур’я Бистра (з 10:00 до 12:00)  та Ворочево  (з 13:00 до 14:00) Перечинського району

Кость Т.В., начальник відділу ,,Перечинське бюро правової допомоги’’; Ковач Н.С., головний спеціаліст сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації  Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області; працівник Перечинського відділу ДРАЦС

04.10.2017

Виїзний прийом у населених пунктах у м. Перечин (з 10:00 до 12:00); Раково (з 12:30 до 13:30) та Тур’я Пасіка (з 14:00 до 15:00)  Перечинського району

Натуркач Р.П., начальник ГТУЮ в Закарпатській області; Попадинець В.Ю, директор РЦ з надання БВПД у Закарпатській області;

Кость Т.В., начальник відділу ,,Перечинське бюро правової допомоги’’; Товтин В.М., головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти

11.10.2017

Виїзний прийом у населених пунктах  Сімер (з 10:00 до 12:00)  та Ворочево (з 13:00 до 14:00)  Перечинського району

Кость Т.В.,начальник відділу ,,Перечинське бюро правової допомоги’’; Ковач Н.С., головний спеціаліст сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації  Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

 

 _______________________________________________________________________________________

Про функціонування засобів зв’язку та офіційних сторінок в соціальних мережах сервісних центрів МВС

Інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 201:> року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСЦ МВС). Крім цього постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 1^0 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук`янівська. 62. м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88. Офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС ).

На території Закарпатської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС у м.Ужгороді Закарпатської області (розташований за адресою м. Ужгород, вул. Гагаріна, 7, 88006, режим роботи пн - пт: 9:00 -18:00 (п’ятниця - 16:45), контактний телефон ( 0312) 22-39-25 ), та  територіальних  сервісних центрів МВС:

ТСЦ № 2141 (на правах відділу м.Ужгород) - м. Ужгород, вул. Кошового, 4.;

ТСЦ № 2142 (на правах відділу м.Мукачево) - м. Мукачево, вул. Берегівська-Бічна, 7а.;

ТСЦ № 2143 (на правах відділу м.Тячів) - м. Тячів, вул. Промислова, 6а.;

ТСЦ № 2144 (на правах відділу м.Хуст) - м. Хуст, вул. Тімірязєва, 1.;

ТСЦ № 2145 (на правах відділу м.Рахів) - м. Рахів. вул. Шевченка, 202.

ТСЦ № 2146 (на правах відділу м.Іршава) - м. Іршава, вул. Поштова, 4.

Контакти ТСЦ МВС:

ТСЦ № 2141: 0(3122) 3-41-30, 2-48-37; tsc2141@zkp.hsc.gov.ua

ТСЦ №2142: 0(3131) 3-12-81, 3-23-00; tsc2142@zkp.hsc.gov.ua

ТСЦ№ 2143: 0(3134) 3-36-06; tsc2143@zkp.hsc.gov.ua

ТСЦ№ 2144: 0(3142) 4-22-52,4-33-22; tsc2144@zkp.hsc.gov.ua

ТСЦ №2145: 0(3132) 2-54-54,3-53-53; tsc2145@zkp.hsc.gov.ua;

ТСЦ №2146: 0(3144) 2-15-01,2-15-61; tsc2146@zkp.hsc.gov.ua 

Інформація про режим роботи суб’єкта надання адміністративної послуги: вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 9.00 год. до 18.00 год.; субота з 9.00 год. до 16.45 год.;здійснюється безперервний прийом громадян упродовж робочого дня усіх без виключення ТСЦ МВС.

 Основними послугами, що надаються в ТСЦ МВС, є: видача та обмін національного та міжнародного посвідчень водія:

реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

видача та зберігання номерних знаків транспортних засобів;

оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів;

видача довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.

Також у регіоні функціонує мобільний сервісний центр МВС, який за запитами місцевих органів самоврядування здійснює виїзди до населених пунктів регіону, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, та надає їх найбільш запитувані послуги. Інформацію щодо можливості замовлення виїзду мобільного сервісного центру МВС можна отримати за тел. (0312) 63- 04-87  необхідну та актуальну інформацію стосовно послуг сервісних центрів МВС громадяни можуть на сайтах Головного (http://hsc.gov.ua ) та Регіонального у Закарпатській області (http://zkp.hsc.gov.ua) сервісних центрів МВС, а також на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Головного (https://www.facebook.com/hsc.gov.ua/?fref=ts) та Регіонального у Закарпатській області (https://www.facebook.com/sczakarpat/) сервісних центрів МВС.Повідомляємо в порядку інформування та для врахування під час організації роботи з громадськістю.

________________________________________________________________________________

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Перечинської районної державної адміністрації

Закарпатської області

 

15.08.2017                           Перечин              №220 

Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі

території  району

             Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 7 Закону України ″Про автомобільний транспорт″,  пунктів 7, 28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, з метою визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району:

             1. Оголосити конкурс на автобусні маршрути-об′єкти конкурсу відповідно до додатку, який провести 22 вересня 2017 року о 11:00 київського часу в  залі засідань районної державної адміністрації.

            2. Відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації:

            не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу опублікувати дане розпорядження в районній газеті ″Народне слово″ та на сайті районної державної адміністрації.

            забезпечити прийом та обробку документів, надання консультацій та бланків документів перевізникам-претендентам з врахуванням вимог затвердженого Положення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

            3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Ладомиряк М. П.

 Голова державної адміністрації                                                        В. Олефір 

   ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС! 

Перечинська районна державна адміністрація оголошує конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Організатор перевезень – Перечинська районна державна адміністрація.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» № 1081 від 03.12.2008 року, розпорядження Перечинської районної державної адміністрації  № 220  від   «15» серпня 2017 р.

Об’єктом конкурсу вважається кожний окремий маршрут.

Об’єкти конкурсу і їх основні характеристики:

 

№п/п

№ марш

руту

Початковий та кінцевий пункти маршруту

Про

тяж

ність (км)

Кількість оборотних рейсів

Кількісь автобусів (міні

мум)

Паса

жиро

місткість

Режим руху

Періоди

чність виконаня рейсів

1

2

3

5

4

6

7

8

9

1

279 (А)

Перечин  - Новоселиця

18

чотири оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

2

273

(Й)

Перечин - Пастілки

13,0

два оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

3

277

Перечин -

Тур’я - Ремета

11,0

три оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

4

278

Перечин -

Завбуч

20

три оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

 

5

481 (Г)

Перечин - Туриця

15,6

три оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

 

6

279

(Б)

Перечин - Сімерки

10,3

чотири оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно,

1-6

                   

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

          1. Ці Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів (далі - Умови), розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), Порядку визначення класу комфортності автобусів сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями, і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об’єкті конкурсу.

2. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, є районна державна адміністрація (далі - Організатор).

3. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, проводяться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

4. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

5. Ці Умови є обов’язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, та перевізників-претендентів.

6. На конкурс виносяться маршрути (рейси), які входять до затвердженої Організатором мережі приміських автобусних маршрутів.

7. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:

для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями;

рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажироміскістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

8. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

9. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути аналогічними за показниками категорії, класу, комфортності основним автотранспортним засобам, які пропонуються для обслуговування маршруту.

10. До додаткових Умов належить обладнання перевізником в термін , обумовлений договором про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, заявлених транспортних засобі GPS-системами для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту. Перевізники-претенденти мають забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або із залученням підприємства автобусних станцій (за договором).

11. На кожному об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

12. При визначенні переможця конкурсу конкурсний комітет враховує наявність у перевізника-претендента заявлених автобусів з класом комфортності, який перевищує перший клас – для роботи на маршрутах протяжністю до 150 км включно.

13. Для участі в конкурсі перевізник-претендент подає конкурсному комітету заяву та матеріали в терміни та об’ємі, визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

14. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно Постанови кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

15. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів не більше, як на 3 роки.

У конкурсі щодо визначення автомобільного перевізника можуть брати участь претенденти:

1. Які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу.

2. Які мають достатню кількість автобусів для виконання перевезень, що відповідають умовам конкурсу, за класом та пасажиромісткістю, наявність характеристики та кількість резервних автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу (10 відсотків для приміського сполучення).

3. Наявність транспортних засобів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (по можливості).

Забороняється використання перевізниками автобусів переобладнаних з вантажних транспортних засобів без відповідних сертифікатів

4. Відповідають вимогам, у статті 34 Закону України “Про автомобільний транспорт”:

виконують вимоги законодавчих і нормативно-правових актів України в галузі транспорту;

 утримують транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечують їх зберігання відповідно до законодавства;

 забезпечують контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут;

забезпечують проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв;

організовують проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод;

забезпечують умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства;

забезпечують стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту;

забезпечують безпеку дорожнього руху;

забезпечують водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів;

автомобільні перевізники з кількістю транспортних засобів десять і більше організовують підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, у термін один раз на п’ять років, а з питань безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки – у термін один раз на три роки в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту.

5. Забезпечують виконання вимог законодавства з питань охорони праці;

6. Строк експлуатації автобусів не повинен перевищувати десяти років(з дати випуску транспортного засобу) на день оголошення конкурсу.

7. Здійснюють перевезення пільгових категорій пасажирів безкоштовно.

8. Забезпечують належний рівень заробітної плати водіям.

9. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам  конкурсу,  вони  мають  право  подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та  документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також  інвестиційний  проект-зобов`язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п`яти років.

10. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами  комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов`язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п`яти років.

            До участі в конкурсі не допускаються претенденти які:

подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи, чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

визнані банкрутами, або щодо яких порушено провадження  у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стані ліквідації;

не відповідає вимогам ст. 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;

не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень згідно умов конкурсу та кількості резервних транспортних засобів ( 10 відсотків для приміських маршрутів);

Мають несплачені штрафні санкції, накладені Укратрансінспекцією, або водії, які мають несплачені штрафи і неоскаржені в судовому порядку, що були накладені не пізніше як за 20 днів до дати проведення конкурсу;

Подали конкурсну пропозицію, що не відповідає умовам конкурсу, крім випадків передбачених ч. 3 ст. 44 Закону України « Про автомобільний транспорт».

            3. Подання документів для участі у конкурсі:

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об`єкт конкурсу окремо заяву  і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових  реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

8) анкету до заяви про участь в конкурсі;

9) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.;

   Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

       Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):

      - конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі.

    - конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об`єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент. ( відкривається під час засідання конкурсного комітету).

4. Документи на конкурс подаються до Перечинської районної державної адміністрації за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16, 1 поверх каб.101. Контактні телефонии: (03145) 2-11-87; 095-45-34-057; 050-88-10-157 з 10:00 до 17:00.

Відповідальна особа за прийом документів – секретар конкурсного комітету

Сендрей Тетяна Вільгельмівна_

            Умови конкурсу, заяви, анкети додаються.    

5. Для довідок з питань проведення конкурсу та інформації про обєкти конкурсу звертатись по телефону  (03145) 2-11-87; 095-45-34-057,  050-88-10-157 .

6. Термін подачі документів не пізніше, як за 10 робочих днів до дати проведення конкурсу до 17:00 год.  12 вересня 2017 року.

7. Розмір плати за участь в конкурсі 460,00 гривень згідно з кошторисом затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.04.2016 р. № 152.

Кошти перераховувати:

Перечинська районна державна адміністрація в Закарпатській області

р/р 31258212104838 МФО 820172  ЕДРПОУ 22099507

Призначення платежу: за участь в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті в межах Перечинського району (дата проведення конкурсу).

Перевізник – претендент, який бере участь в конкурсі вносить плату за кожний об’єкт конкурсу (маршрут) окремо.

Перевізникам – претендентам, які не стали переможцями конкурсу або не допущені до участі в конкурсі плата за участь у конкурсі не повертається.

8. Конкурс проводиться «22» вересня 2017 р. о 11.00 годині к.ч. в приміщенні залу адмінбудівлі РДА за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16 (на 3-му поверсі).         _________________________________________________________________________________

 Відповідно до листа обласної державної адміністрації від 03.08.2017 №06-17/1658 повідомляємо, що електронний майданчик “OPEN TENDER” (адреса в мережі інтернет – http//open-tender.com.ua), який є офіційним учасником системи електронних закупівель “PROZORRO”, буде проводити 5 вересня 2017р. безкоштовний  навчальний семінар стосовно електронних закупівель для розпорядників бюджетних коштів  та суб’єктів господарської діяльності.

Тренінг-семінар буде проведено у великому сесійному залі облдержадміністрації, за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, реєстрація учасників розпочнеться о 09.30  год., початок заходу об 10.00 год.

Просимо до 10 серпня 2017 року надати в управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  список учасників семінару (екоnomperechinrda@gmail.com).

_____________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 22.06.2017 №309 “Про проведення в області навчальних семінарів для незайнятого населення” департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації планується проведення в районі навчального семінару з питань відкриття власної справи.

Бажаючим особам необхідно заповнити  Анкету попереднього опитування та подати  до 27 липня 2017 рокууправлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації у паперовому або електронному вигляді (ekonomperechinrda@gmail.com).

Місце і час проведення семінару буде повідомлено додатково.

______________________________________________________________________________________
ОГОЛОШЕННЯ

            Шановні власники та користувачі земельних ділянок!

            Володіння і користування земельною ділянкою – це не тільки привілея, але і обов»язок та відповідальність.

            Відповідно до статті 52 Адміністративного кодексу України громадяни та юридичні особи несуть адміністративну відповідальність за невжиття заходів по боротьбі з бур»янами. Такі дії або бездіяльність тягнуть за собою накладення штрафу:  на громадян від 340 до 1360 гривень, а на посадових осіб та громадян - суб»єктів підприємницької діяльності  від 850 до 1700 гривень.

            Управлінням з контролю за використанням та охороною земель головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області будуть проводитися  перевірки здійснення громадянами та юридичними особами заходів по боротьбі з бур»янами та притягнення їх до адміністративної відповідальності у разі бездіяльності.

            Тому рекомендуємо негаючи часу проводити роботи по знищенню борщівника Сосновського.

 Управління економічного розвитку

                                                  і торгівлі Перечинської

                                                 райдержадміністрації 

_________________________________________

Увага! Борщівник Сосновського!

 Борщівник Сосновського - багаторічна рослина, розповсюджена в основному на берегах річок, водойм, узбіччях доріг та інших необроблюваних землях.

            Одноразовий дотик викликає у людини сильний опік, особливо у жаркі сонячні дні.

            Основним заходом боротьби з борщівником є його скошування, але обов’язково до цвітіння. Висота зрізу повинна бути не більше 10 см. Це забезпечує скошування всіх пагонів, які несуть суцвіття. Його необхідно проводити не менш як 3-4 рази за сезон. Кожне слідуюче скошування проводиться через три-чотири тижні після попереднього.

            Ефективним методом знищення борщівника Сосновського є  застосування гербіцидів: ураган, отаман, раундап.

            Всі роботи, пов’язані зі знищенням борщівника Сосновського, 

( скошування, застосування гербіцидів) потрібно проводити в захисному одязі, дотримуючись техніки безпеки.

З метою недопущення поширення борщівника Сосновського, убезпечення негативного впливу на екологічну ситуацію та здоров»я людей, рекомендуємо власникам та користувачам  земельних ділянок, які засмічені борщівником, негаючи часу розпочати роботи по його знищенню.

  ________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ!

про аптеки в Перечинському районі, які приймають участь в

Урядовій програмі «Доступні ліки».

Завітайте до аптек з позначкою «Доступні ліки», що беруть участь в Урядовій програмі https://goo.gl/2KaRpp

Список аптек в м. Перечин та Перечинському районі:

1.м. Перечин, вул. Ужгородська,8 Аптека №32.

2.м. Перечин, пл. Народна, 19 «Ужфарм»

3.м. Перечин, вул. Ужанська 16 Аптека №6

Сектор охорони здоров’я  Перечинської РДА

____________________________________________________________________________________________

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, підприємств агробізнесу, зацікавлених інвесторів! 

На виконання листа Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області від 23.02.2017 року  №8-7-0.4-195/2-17 Департамент агропромислового розвитку Закарпатської ОДА надає пропозиції щодо продажу прав оренди 44 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 951,5484 га на земельних торгах.      

________________________________________________________________________________

До уваги роботодавців області!

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2016 році працювали 8 і більше осіб, необхідно подати в строк до 01 березня 2017 року «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2016 рік» (форма № 10-ПІ річна).

Адреса відділення: пл. Ш.Петефі, 14, м. Ужгород, 88000.

Контактний телефон: (03122) 3-53-50, 3-52-39;

Email: zakfszi@ukr.net 

Директор                                                                             А.Ю.Воробець

________________________________________________________________________________

До відома суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності!

            За інформацією Міністерства закордонних справ Туркменістану від 24.01.2017 року №05/721,  відповідно до Митного кодексу Туркменістану з 15 лютого 2017 року, при ввезенні товарів на територію Туркменістану,  додатково вводиться вимога пред’явлення копії митної декларації, оформленої в країні відправника.

            Робочі контакти Посольства України в Туркменістані:

-          Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туркменістані – Шевальов Валентин Миколайович;

-          телефон – (+99312-94-30-25);

-          електронна адреса – emb_tm@mfa.gov.ua.

  

Начальник управління                                                                                 П.Доброцький 

___________________________________________________________________________________________

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Перечинської районної державної адміністрації

Закарпатської області

 

10.02.2017                           Перечин              №35

 

Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних

маршрутах загального користування, що не виходять за межі

території  району

 

            Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 7 Закону України ″Про автомобільний транспорт″,  пунктів 7, 28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, з метою визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району:

 

            1. Оголосити конкурс на автобусні маршрути - об′єкти конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не вихлдять за межі району згідно з додатком, який провести 24 березня 2017 року об 11:00 за київським часом у залі засідань районної державної адміністрації.

            2. Відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації:

            -не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу опублікувати це розпорядження в районній газеті ″Народне слово″ та на сайті районної державної адміністрації.

            -забезпечити прийом та обробку документів, надання консультацій та бланків документів перевізникам-претендентам з врахуванням вимог затвердженого Положення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

            3. Розпорядження голови райдержадміністрації 23.01.2017 р. №08 визнати таким, що втратило чинність.

            4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Ладомиряк М. П.

 

 

Голова державної адміністрації                                                                                       В. Олефір

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС! 

