а Untitled Page

Учасникам АТО та їх родинам

До уваги учасників антитерористичної операції 

            Постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1057 затверджений Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

           Послуги із психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

         Відомості про суб’єкта надання послуг оприлюднюються на офіційних веб-сайтах та інформаційних стендах із зазначенням умов надання таких послуг управлінням праці та соціального захисту населення (далі управління).

          Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до управління за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців — за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу).

         Учасники антитерористичної операції подають до управління заяву, складену в довільній формі,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

         Працівники управління та учасник антитерористичної операції укладають договір про надання послуг із психологічної реабілітації у трьох примірниках (по одному для кожної сторони).

        Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг:

1) психологічна діагностика — оцінка актуального психологічного стану та індивідуально-психологічних особливостей отримувача послуг, контроль за його психічним станом, визначення потреби та оптимальних методів психологічної реабілітації;

2) психологічна просвіта та інформування — інформування отримувача послуг для формування розуміння закономірностей функціонування людської психіки, поведінки людей в екстремальних умовах, формування навичок і способів управління можливостями власної психіки, надання самодопомоги та першої психологічної допомоги іншим особам, а також готовності та бажання отримувати професійну психологічну допомогу в разі потреби;

3) психологічне консультування — комплекс короткострокових заходів, які здійснюються психологом і спрямовані на надання отримувачу послуг інформації з психологічних питань, емоційної підтримки, допомоги у прийнятті усвідомлених рішень та оцінці власних психологічних ресурсів для зміни поведінки, на розвиток відповідальності за власну поведінку, самосвідомості та зміну ставлення до проблеми, підвищення стресостійкості та психологічної культури;

4) психологічна підтримка і супроводження — система соціально-психологічних способів і методів, застосування яких сприяє соціально-професійному самовизначенню особистості в ході відновлення її здібностей, ціннісних орієнтирів і самосвідомості, підвищенню її конкурентоспроможності та адаптованості, подоланню стресових та інших життєвих ситуацій і запобіганню виникненню психологічних кризових станів;

5) психотерапія — використання методів психологічного впливу для розв’язання особистісних та міжособистісних проблем із застосуванням стандартизованих процедур в індивідуальній або груповій формі, спрямованих на відновлення порушеної діяльності організму отримувача послуг з метою відновлення або компенсації його психічних функцій, особистісних якостей, міжособистісних стосунків, а також поліпшення якості життя;

6) групова робота — проведення психологічних тренінгів, інтерв’ю, занять із психологічної просвіти та інформування для груп підтримки із застосуванням стандартизованих процедур, спрямованих на саморозкриття учасників таких груп, актуалізацію наявного досвіду і пошук шляхів розв’язання власних психологічних проблем, формування навичок самопізнання та саморозвитку, опанування нових комунікативних і поведінкових стратегій.

       Більш детальну інформацію щодо проходження психологічної реабілітації можна отримати в управлінні соціального захисту населення за місцем реєстрації.

 

 

 

Начальник управління                                                               В. Цвік

________________________________________________

Інформаційний порадник для учасників ато

та членів їх родин    

_________________________________________________________________________________________________

На Закарпатті 22 родини учасників АТО придбали нове житло

11 родин загиблих військовослужбовців та 9 інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців - учасників АТО, які стали на облік у минулому році, придбали нове житло. Грошову компенсацію на загальну суму 12,4 млн. гривень закарпатці отримали за рахунок державної субвенції, з частковим дофінансуванням з місцевих бюджетів минулоріч на суму 1,32 млн. гривень.
У 2017 році  5 сім’ям вищезазначених категорій для придбання житла Закарпаттю з державного бюджету виділено 2,4 млн. гривень, які перераховано на особові рахунки.  2  родини (з м.Ужгород та  м.Хуст) вже придбали житло на загальну суму 1,044 млн. гривень. Кошти на придбання житла ще 5 сім’ям  у сумі 3,56 млн. гривень, які надійшли в область у жовтні, розподілено у Виноградівський район, а також м.Ужгород та м. Мукачево.  Ці бюджетні асигнування будуть перераховані на особові рахунки отримувачів найближчим часом.

_________________________________________________________________________________________________

З метою належної організації оздоровчої кампанії у 2018 році для осіб з інвалідністю, учасників АТО та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує! 