Перечинська районна державна адміністрація оголошує конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Організатор перевезень – Перечинська районна державна адміністрація.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» № 1081 від 03.12.2008 року, розпорядження Перечинської районної державної адміністрації  № 35 від   «10» лютого 2017 р.

Об’єктом конкурсу вважається кожний окремий маршрут.

1.     Об’єкти конкурсу і їх основні характеристики:

 

п/п

марш

руту

Початковий та кінцевий пункти маршруту

Про

тяж

ність (км)

Кількість оборотних рейсів

Кількісь автобусів (міні

мум)

Паса

жиро

місткість

Режим руху

Періодичність виконаня рейсів

1

2

3

5

4

6

7

8

9

1

273

(Й)

Перечин - Пастілки

13,0

два оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

2

 277

Перечин -

Тур’я - Ремета

11,0

три оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

3

278

Перечин -

Завбуч

20

п’ять оборотних рейсів

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

                   

 

2.     Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

          1. Ці Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів (далі - Умови), розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), Порядку визначення класу комфортності автобусів сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями, і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об’єкті конкурсу.

2. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, є районна державна адміністрація (далі - Організатор).

3. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, проводяться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

4. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

5. Ці Умови є обов’язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, та перевізників-претендентів.

6. На конкурс виносяться маршрути (рейси), які входять до затвердженої Організатором мережі приміських автобусних маршрутів.

7. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:

для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями;

рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажироміскістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

8. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

9. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути аналогічними за показниками категорії, класу, комфортності основним автотранспортним засобам, які пропонуються для обслуговування маршруту.

10. До додаткових Умов належить обладнання перевізником в термін , обумовлений договором про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, заявлених транспортних засобі GPS-системами для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту. Перевізники-претенденти мають забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або із залученням підприємства автобусних станцій (за договором).

11. На кожному об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

12. При визначенні переможця конкурсу конкурсний комітет враховує наявність у перевізника-претендента заявлених автобусів з класом комфортності, який перевищує перший клас – для роботи на маршрутах протяжністю до 150 км включно.

13. Для участі в конкурсі перевізник-претендент подає конкурсному комітету заяву та матеріали в терміни та об’ємі, визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

14. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно Постанови кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

15. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів не більше, як на 3 роки.

У конкурсі щодо визначення автомобільного перевізника можуть брати участь претенденти:

1. Які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу.

2. Які мають достатню кількість автобусів для виконання перевезень, що відповідають умовам конкурсу, за класом та пасажиромісткістю, наявність характеристики та кількість резервних автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу (10 відсотків для приміського сполучення).

3. Наявність транспортних засобів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (по можливості).

Забороняється використання перевізниками автобусів переобладнаних з вантажних транспортних засобів без відповідних сертифікатів

4. Відповідають вимогам, у статті 34 Закону України “Про автомобільний транспорт”:

-          виконують вимоги законодавчих і нормативно-правових актів України в галузі транспорту;

-           утримують транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечують їх зберігання відповідно до законодавства;

-           забезпечують контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут;

-          забезпечують проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв;

-          організовують проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод;

-          забезпечують умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства;

-          забезпечують стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту;

-          забезпечують безпеку дорожнього руху;

-          забезпечують водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів;

-          автомобільні перевізники з кількістю транспортних засобів десять і більше організовують підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, у термін один раз на п’ять років, а з питань безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки – у термін один раз на три роки в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту.

5. Забезпечують виконання вимог законодавства з питань охорони праці;

6. Строк експлуатації автобусів не повинен перевищувати десяти років(з дати випуску транспортного засобу) на день оголошення конкурсу.

7. Здійснюють перевезення пільгових категорій пасажирів безкоштовно.

8. Забезпечують належний рівень заробітної плати водіям.

         9. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам  конкурсу,  вони  мають  право  подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та  документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також  інвестиційний  проект-зобов`язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п`яти років. 
         10. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами  комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов`язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п`яти років. 
               До участі в конкурсі не допускаються претенденти які:
-   подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи, чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;
-   визнані банкрутами, або щодо яких порушено провадження  у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стані ліквідації;
-   не відповідає вимогам ст. 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;
-   не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень згідно умов конкурсу та кількості резервних транспортних засобів ( 10 відсотків для приміських маршрутів);
-   Мають несплачені штрафні санкції, накладені Укратрансінспекцією, або водії, які мають несплачені штрафи і неоскаржені в судовому порядку, що були накладені не пізніше як за 20 днів до дати проведення конкурсу;
-   Подали конкурсну пропозицію, що не відповідає умовам конкурсу, крім випадків передбачених ч. 3 ст. 44 Закону України « Про автомобільний транспорт».

            3. Подання документів для участі у конкурсі:

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об`єкт конкурсу окремо заяву  і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових  реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

8) анкету до заяви про участь в конкурсі;

9) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.;

   Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

       Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):

      - конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі.

    - конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об`єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент. ( відкривається під час засідання конкурсного комітету).

4. Документи на конкурс подаються до Перечинської районної державної адміністрації за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16, 1 поверх каб.101. Контактні телефонии: (03145) 2-11-87; 095-45-34-057; 050-88-10-157 з 10:00 до 17:00.

Відповідальна особа за прийом документів – секретар конкурсного комітету

Сендрей Тетяна Вільгельмівна_

   Умови конкурсу, заяви, анкети додаються. 

5. Для довідок з питань проведення конкурсу та інформації про обєкти конкурсу звертатись по телефону  (03145) 2-11-87; 095-45-34-057,  050-88-10-157 .

         6. Термін подачі документів не пізніше, як за 10 робочих днів до дати проведення конкурсу до 17:00 год.  10 березня 2017 року.

         7. Розмір плати за участь в конкурсі 460,00 гривень згідно з кошторисом затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.04.2016 р. № 152.

Кошти перераховувати:

Перечинська районна державна адміністрація в Закарпатській області

р/р 31258212104838 МФО 820172  ЕДРПОУ 22099507

Призначення платежу: за участь в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті в межах Перечинського району (дата проведення конкурсу).

Перевізник – претендент, який бере участь в конкурсі вносить плату за кожний об’єкт конкурсу (маршрут) окремо.

Перевізникам – претендентам, які не стали переможцями конкурсу або не допущені до участі в конкурсі плата за участь у конкурсі не повертається.

8. Конкурс проводиться «24» березня 2017 р. о 11.00 годині к.ч. в приміщенні залу адмінбудівлі РДА за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16 (на 3-му поверсі).     

 

Перечинська районна державна адміністрація                                                             

_________________________________________________________________________________

    Оголошення

      Відповідно до статті 69 Закону України «Про державну службу», з метою визначення ступеня вини, характеру і тяжкості вчиненого дисциплінарного проступку державними службовцями, у фінансовому управлінні Перечинської районної державної адміністрації утворено дисциплінарну комісію з розгляду дисциплінарних справ.

         Головою дисциплінарної комісії фінансового управління обрано начальника бюджетного відділу Цапулич М.М., заступником Голови комісії – начальника відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення – головного бухгалтера Кривку І.В.,Секретарем комісії – головного спеціаліста відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери Мешко О.В.

 

Начальник управління                                                                   Л.Керецман

_________________________________________________________________________________ 

 Наказ про оголошення конкурсу

 

Додаток  

до наказу управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації 14.12.2016  № 42

 

Умови проведення конкурсу на заміщення тимчасово вакантної посади 

головного спеціаліста відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації 

(тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3- річного віку) 

(категорія В)

Загальні умови

Посадові обов’язки 

-    здійснює формування бази даних в електронному виглядірозрахунок розміру та терміни надання конкретних видів соціальної допомоги та житлової субсидії; підготовку проектів рішень (протокол призначення, повідомлення про призначення чи повідомлення про відмову у призначенні), звіти та розрахунки, які передбачені нормативно – правовими та відомчими актами.

-    забезпечує отримання по реєстрах особових справ і документів на призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та субсидій, розподіл їх для опрацювання; при необхідності ініціює перевірку документів соціальним інспектором, або передачу їх на розгляд комісії; повернення особових справ  спеціалістам у разі виявлення необхідності додаткової інформації; опрацьовані особові справи реєструє у особистому журналі встановленого зразка;

-    формування та програмний супровід програмного комплексу АСОПД/КОМТЕХ та ПК “Житлові субсидії”, забезпечення їх ведення, цілісність та збереження всіх баз даних;

-    нарахування усіх видів соціальної допомоги по мірі необхідності;

-    несе відповідальність за оформлення, ведення та зберігання особових справ (документів) одержувачів житлових субсидій району.

 

Умови оплати праці

посадовий оклад –  2 585 грн.надбавка за

вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.  

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.Копії (копії) документів (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка (форма № П-2ДС);

6.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2015 рік.

 

 Строк подання документів: 17 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби

Дата, час і місце проведення конкурсу

11 січня 2017 року   початок о  10.00 годині к. ч. за адресою: м. Перечин, вул. Червоноармійська, 19.

Прізвище, ім`я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Йолич Іванна Іванівна

Тел. (03145) 2-24-39

E-mail:Kadru2110@ukr.net

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Не обов’язково

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

Освіта

Вища освіта з освітнім ступенем молодшого бакалавраабо бакалавра

Знання законодавства

 

Конституцію України; Закон України «Про державну службу»; Закон України «Про запобігання корупції»; Закон України «Про державну допомогу сім’ям із дітьми»; Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»; Закон України «Про державну соціальну  допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»; Закон України «Про соціальну послугу»; Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; постанова Кабінету Міністрів України  від 21.10.1995 № 848  „Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних    послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, нормативні документи з питань призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсації та субсидії,  технологію призначення усіх видів соціальної допомоги за допомогою автоматизованих комплексів.

Професійні чи технічні знання

Знання чинного законодавства з питань що стосуються призначення усіх видів соціальних допомог, субсидій,правила ділового етикету та ділової мови.

Спеціальний досвід роботи

Не обов’язково 

Знання сучасних інформаційних технологій

 

Володіння комп’ютером – рівень користувача.  Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Offiсe (WordExcel). Знання сучасних технологій з електронного урядування.

Особистісні якості

 

Відповідальність,   уважність до деталей.    

 _________________________________________________________________________________

Департамент агропромислового розвитку повідомляє, що ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну форвардну кампанію під урожай зернових 2017 року.  

Основні умови форвардної програми ПАТ «Аграрний фонд»:
- розмір попередньої оплати – не більше 65% від загальної вартості поставки за договором;

- вартість користування коштами попередньої оплати (авансу)                         за біржовими договорами – до 27,5% річних;

- об’єкт закупівель: пшениця м’яких сортів 2-3 класів, зерно жита 3 класу, гречка 1-3 класів;

- закупівельні ціни, виходячи з яких здійснюється передплата за договорами: пшениця 2 класу – 3900 грн/тонну, 3 класу – 3700 грн/тонну, жито – 3500 грн/тонну, гречка – 15000 грн/тонну.

 

            Більш детальна інформація щодо умов форвардних закупівель за тел. 067 341 48 13, Швець Володимир Олександрович начальник відділу ПАТ «Аграрний фонд». 

_________________________________________________________________________________

 

До уваги громадян!!!

  Порядок подання заяв для реєстрації місця проживання дитини через працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану

             Законом України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10 грудня 2015 № 888-VIII внесено зміни до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в  Україні»  (далі - Закон), зокрема до статті 6, якою передбачено, що за бажанням батьків чи одного з них документи, передбачені цією статтею для реєстрації місця проживання дитини, можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини. Органи державної реєстрації актів цивільного стану в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, направляють зазначені документи органам реєстрації для реєстрації місця проживання  новонародженої дитини.

           02 березня 2016 року Урядом прийнято постанову №207, якою, зокрема, затверджені Правила реєстрації місця проживання (далі – Правила), що визначають механізм здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування  осіб в України, а також встановлюють форми необхідних для цього документів.

          Пунктом 3 Правил  передбачено, що реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійнсюється виконавчим органом сільської , селищної або міської ради, сільским головою ( у разі коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) ( далі - орган реєстрації)  на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

           Перелік документів, необхідних для проведення реєстрації місця проживання, зокрема малолітньої дитини, визначено вищенаведеною статтею Закону та пунтком 18 Правил. Так, для реєстрації місця проживання дитини подається :

           заява за формою, наведеною у додаток 7 до Правил 

           свідоцтво про народження ;

           квитанція про сплату адміністративного збору ;

           документи, що підтверджують право на проживання в житлі , ордер, свідоцтво про право власності, договір майну ( піднайму , оренди) , рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за собою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласника житла, наймача та членів його сім»ї (зазначені документи або згода не вимагаються при реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника/представників) ;

          документ, що посвідчує особу представника (одного з батьків).

          Реєстрація місце проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників.

            Водночас зазначаємо, що наведеною статтею Закону передбачено , що батьки або інши законні предстаникі зобов»язані зареєструвати місця проживання новонародженої дтини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

       Відповідно до статті ІІ-І Закону за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання сплачуеться адміністративний збір:

       У разі зверення особи протягом встановленого цим Законом строку – у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати:

       У розмірі 0,0255розміру мінімальної заробітної плати. 

       У разі подання документів, необхідних для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, через органи державної реєстрації актів цивільного стану уповноважений працівник перевіряє належність документа, що посвідчує особу батьків (усиновлювачів) або інших законних представників дитини, та документа, що підтверджує повноваження особи як законного предстаника, особі, яка його надала, іх  дійсність, правильність заповнення заяви про реєстрацію місця проживання, наявність документів, необхідних для реєстрації місця проживання дитини, про що ним робиться відповідний запис у цій заяві. Прийняті документи не рідше одного разу на місяць передаються до відповідного органу реєстрації ( пункт 20 Правил)

       Працівник органу реєстрації в день звернення особи або її представника чи в день отримання документів,зокрема, від органів держаної реєстрації актів цивільного стану приймає відповідне рішення і оформляє довідку про реєстрацію, місця проживання. Якщо документи для реєстрації місця проживання новонароженої дитини подавались до органу державної реєстрації актів цивільного стану оформлена довідка повертається до відповідного органу державної реєстрації актів цивільного стану або за бажанням того з батьків (представників), хто подавав заяву ,може бути видана у відповідному органі реєстрації, центрі надання адміністративних послуг, надіслана поштою, про що робиться відповідна відмітка ( пункт 23 Правил).

            Водночас, звертаю увагу громадян, що станом на сьогодні практично у всіх районних центрах Закарпатської області (крім Берегівського району), з метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг, запроваджено пілотний проект щодо прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачі свідоцтва про народження безспосередньо у закладках охорони здоров»я, де приймаються пологи, і тому батьки дитини чи інший законний представник може подати заяву для реєстрації місця проживання дитини через працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

 

Начальник відділу державної реєстрації

актів цивільного стану

Управління державної реєстрації 

Головного територіального управління юстиції

у Закарпатській області 

 

Ельвіра Леско

 

_________________________________________________________________________________

                    „Фінансове управління Перечинської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу .

          Вимоги до претендентів : вища освіта економічного спрямування, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання законів, інших законодавчих актів, що регулюють бюджетні відносини, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, відповідальність, уважність до деталей.

          Заяви на участь у конкурсі приймаються конкурсною комісією фінансового управління до 18 листопада 2016 року.

          Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результат такої перевірки.
  4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  5. Заповнена особова картка державного службовця встановленого зразка (форма, затверджена наказом Нацдержслужби від 05.08.2016 р. №156).
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

 ________________________________________________________________________________

 

До уваги громадських організацій району!

1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства.

Кожна неприбуткова організація повинна внести зміни у своєму статуті і передбачити там обов’язкову заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) для засновників, учасників, членів організації, працівників, членів органів управління та інших пов’язаних осіб.

 

Прес-служба РДА

_________________________________________________________________________________

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян

начальником та  заступниками начальника

Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

Перечинський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує:

Протягом третього кварталу 2016 року Перечинським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, видано 14 свідоцтв про народження, безпосередньо в пологовому будинку Перечинської центральної районної лікарні. З кожним місяцем кількість виданих свідоцтв про народження постійно зростає. 

Міністерство юстиції України запровадило послугу з отримання свідоцтва про народження в пологовому будинку, для того, щоб в перші дні, після появи малюка на світ, батьки могли присвятити кожну секунду спілкування з найріднішою для них маленькою людиною та отримати найперший документ своєї дитини не витрачаючи зайвого часу на відвідування органів державної реєстрації актів цивільного стану. Головне вчасно визначитися з ім`ям для малечі.

Начальник Перечинського районного

 відділу ДРАЦС                                                          Попович О.Є.

_________________________________________________________________________________

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246, інформуємо про результати конкурсу на зайняття вакантної посади категорії “В” в управлінні соціального захисту населення Перечинської районної державної адміністрації, проведеного відповідно до наказу управління соціального захисту населення Перечинської районної державної адміністрації від 19 вересня 2016 року № 34 “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади ”:

 

переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” – головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Перечинської районної державної адміністрації, стала Касинець Віталія Іванівна, яка набрала загальну кількість балів – 7.2.

________________________________________________________________________________

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!!!

 ПЕРЕЧИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ УЖГОРОДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ,

ЩО НА ТЕРИТОРІЇ ДЕРЖАВИ З 01 по 31 ЖОВТНЯ 2016 РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ 

Мета акції – офіційна здача зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв громадянами, в яких ще може зберігатися без відповідного дозволу. Слід попередити, що громадяни, які добровільно здали таку зброю, боєприпаси або вибухові пристрої – не притягуються до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

Відповідно до ст. 263 ч.1 Кримінального кодексу України – носіння, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї крім гладкоствольної мисливської, бойових припасів, вибухових речових або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, - караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Відповідно до ст. 263 ч.2 Кримінального кодексу України – носіння, придбання, виготовлення, ремонт чи збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу, - караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Звільняється від кримінальної та адміністративної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади таку зброю, боєприпаси, вибухові пристрої або вибухові речовини.

Щодо гладкоствольної зброї (ст. 190 КпАП України), придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної гладкоствольної мисливської чи холодної, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 мм. і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с без дозволу органів внутрішніх справ – тягнуть за собою накладання штрафу від 3-х до 5-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї і бойових припасів або без такої.

Добровільно здана мисливська, газова зброя громадянами, придатна для використання, може бути зареєстрована у встановленому порядку передбаченому законом.