        За підсумками селекторної наради щодо стану оздоровлення осіб з інвалідністю, учасників АТО та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, яка відбулася 17.10.2017р. за участю представників департаменту оздоровлення Мінсоцполітики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Фонду соціального захисту інвалідів  та  відповідно до інформації фінансово-економічного департаменту Мінсоцполітики України звертаємо увагу, що на веб-сайті Міністерства (http://www.msp.gov.ua) в розділі ,,Громадянам” – ,,Санаторно-курортне лікування”, розміщений орієнтовний перелік санаторно-курортних закладів для оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та постраждалих учасників АТО (http://www.msp.gov.ua/timeline/Sanatornokurortnoe-likuvannya.html) а в розділі ,,Громадянам” – ,,Санаторно-курортне лікування” – ,,Санаторно-курортне лікування учасників АТО”, Дорожня карта щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників АТО та Алгоритм дій органів соціального захисту населення під час організації забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції (http://www.msp.gov.ua/content/Sanatornokurortnoe-likuvannya-uchasnikiv-ato.html). 

 

В. о. начальника управління                                                         Л. Чиняк

_____________________________________________________________________________________________

На Закарпатті сім’ї загиблих військовослужбовців та інваліди І-ІІ групи, які брали участь в АТО, придбали житло за кошти державної субвенції

 Одинадцять сімей загиблих військовослужбовців, а також дев’ять осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, станом на 4 жовтня вже придбали собі житло на загальну суму 12,4 мільйонів гривень. Із цієї суми, профінансованої у 2016 році, 11,09 мільйонів гривень становить субвенція з Держбюджету, а 1,32 мільйона гривень – частина з місцевих бюджетів.
Цьогоріч для п’яти закарпатських сімей вищезазначених категорій громадян (4 сім’ї загиблих, і одна сім’я інваліда ІІ групи) в область з Держбюджету надійшло 2,4 мільйона гривень, які відповідно до розпорядження голови ОДА від 21.06.2017 № 306 „Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік” вже розподілено між райдержадміністраціями, міськвиконкомами та перераховано на рахунки отримувачів в повному обсязі.
Крім того, для ще п’яти сімей вищевказаної пільгової категорії (2-х сімей загиблих, 3-х сімей інвалідів І-ІІ групи) відповідно до Розподілу субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 673-р, області виділено 3,56 мільйона гривень.

______________________________________________________________________________________________

Уряд направив додатково понад 115 мільйонів гривень на житло для сімей загиблих та тих, хто отримав інвалідність в АТО

Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 115 997,295 тис. гривень на виплату грошової компенсації для отримання житла для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю І−ІІ групи, визначених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в АТО.
На сьогодні відповідно до розпоряджень Кабінету міністрів України від 16.03.2017 № 167-р та від 07.06.2017 № 375-р вже розподілено вказану субвенцію на загальну суму 212 108,28 тис грн з метою забезпечення виплати грошової компенсації 265 особам вказаної категорії.

Прийняття розпорядження Уряду дасть змогу в поточному році додатково виплатити грошову компенсацію 166 сім’ям загиблих осіб, особам з інвалідністю І–ІІ групи та особам, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Реалізація цього розпорядження сприятиме покращенню соціального захисту вищезазначених категорій населення шляхом забезпечення їх житлом.

_______________________________________________________________________________________________

Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання держдопомоги за програмою "Доступне житло"

 Уряд прийняв постанову, направлену на вирішення проблеми забезпечення доступним житлом учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб. Для цих категорій спростили процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло». Відкоригували порядок, за яким держава надаватиме  підтримку зі слати до 50 % вартості житла для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб та 30 відсотків для інших категорій населення. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття урядової  постанови.
Віце-прем’єр-міністр повідомив, що постанова розроблена на виконання Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».
«Програма доступне житло буде поширена в першу чергу на дві категорії громадян – учасників АТО і вимушено переселених осіб. Запропоновані зміни дадуть можливість 50% компенсації від вартості на придбання житла, а також спрощується переліку документів, які необхідно подавати внутрішньо-переміщеними особам», - зазначив Геннадій Зубко.
Також право на державну підтримку матимуть не лише громадяни, що перебувають на квартирному обліку, а й ті, що не мають у власності житла, або мають у власності житлову площу, що не перевищує 13,65 квадратного метра. Для внутрішньо переміщених осіб передбачено право на участь у програмі за умови, що вони не мають у власності житла, що знаходиться на підконтрольній території України.