З питань реєстрації такої зброї, інформацію чи консультацію можна отримати в дозвільній системі ПЕРЕЧИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ УЖГОРОДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська, 37,  тел. 2-13-03 або 102      Моб.т._    0953921043

_________________________________________________________________________________ 

До уваги громадян!

     Інформаційні матеріали  щодо ціни на газ, тарифоутворення, енергоефективності та зменшення плати за комунальні послуги міститься за посиланням 

teplо.gov.ua. 

kmu.gov.ua 

                                                      

_________________________________________________________________________

Банер Інтерактивної карти регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення.

  На виконання доручення Прем»єр-Міністра України В.Гройсмана від 27.07.2016 № 27772/1/1-16 щодо проведення на постійній основі серед населення широкомасштабної роз»яснювальної роботи стосовно урядової та відповідних місцевих програм відшкодування частини суми або відсотків за кредитами для населення, ОСББ та ЖБК на впровадження енергоефективних заходів Держенергоефективності,  розроблено банер Інтерактивної  карти  регіональних/міських програм  відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення, що виготовлений Агентством  за підтримки проекту GIZ  « Створення енергетичних агентств в Україні».

                                                                                        

 

___________________________________________________________________________

У К Р А Ї Н А

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Н А К А З

19.09.2016                Перечин                №34

 

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

          Відповідно до ст. 22, 23 Закону України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року №889-VІІІ „Про державну службу”, та постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016р. № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби”,

                                                                        НАКАЗУЮ:

          1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” - головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації.

         2. Затвердити Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

державної служби категорії “В” - головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації (додається).

         3. Головному спеціалісту з питань кадрової роботи та державної служби (Йолич І.І.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному-веб сайті Перечинської районної державної адміністрації та надіслати відповідну інформацію до Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

         4. Провести конкурсний відбір на зазначену вище посаду державної служби категорії “В” 11 жовтня 2016 року о 10.00 к. ч.

         5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник   управління                                                                                             В. Цвік

 

Додаток 

до наказу управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації 19.09.2016  № 34

 

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

головного  державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації

(категорія В)

Загальні умови

Посадові обов’язки

-    Перевіряє достовірність та повноту інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сім`ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги;

-    проводить вибіркові перевірки особових справ одержувачів державної соціальної допомоги за рішенням керівника управління або його заступника;

-    складає акти за підсумками перевірки з висновками щодо правильності призначення державної соціальної допомоги;

-    готує у разі потреби позови до судових органів щодо стягнення надміру виплаченої  та  наданої  з  порушенням  законодавства  державної  соціальної допомоги;

-готує пропозиції щодо припинення надання державної соціальної допомоги, позбавлення права на продовження строку її надання, зменшення розміру допомоги у випадках, передбачених законодавством.

Умови оплати праці

посадовий оклад –  2 585 грн., надбавка за

вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.  

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова  (на постійній основі)

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.Копії (копії) документів (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка (форма № П-2ДС);

6.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2015 рік.

 

 Строк подання документів: 16 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби

Дата, час і місце проведення конкурсу

11 жовтня 2016 року   початок о  10.00 годині к. ч. за адресою: м. Перечин, вул. Червоноармійська, 19.

Прізвище, ім`я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Йолич Іванна Іванівна

Тел. (03145) 2-24-39

E-mail:Kadru2110@ukr.net

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Не обов’язково

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

Освіта

Вища освіта з освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра

Знання законодавства

 

Конституція України; Закон України «Про державну службу»; Закон України «Про запобігання корупції»; Закон України «Про державну допомогу сім’ям із дітьми»; Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»; Закон України «Про державну соціальну  допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»; Закон України «Про соціальну послугу»; Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; постанова Кабінету Міністрів України  від 21.10.1995 № 848  „Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних    послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, володіти знаннями законодавчої та нормативно-правової бази, що регулює умови і порядок надання всіх видів соціальної підтримки.

Професійні чи технічні знання

Знання чинного законодавства з питань що стосуються призначення усіх видів соціальних допомог, субсидій, правила ділового етикету та ділової мови.

Спеціальний досвід роботи

Не обов’язково

Знання сучасних інформаційних технологій

 

Володіння комп’ютером – рівень користувача.  Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Offiсe (Word. Excel). Знання сучасних технологій з електронного урядування.

Особистісні якості

 

Відповідальність,   уважність до деталей, вміння працювати в стресових ситуаціях.        

________________________________________________________________________

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 Державна реєстрація народження дитини може також проводитись в пологовому будинку Перечинської ЦРЛ !

            Перечинський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, інформує, що в Перечинській центральній районній лікарні, впроваджено надання адміністративної послуги відділом ДРАЦС з питань державної реєстрації народження дитини.

             З вівторка по четвер, з 14.00 до 16.00 год., за бажанням батьків, працівниками відділу будуть прийматись та видаватись документи стосовно державної реєстрації народження дітей, у приміщенні Перечинської ЦРЛ.

             Дана послуга є безкоштовною!

             Для державної реєстрації народження дитини подаються наступні документи:

- медичне свідоцтво про народження форми № 103/о

- паспорти батьків;

- свідоцтво про шлюб (заява про державну реєстрацію народження згідно ст. 135 Сімейного кодексу України або заява про визнання батьківства).

 

Начальник відділу ДРАЦС                                                     Попович О.Є.

_________________________________________________________________________________

Увага! 

Національним агенством з питань запобігання корупції затверджено Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб. 

Дивитись: www.nazk.gov.ua

___________________________________________________________________________

 

 

 

                                                                                      

                                           

         Відповідно до листа Київської ТПП, з метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців райдержадміністрація інформує про нові можливості для участі підприємств у міжнародних програмах:

1.Австрійська програма партнерства «Україна – Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання в Києві з австрійськими експертами.

2.Служба старших експертів (SES, Бонн)  - суспільно корисне об»єднаннях  німецької економіки, яка надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для рішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.

За більш детальною інформацією просимо звертатися в управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації: тел.21030 (конт. особа Пузакулич О.) або у Центр бізнес-освіти Київської ТПП: тел.(044) 235-82-96 (конт. Особа Засульська Л.).

_________________________________________________________________________________

     

  Друге засідання комісій по конкурсному добору на посаду директора Перечинського РБК:

  https ://www.youtube.com/watch?v= iFnpHk6lf1U

  Друге засідання комісій по конкурсному добору на посаду директора

  Перечинської ЦБС: https://www.youtube.com/watch?v=lNI_PrRdT88

 

Перше засідання конкурсної комісії:  

1) Розгляд документів кандидатів на посаду директора  Перечинського  районного  будинку  культури (Запис 1)

2) Розгляд документів кандидатів на посаду директора  Перечинської  централізованої  бібліотечної  системи (Запис 2)

 

      Відповідно до Законів України  “Про культуру” , Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури

- для  проведення  конкурсного  добору  кандидатів  на  зайняття  посади  директора  Перечинського  районного  будинку  культури  затверджено  склад  конкурсної  комісії:

Пекар  М.І.- начальник  відділу  культури;

Худецька М.Ф. – головний  спеціаліст – секретар  конкурсної  комісії;

Мулеса Н.В.- головний  спеціаліст;                       

Долинич О.А.- провідний  економіст;

Магада В.О. – зав. інтернет – центром ЦБС;

Пиган Н.Й. – завідувачка  бібліотекою – філією с. Зарічево;

Вишняк А.М. – голова  правління  БФ «Центр громадських  ініціатив»;

Кидора О.В. – виконавчий  директор БФ «Центр громадських  ініціатив».

- для  проведення  конкурсного  добору  кандидатів  на  зайняття  посади  директора  Перечинської  централізованої  бібліотечної  системи  затверджено  склад  конкурсної  комісії:

Пекар  М.І.- начальник  відділу  культури;

Худецька М.Ф. – головний  спеціаліст – секретар  конкурсної  комісії;

Мулеса Н.В.- головний  спеціаліст;                       

Зайдел О.В.- в. о. головний  бухгалтер;

Кречко Т.Б. – т.в.о. директора  районного  будинку  культури;

Станко І.В. – методист  районного  будинку  культури;

Вишняк А.М. – голова  правління  БФ «Центр громадських  ініціатив»;

Кидора О.В. – виконавчий  директор БФ «Центр громадських  ініціатив».

Що ж до претендентів на керівні посади в районний  будинок  культури  та  централізовану  бібліотечну  систему, то їх по завершенню прийому документів, є всього двоє. А саме:
- на посаду директора
районного  будинку  культури  претендує  Кречко  Тетяна  Богданівна(автобіографія,рекомендаційні листи);

- на посаду директора Перечинської  централізованої  бібліотечної  системиКость  Марія  Іванівна.(автобіографія,рекомендаційний лист 1,рекомендаційний лист 2,рекомендаційний лист 3)

Копії особових документів відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", а також авторські проекти програм розвитку закладів культури (з поваги до інтелектуальної власності претендентів) – на сайті не публікуватимуться, однак усі охочі зможуть особисто пересвідчитись у наявності цих документів  у  відділі  культури  райдержадміністрації.

Зауваження та пропозиції щодо кандидатур на керівні посади в районні  заклади  культури – як від фахівців галузі, так і від представників громадськості – приймаються до 10 серпня на поштову (89200, м.Перечин, вул. Ужгородська, 20, відділ  культури  Перечинської  РДА) або електронну адресу (culturaperechin@i.ua ).

І вже 10 серпня  2016  року  о 10.00 год.  у приміщенні  районного  будинку  культури відбудеться перше засідання, на якому конкурсна комісія розглядатиме документи конкурсантів на відповідність кваліфікаційним вимогам. А 12 серпня  цього  року  з 10.00 год. (місце проведення: районний  будинок  культури) розпочнуться презентації проектів програм розвитку закладів культури та співбесіди з кандидатами. В підсумку другого (завершального) засідання, конкурсна комісія прийме рішення, що буде оприлюднене (зокрема, у форматі відеозапису) та в інших ЗМІ району.

За умови обрання більшістю від затвердженого складу конкурсної комісії, переможців призначать керівниками закладів не пізніше, ніж за два місяці з дня оголошення конкурсу.

 

Умови праці керівників закладів культури

За виконання обов`язків Керівникові встановлюється посадовий оклад у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці.

Керівникові додатково можуть встановлюватися у межах наявних коштів на оплату праці:

надбавка за високі досягнення у праці, надбавка за виконання особливо важливої роботи, надбавка за складність і напруженість у роботі. Граничний розмір зазначених надбавок для Керівника встановлюється відповідно до законодавства.

-надбавка за почесне звання відповідно до законодавства;

-доплата за вчене звання відповідно до законодавства

-доплата за науковий ступінь відповідно до законодавства.

У разі недотримання (невиконання) обов’язків Керівником, зазначені надбавки зменшуються або

скасовуються;

Керівникові виплачується:

-грошова винагорода за сумлінну працю та зразкове виконання трудових обов’язків відповідно до законодавства за рішенням органу управління закладу культури або уповноваженого ним органу у межах наявних коштів на оплату праці;

-матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань відповідно до законодавства за рішенням органу управління закладу культури або уповноваженого ним органу у межах наявних коштів на оплату праці;

-матеріальна допомога, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання, відповідно до законодавства за рішенням органу управління закладу культури або уповноваженого ним органу у межах наявних коштів на оплату праці;

-матеріальна допомога на оздоровлення відповідно до законодавства за рішенням органу управління закладу культури або уповноваженого ним органу при наданні щорічної  відпустки;

- премія за належне виконання обов’язків, передбачених  контрактом,

у  розмірі, що не перевищує посадового окладу. Преміювання Керівника здійснюється за рішенням органу управління закладу культури або уповноваженого ним органу у межах  фонду оплати праці.

     У разі невиконання (неналежного виконання) Керівником обов’язків, передбачених цим контрактом, порушення трудової (виконавської) дисципліни, допущення в закладі культури нещасного випадку із

смертельним наслідком з вини закладу культури премія зменшується або не нараховується в тому звітному періоді, коли було виявлено порушення.

Для Керівника суб’єкта господарювання державного сектору економіки преміювання здійснюється відповідно до показників діяльності підприємства, умов та розмірів преміювання, затверджених органом управління майном.

     Керівникові надається щорічна основна відпустка тривалістю 24 календарних днів та 7 днів додаткової відпустки за ненормований робочий день відповідно до законодавства. Керівник визначає час і порядок використання своєї відпустки за погодженням із органом управління закладу культури або уповноваженим ним органом.

Фінансова звітність Перечинського районного будинку культури та Перечинської централізованої системи  

 

Перечинський районний будинок культури являється спеціально збудованою спорудою, яка збудована в 1988 р. і наразі розміщує три структурні одиниці: районний будинок культури , централізовану бібліотеку та гімназію І-ІІ ступенів.

Загальна площа – 230,2 м 2

Глядацька зала розрахована на 650 посадкових місць.

Адреса : Закарпатська область ,

            м. Перечин, вул Ужгородська , 20 

            тел. 2-18-61;  e-mail: perechinrbk@ukr.net.

            Перечинський РБК здійснює культурно-дозвіллэву діяльність на території Перечинського району та міста , і забезпечує розвиток аматорської художньої творчості для їх  мешканців.

За штатним розписом  в РБК працює:

-       директор (1 одиниця);

-       заступник директора по культ-масовій роботі (1 одиниця);

-       методист 1 категорії (1 одиниця);

-       методист 2 категорії 1 одиниця);

-       провідний методист (2 одиниці);

-       художник оформлювач (0,5 одиниці)

-       художній керівник (0,5 одиниці)

-       завгосп (1 одиниця);

-       технік 1 категорії (1 одиниця);

-       електромонтер (1 одиниця);

-       машиніст сцени (0,5 одиниці)

-       слюсар – сантехнік (0,5 одиниці)

-       вахтер-сторож (4 одиниці)

-       прибиральниці (1, 75 одиниці)

 

Заклад забезпечений шафами, письмовими столами, стільцями.  В наявності є два піаніно «Petroff» та « Zimerman».

За останні роки матеріально - технічна база Перечинського РБК рідко поповнювалась новим технічним обладнанням.

             Комп’ютерна техніка  для роботи методичного кабінету є , але в недостатній кількості.  В наявності є: ком’ютери – 1шт., принтери 1 шт;  фотоапарат – 1 шт., застарілі звукопосилююча та звуковідтворююча системи, які потребують заміни. Також оновлення потребує освітлювальна система та одяг сцени.

       Забезпечення сценічними костюмами та взуттям теж потребує матеріальної підтримки для постійного оновлення.           

В 2015 році закінчено капітальний ремонт даху, закуплено 2 мікрофони широкого поля.

 

            В 2016 році  станом на серпень частково замінено вікна правого крила споруди.

Матеріально  –  технічна  база

Перечинської  централізованої  бібліотечної  системи

Загальна площа всіх бібліотек  складає 1833,0 м.2 , в тому числі для зберігання фондів – 30м2, для обслуговування користувачів – 1803,0м2.

Читальні зали мають лише центральна районна бібліотека та районна бібліотека для дітей на 42 місця.

Основна частина бібліотек-філій знаходиться в клубних установах, бібліотека філія с.Дубриничі-Берег розташована в приміщенні школи. Бібліотеки-філії сіл: Новоселиця, Т.Пасіка, Турички, Т.Бистра знаходяться у приміщеннях сільських рад.

Потребують капітального ремонту бібліотеки-філії сіл: Мокра, Туриця, Ворочово та районна бібліотека для дітей.

В 2016 році проведено поточний ремонт в бібліотеці-філії села Туриця та  центральній районній бібліотеці (замінено вікна на пластикові, робиться побілка та буде замінено підлогу).                

Для бібліотек-філій в  2016 році буде завезено дрова паливні 32 м3    та відшкодовано  45 м3  в сумі  48 тис. грн. на опалювальний період 2016-2017 роки. Залишок дров паливних - 14,41 м3.

Газом опалюється 1 бібліотека-філія с. Сімер . В 12 бібліотеках пічне опалення; у селах Т. Поляна, Т.Пасіка, Порошково, Новоселиця, Раково водяне опалення, у селах  Зарічово, Турички обігріваються  електричними батареями.

В ЦБС комп’ютеризовано 11 бібліотек: ЦРБ (9 комп’ютерів), РДБ (2 комп’ютери) і 6 бібліотек-філій сіл: Сімер(2), Т.Ремета(4), Т,Пасіка(3), Раково(1), Порошково(3) Т.Поляна. Всі 24 комп’ютери підключено до мережі інтернет. По 1 комп’ютеру мають  філії  сс. П.Гута, Сімерки   -  не підключені до мережі інтернет  із-за відсутності провайдера; в  бібліотеці-філії  с. Зарічево  – ноутбук.

Копіювально-розмножувальна техніка:

                   ЦРБ – 1ксерокс,1 сканер, 5 принтерів;

                   РДБ – 1 принтер -сканер;

Філії – с.   Дубриничі    - 1ксерокс-принтер;

            с.   Т.Ремета       -1 принтер, 1 ксерокс-принтер; 1 сканер

            с.   Сімер            - 1сканер.

            с.   Т. Пасіка      - 1ксерокс,1принтер;

            с.   Порошково   -1сканер-1принтер,

            с.   Раково           -1принтер,

            с.  Поляна           -1 принтер

Всього: 19 шт.

Мультимедійне обладнання:

                 ЦРБ – 1 діапроектор, 1цифровий фотоапарат.

                Філія с. П.Гута –1 портативний плеєр.

                               с. Раково - відеокамера .

Наявність в бібліотеках засобів зв’язку:

                ЦРБ   – 1 факс,2 телефонні номери,1 електронна адреса та скайп;

                РДБ   – 1 телефон, 1електронна адреса;

                Філії  – телефони: Раково, Порошков,Т. Ремета.

Електронна пошта і скайп зв`язок: ЦРБ, РДБ, Сімер, Т.Ремета,Т.Пасіка, Порошково, Раково, Поляна.

 

 

 

Відділ  культури Перечинської  районної  державної адміністрації оголошує конкурс на посади:

директора Перечинської  централізованої  бібліотечної  системи;

директора Перечинського  районного  будинку  культури.

     Для участі в конкурсі необхідно:

- подати заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу  відділу  культури  Перечинської  РДА: вул. Ужгородська (Жовтнева), 20, м. Перечин, 89200,  та  на  електронну адресу: culturaperechin@i.ua. контактний телефон:  (0145) 21205(0145) 23155

Прийом документів для участі в конкурсі та формування конкурсної комісії здійснюються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку відповідного закладу культури на один і п’ять років.