 

_____________________________________________________________________________________________

 

 

Перес-служба РДА

____________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЇХ СІМЕЙ!

 В управлінні соціального захисту населення функціонує телефон «гарячої лінії»

2-24-39

з питань проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо призначення житлових субсидій за новими умовами.

____________________________________________________________________________________________

ДОРОЖНЯ КАРТА

ЩОДО НАДАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ, ТА СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ-УЧАСНИКІВ АТО

____________________________________________________________________________________________

ПОКРОКОВА СХЕМ

реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України, інших військових формувань та членами їх сімей, які беруть (брали) участь у виконанні завдань щодо здійснення АТО їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок

     Для отримання земельної ділянки з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо),

- до відповідного Головного управління Держзгеокадастру  в області за місцем розташування земельної ділянки, якщо бажана земельна ділянка відноситься до земель сільськогосподарського призначення державної власності;

            - відповідної сільської, селищної або міської ради, якщо бажана земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту;

- відповідної районної державної адміністрації, якщо бажана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту та не відноситься до земель сільськогосподарського призначення державної власності і необхідна для дачного будівництва. 

Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності у таких розмірах:

- для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство,

- для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

- для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара 

Варто зазначити, що згідно із частиною 4 статті 116 Земельного кодексу України передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання. 

Зазначеним особам буде надана допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, а також буде забезпечено надання графічного матеріалу з бажаним місцем розташування земельної ділянки.

     Для того, щоб безоплатно отримати земельну ділянку у власність, громадянину України необхідно здійснити наступні дії:

 КРОК 1

Звернутись до органу, уповноваженого здійснювати розпорядження земельними ділянками державної або комунальної власності, із клопотанням про безоплатне надання земельної ділянки у власність.

 Таким органом щодо земель комунальної власності, які переважно розташовані в межах населених пунктів, є відповідна сільська, селищна, міська рада, а щодо земель державної власності сільськогосподарського призначення є Головне управління Держгеокадастру в Закарпатській  області.

 У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). Зазначені клопотання розглядаються у відповідності до частини 7 ст.118 Земельного кодексу України.

 Відповідна сільська, селищна, міська рада, чи Головне управління Держгеокадастру в області приймає рішення  про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в місячний термін.

 КРОК 2

Замовити у землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Вартість, строки виконання робіт встановлюються відповідним договором, укладеним між замовником та розробником документації із землеустрою. Відповідно до статті 28 Закону України «Про землеустрій» максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

 Землевпорядна організація має виконати геодезичні роботи і розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, який має бути складений у паперовій формі та у формі електронного документу. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню уповноваженими органами влади відповідно до статті 186-1 Земельного кодексу України.

 КРОК 3

Звернення до державного кадастрового реєстратора у територіальному (районному, міському) органі Держгеокадастру України із заявою про державну реєстрацію земельної ділянки. Якщо інше не передбачено договором про розроблення проекту, до цього органу має звертатись землевпорядна організація.

 До заяви додається:

-копія документа, що посвідчує особу;

-копія документа, що посвідчує повноваження діяти від Вашого імені (договір, довіреність);

-копія документа про присвоєння податкового номера;

-розроблений та погоджений уповноваженими органами проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у паперовому вигляді та у формі електронного документу, а у разі, якщо щодо проекту проводилась державна експертиза – також оригінал позитивного висновку цієї експертизи.

 КРОК 4

Подана заява протягом 14 днів розглядається державним кадастровим реєстратором територіального органу Держгеокадастру за наслідком чого, у разі, якщо подані документи складені вірно, а межі ділянки не порушують меж вже зареєстрованих ділянок, державний кадастровий реєстратор реєструє земельну ділянку у Державному земельному кадастрі і видає Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку із зазначенням у ньому кадастрового номеру.