Відповідно до вимог  статті 21 Закону України "Про культуру" відділ  культури  Перечинської  РДА  приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури  відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

 _________________________________________________________________________________

 

____________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Перечинська районна державна адміністрація оголошує конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Організатор перевезень – Перечинська районна державна адміністрація.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» № 1081 від 03.12.2008 року, розпорядження Перечинської районної державної адміністрації № 161 від   «05» травня 2016 р.

Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських перевезень та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів.

Об’єктом конкурсу вважається кожний окремий маршрут.

1.     Об’єкти конкурсу і їх основні характеристики:

 

 

п/п

марш

руту

Початковий та кінцевий пункти маршруту

Про

тяж

ність (км)

Кількість оборотних рейсів

Кількісь автобусів (міні

мум)

Паса

жиро

місткість

Режим руху

Періоди

чність виконаня рейсів

1

2

3

5

4

6

7

8

9

1

273

Перечин  - Зарічево

7,0

чотири оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

2

273

(Й)

Перечин - Пастілки

13,0

два оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

3

277

Перечин — Тур’я - Ремета

11,0

три оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

4

278

Перечин -

Завбуч

20

три оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

                   

 

2.    Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

1. Ці Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів (далі - Умови), розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), Порядку визначення класу комфортності автобусів сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями, і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об’єкті конкурсу.

2. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, є районна державна адміністрація (далі - Організатор).

3. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, проводяться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

4. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

5. Ці Умови є обов’язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, та перевізників-претендентів.

6. На конкурс виносяться маршрути (рейси), які входять до затвердженої Організатором мережі приміських автобусних маршрутів.

7. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:

для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями;

рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажироміскістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

8. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

9. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути аналогічними за показниками категорії, класу, комфортності основним автотранспортним засобам, які пропонуються для обслуговування маршруту.

10. До додаткових Умов належить обладнання перевізником в термін , обумовлений договором про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району та їх маршрутів, заявлених транспортних засобі GPS-системами для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту. Перевізники-претенденти мають забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або із залученням підприємства автобусних станцій (за договором).

11. На кожному об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

12. При визначенні переможця конкурсу конкурсний комітет враховує наявність у перевізника-претендента заявлених автобусів з класом комфортності, який перевищує перший клас – для роботи на маршрутах протяжністю до 150 км включно.

13. Для участі в конкурсі перевізник-претендент подає конкурсному комітету заяву та матеріали в терміни та об’ємі, визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

14. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно Постанови кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

15. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів не більше, як на 3 роки.

У конкурсі щодо визначення автомобільного перевізника можуть брати участь претенденти:

1. Які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу.

2. Які мають достатню кількість автобусів для виконання перевезень, що відповідають умовам конкурсу, за класом та пасажиромісткістю, наявність характеристики та кількість резервних автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу (10 відсотків для приміського сполучення).

3. Наявність транспортних засобів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (по можливості).

Забороняється використання перевізниками автобусів переобладнаних з вантажних транспортних засобів без відповідних сертифікатів

4. Відповідають вимогам, у статті 34 Закону України “Про автомобільний транспорт”:

-          виконують вимоги законодавчих і нормативно-правових актів України в галузі транспорту;

-           утримують транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечують їх зберігання відповідно до законодавства;

-           забезпечують контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут;

-          Забезпечують проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв;

-          організовують проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод;

-          забезпечують умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства;

-          забезпечують стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту;

-          забезпечують безпеку дорожнього руху;

-          забезпечують водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів;

-          автомобільні перевізники з кількістю транспортних засобів десять і більше організовують підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, у термін один раз на п’ять років, а з питань безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки – у термін один раз на три роки в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту.

5. Забезпечують виконання вимог законодавства з питань охорони праці;

6. Строк експлуатації автобусів не повинен перевищувати десяти років(з дати випуску транспортного засобу) на день оголошення конкурсу.

7. Здійснюють перевезення пільгових категорій пасажирів безкоштовно.

8. Забезпечують належний рівень заробітної плати водіям.

     9. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам  конкурсу,  вони  мають  право  подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та  документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також  інвестиційний  проект-зобов`язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п`яти років. 
         10. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами  комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов`язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п`яти років. 
               До участі в конкурсі не допускаються претенденти які:
-   подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи, чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;
-   визнані банкрутами, або щодо яких порушено провадження  у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стані ліквідації;
-   не відповідає вимогам ст. 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;
-   не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень згідно умов конкурсу та кількості резервних транспортних засобів ( 10 відсотків для приміських маршрутів);
-   Мають несплачені штрафні санкції, накладені Укратрансінспекцією, або водії, які мають несплачені штрафи і неоскаржені в судовому порядку, що були накладені не пізніше як за 20 днів до дати проведення конкурсу;
-   Подали конкурсну пропозицію, що не відповідає умовам конкурсу, крім випадків передбачених ч. 3 ст. 44 Закону України « Про автомобільний транспорт».

            3. Подання документів для участі у конкурсі:

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об`єкт конкурсу окремо заяву  і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових  реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

8) анкету до заяви про участь в конкурсі;

9) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.;

   Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

       Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):

      - конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі.

    - конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об`єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент. ( відкривається під час засідання конкурсного комітету).

            4. Документи на конкурс подаються до Перечинської районної державної адміністрації  за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16, 1 поверх каб.101. Контактні телефонии: (03145) 2-11-87; 095-45-34-057; 050-88-10-157 з 10:00 до 17:00.

Відповідальна особа за прийом документів – секретар конкурсного комітету

_Сендрей Тетяна Вільгельмівна___________________________________________

Умови конкурсу, заяви, анкети додаються.    

5. Термін подачі документів не пізніше, як за 10 робочих днів до дати проведення конкурсу до 17:00 год.  23 травня 2016 року.

6. Розмір плати за участь в конкурсі встановлюється в розмірі 460,00 гривень згідно з кошторисом, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.04.2016 р. № 152.

Кошти перераховувати:

Перечинська районна державна адміністрація в Закарпатській області

р/р 31258212104838  МФО 820172 ЕДРПОУ 22099507  

Призначення платежу: за участь в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті в межах Перечинського району (дата проведення конкурсу).

Перевізник – претендент, який бере участь в конкурсі вносить плату за кожний об’єкт конкурсу (маршрут) окремо.

Перевізникам – претендентам, які не стали переможцями конкурсу або не допущені до участі в конкурсі плата за участь у конкурсі не повертається.

7. Конкурс проводиться «06» червня 2016 р. о 11.00 годині к.ч. в приміщенні залу адмінбудівлі РДА за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16 (на 3-му поверсі)..

 

 Перечинська районна державна адміністрація  (організатор)                 

 
                                                               У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Перечинської районної державної адміністрації

Закарпатської області

 

05.05.2016                                        Перечин                                                     № 161

 

Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі

території  району

 

            Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 7 Закону України ″Про автомобільний транспорт″,  пунктів 7, 28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, з метою визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району:

 

            1. Оголосити конкурс на автобусні маршрути-об′єкти конкурсу відповідно до додатку, який провести 06 червня 2016 року об 11:00 год. в  залі засідань Перечинської районної ради м. Перечин, пл. Народна 16.

      2. Відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації:

            не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу опублікувати дане розпорядження в районній газеті ″Народне слово″ та на сайті районної державної адміністрації.

            забезпечити прийом та обробку документів, надання консультацій та бланків документів перевізникам-претендентам з врахуванням вимог затвердженого Положення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

            3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Ладомиряк М. П.

  

Голова державної адміністрації                                                        В. Олефір

  

Додаток

до розпорядження

          05.05.2016  № 161

 

 

Перелік маршрутів – об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування,

що не виходять за межі району

 

 

п/п

марш

руту

Початковий та кінцевий пункти маршруту

Про

тяж

ність (км)

Кількість оборотних рейсів

Кількісь автобусів (міні

мум)

Паса

жиро

місткість

Режим руху

Періоди

чність виконаня рейсів

1

2

3

5

4

6

7

8

9

1

273

Перечин  - Зарічево

7,0

чотири оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

2

273

(Й)

Перечин - Пастілки

13,0

два оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

3

277

Перечин -

Тур’я - Ремета

11,0

три оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

4

278

Перечин -

Завбуч

20

три оборотних рейси

1

від 12

звичайний

постійно, 1-5

                   

 

 Керівник апарату державної адміністрації                                              Н. Девіцька

_______________________________________________________________________________________________ 

ДЕКЛАРАЦІЯ

про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру

за 2015 рік  Ворочівського сільського голови Пастеляк А.С.

               Члени сім»ї  жінка -  Пастеляк Л.І.; син- Пастеляк А.А.;

              мати жінки – Амарович Г.М..

              Загальна сума сукупного доходу, гривні, у т.ч. : декларанта  108490,00 грн,

               членів сім»ї-  73553,00 грн., у тому числі:

-          Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно- правового договору ( крім виплат, зазначених у позиціях  7,8)  : декларанта -  108490 ,00грн.;  членів сім»ї -  37439,00 грн.              

-           Інші види доходів ( не зазначені у позиціях 6-19): членів сім»ї : пенсія -  36114 ,00грн.

               Відомості про нерухоме майно: земельні ділянки – 27480  кв.м.,

               інше нерухоме майно- 1877 кв.м.              

                 У власності членів декларанта перебувають  : земельна ділянка  2100 кв.м,  житловий

                 будинок 88,4 кв.м. .

                  30.03.2016

 

 ДЕКЛАРАЦІЯ

про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

за 2015 рік Зарічівського сільського голови

Петрової Оксани Степанівни

Члени сім’ї: чоловік Петров В.Б., син Петров І.В.

Загальна сума  сукупного доходу, гривні у т.ч.:

 декларанта – 81849,00 грн.;

 членів сім’ї - 30436,00 грн.

У тому числі:

Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов  трудового або цивільно-правового договору:

Декларанта – 51834,00 грн.

Членів сім’ї - 5591,00 грн.

Дивіденди, проценти:

декларанта – 15,00 грн.

членів сім’ї – 20,00 грн.

Інші види доходів (не зазначених у позиціях 6-19):

Декларанта – 30000,00грн. (кредит)

Членів сім’ї – 24825,00грн.

У власності членів сім’ї декларанта перебувають:

- земельні ділянки – 3300 кв.м,

- житловий будинок 93,6 кв.м.

Фінансові зобов’язання та інші витрати: 

Декларанта:

- погашення основної суми позику (кредиту) – 38549,12 грн.

- погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 1666,02 грн. 

Дата  28.03.2016р. 

 

ДЕКЛАРАЦІЯ

про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

за 2015 рік секретаря Зарічівської сільської ради

Бабука Наталії Іванівни

Члени сім’ї: чоловік Бабука В.В., син Бабука М.В.

Загальна сума  сукупного доходу, гривні у т.ч.:

 декларанта – 42067,00 грн.;

 членів сім’ї - 58300,00 грн.

У тому числі:

Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов  трудового або цивільно-правового договору:

Декларанта – 16839,00 грн.

Членів сім’ї - 58275,00 грн.

Дивіденди, проценти:

декларанта – 25,00 грн.

членів сім’ї – 25,00 грн.

Інші види доходів (не зазначених у позиціях 6-19):

Декларанта – 25203,00грн. (кредит, субсидія, соцдопомога)

У користуванні декларанта перебувають:

- земельні ділянки – 1600 кв.м,

- житловий будинок 133,5 кв.м.

Фінансові зобов’язання та інші витрати: 

Декларанта:

- добровільне страхування – 39,00 грн.

- погашення основної суми позику (кредиту) – 10900,00 грн.

- погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 31,00 грн.

 Дата  31.03.2016р.

ДЕКЛАРАЦІЯ

Про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

за 2015 рік секретаря Порошківської - сільської ради Гаджега Ганни Василівни

    Члени сім’ї: Заяць В. В.

    Загальна сума  сукупного доходу, гривні у т.ч. декларанта –59924 .26грн.; членів сім’ї -  26341  грн. У тому числі:

    Заробітна плата , інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені ) декларанту відповідно до умов  трудового або цивільно-правового договору:

Декларанта – грн.

Матеріальна допомога:

членів сім’ї – --- грн.

Інші види доходів ( не зазначені у позиціях 6-19):

Декларанта- ---- грн.;

Членів сім’ї- --- грн.

У власності декларанта перебувають: земельні ділянки – 4100 кв. м; житловий будинок 65.1 кв.м.

У власності членів сім’ї декларанта перебувають: земельна ділянка – --- кв.м, житловий будинок ---- кв.м.

Вклади в банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах - ----- грн.

 Фінансові зобов’язання та інші витрати:  утримання зазначеного у розділах 111-У  майна:

Погашення основної суми позики (кредиту) декларанта  21273.28грн.

Погашення суми процентів за позикою (кредитом)

Декларанта - 1132.29 грн.  

 

Дата: 31.03.2016 р.

ДЕКЛАРАЦІЯ

Про майнові доходи, витрати, зобовязання фінансового характеру за 2014 рік Вільшинківського сільського голови І. І. ЦУБИНИ

Члени сім’ї : дружина Цубина М.Ю., син Цубина А.І., дочка Малеш В.І., зять Малеш І.В., внук Малеш І.І.,  внучка Малеш С – М. І.

Загальна сума сукупного доходу , гривні в т.ч. декларанта – 82078,02 грн. , членів сім’ї  320166,04 грн.  У тому числі

Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані  (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно – правового характеру ( крім виплат , зазначених у позиціях 7,8 ) декларанта  49745.02 грн. , членів сім’ї  68754,05 грн.

Отриманий кредит : декларанта 30 000,00 грн, членів сімї 32 000, 00 грн

Дивіденди , проценти декларанта 6 грн, членів сімї  1 грн.

Матеріальна допомога декларанта 2327,00 грн  .

Матеріальна допомога членів сімї 5097,00 грн

Дохід від підприємницької діяльності членів сім’ї    199733,99 грн.

Державні соціальні допомоги на дітей  членів сім’ї  14580,00 грн.

Відомості про нерухоме майно декларанта земельна ділянка с.Вільшинки 12900 кв. м. квартира  58. 3 кв.м.

Майно, що перебуває  у власної  членів сім’ї декларанта будинок в с. Раково 105 кв.м. квартира 70.4 кв.м., земельна ділянка 9500 кв.м.

Відомості про транспортні засоби декларанта ВАЗ 2131 , 1,8 куб.см.

Фінасові зобов’язання декларанта та інші його витрати: погашення основої суми позики  5050, 00 грн. , погашення суми процентів за позикою  5170,00 грн.,

 членів сімї : погашення основної суми позики   9450,00 грн, погашення суми процентів за позикою 7175,00 грн.

Добровільне страхування Членів сімї 785 ,00 грн.

 30 березня 2015 року.

 декларація  Михайлішка І.В.

декларація Майор Н.С.

декларація Данилич О.М.

декларація Кошута Н Й. 

декларація Шикула Ю.М.

декларація Граб Л.М.

декларація Пересічанська

декларація Цубина І.І.

декларація Пеняк Л.І.

ДЕКЛАРАЦІЯ

 Про майно,  доходи,  витрати і зобов’язання фінансового характеру

                        за 2015 рік секретаря Новоселицької сільської ради Воробйової Я.В.                                                              

Члени сім`ї:

Загальна сума сукупного доходу, гривні у т.ч. декларанта 38090 грн.; членів сім`ї ------- грн. У тому числі: 

Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані ( виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно - правового договору: 

Декларанта 36204 грн. 

Матеріальна допомога: 1886 грн 

Членів сім`ї ---- 

Інші види доходів ( не зазначені у позиціях 6- 19 ): 

Декларанта ------

Членів сім`ї ------ 

У власності декларанта перебувають: земельні ділянки 0,02 га, житловий будинок ----- кв.м. 

У власності членів сім`ї декларанта перебувають: земельна ділянка 0,80 га, житловий будинок 79 кв.м. 

Вклади в банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах ------ 

Фінансові зобов’язання та інші витрати: утримання зазначеного у розділах  ІІІ – V майна: 

Декларанта -  3360 грн.; членів сім`ї -  грн. 

Дата: 25.03.2016 р                                 

 ДЕКЛАРАЦІЯ

 Про майно,  доходи,  витрати і зобов’язання фінансового характеру

                 за 2015 рік Новоселицького  сільського голови Пайдич Михайла  Юрійовича

 Члени сім`ї:

Загальна сума сукупного доходу, гривні у т.ч. декларанта 52209 грн.; членів сім`ї 55675 грн. У тому числі: 

Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані ( виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно - правового договору: 

Декларанта 45180 грн. 

Матеріальна допомога: 2327 грн.

Членів сім`ї --- 

Інші види доходів ( не зазначені у позиціях 6- 19 ): 

Декларанта -  4702 грн.

Членів сім`ї – 1018 грн. допомога по безробіттю 

У власності декларанта перебувають: земельні ділянки 0,32 га, житловий будинок ----- кв.м. 

У власності членів сім`ї декларанта перебувають: земельна ділянка 0,16 га, житловий будинок 68 кв.м., гараж 22 кв.м. 

Транспортні засоби , що перебувають у власності:

Декларанта – ВАЗ 21154 рік випуску 2008

                             ВАЗ 2107 рік  випуску 1989.

Членів сім`ї: ---- 

Вклади в банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах - 10025грн

 Членів сім`ї  – 3120 грн. 

Фінансові зобов’язання та інші витрати: утримання зазначеного у розділах  ІІІ – V майна: 

Декларанта -  5 грн.; членів сім`ї – 2183 грн.

 Дата: 28.03.2016 р

 

  декларація Пловайко В.М

декларація Поляк Н.Ю

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

      Додаток

до Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснює функції робочого органу при проведені конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі території району

 

Конкурсному  комітету  з визначення

робочого органу

 

ЗАЯВА

на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функції робочого органу при проведені конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі території району

 

Відповідно до публікації „Про оголошення конкурсу з визначення робочого органу, на який покладаються функції з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування”, розміщеного в районній газеті „Народне слово” від „___” __________ 20__ року № ____ претендую на право підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету:

Про себе надаю таку інформацію:

1.     Загальні дані

Повне найменування юридичної чи фізичної особи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Скорочене найменування юридичної чи фізичної особи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ідентифікаційний код юридичної чи фізичної особи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я та по батькові керівника юридичної особи