 КРОК 5

Подання до органу, уповноваженого розпоряджатись земельною ділянкою, клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. До клопотання додається примірник погодженого проекту, Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

 КРОК 6

Після одержання рішення про безоплатну передачу у власність земельної ділянки, громадянин подає до Реєстраційної служби заяву про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку,

 КРОК 7

 

Подана заява протягом 14 днів розглядається Державним реєстратором, в результаті чого, у разі, якщо подані документи складені вірно, видається Свідоцтво про право власності на земельну ділянку та Витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

 

Головне управління Держгеокадастру

у Закарпатській області

 

__________________________

(ПІБ громадян)

____________________________________________________

Реквізити (адреса, телефон)

 

Клопотання

 

Прошу дати дозвіл на розроблення (вид документації) ____________________________________________________________________________________________________________________________________ для надання у власність земельної ділянки орієнтовною площею ________ га, для ______________________________________________________________,

розташованої за межами населеного пункту _______________________________________________________ на території _________________________ сільської ради _____________________ району.

Одночасно повідомляю, що земельну ділянку для __________________________________________________________________

                                                                      (цільове призначення земельної ділянки)

безоплатно у власність не отримував (ла).

 

До заяви додаю копії:

           -  викопіювання  з кадастрової  карти  (плану), або інші графічні матеріали ________________________________________________________, на яких зазначено  бажане місце розташування земельної ділянки;

           -  копії паспорту  та ідентифікаційного коду;

           -  довідку учасника АТО.

           Даю згоду на обробку персональних даних.

  

Дата _____________                                               Підпис _________________

 

 

Головне управління Держгеокадастру

у Закарпатській області

 

__________________________

(ПІБ громадян)

____________________________________________________

_____________________________________

Реквізити (адреса, телефон)

 

Клопотання

 

Прошу затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею ________ га, для __________________________________________________________________,

розташованої за межами населеного пункту__________________________ на території ________________________сільської ради ____________________ району.

Одночасно повідомляю, що земельну ділянку для __________________________________________________________________

                                                                      (цільове призначення земельної ділянки)

безоплатно у власність не отримував (ла).

 

До заяви додаю:

-          проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в 1 прим.;

-          витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

           -  довідку учасника АТО.

            Даю згоду на обробку персональних даних.

 

Дата _____________                                               Підпис _________________

 

 

Голові _________________

сільської (міської) ради

 

__________________________

____________________________________

(ПІБ громадян)

____________________________________________________

Реквізити (адреса, телефон)

  

З а я в а

 

Прошу дати дозвіл на розроблення (вид документації) ____________________________________________________________________________________________________________________________________ для надання у власність земельної ділянки орієнтовною площею ________ га, для ______________________________________________________________,

розташованої в межах населеного пункту_____________________ на території ___________________сільської ради ___________________ району.

Одночасно повідомляю, що земельну ділянку для __________________________________________________________________

                                                                      (цільове призначення земельної ділянки)

безоплатно у власність не отримував (ла).

 

До заяви додаю копії:

           -  викопіювання  з кадастрової  карти  (плану), або інші графічні матеріали ________________________________________________________, на яких зазначено  бажане місце розташування земельної ділянки;

           -  копії паспорту  та ідентифікаційного коду;

           -  довідку учасника АТО.

 

          Даю згоду на обробку персональних даних.

 

 

Дата _____________                                               Підпис _________________

 

ЗРАЗОК

 

Голові _________________

сільської (міської) ради

 

__________________________

(ПІБ громадян)

____________________________________________________

Реквізити (адреса, телефон)

 

Клопотання

 

Прошу затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею ________ га, для __________________________________________________________________,

розташованої в межах населеного пункту__________________________ на території __________________________ ради ___________________________ району.

Одночасно повідомляю, що земельну ділянку для __________________________________________________________________

                                                                      (цільове призначення земельної ділянки)

безоплатно у власність не отримував (ла).

 

До заяви додаю:

-          проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в 1 прим.;

-          витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

           -  довідку учасника АТО.

           Даю згоду на обробку персональних даних.

  

 

Дата _____________                                               Підпис _________________

_____________________________________________________________________________________________

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Перечинської районної державної адміністрації

Закарпатської області

 

       _16.11.2015__                                                                 Перечин                                                          №_142-о__

  

Про призначення позаштатного радника на громадських

 засадах з питань захисту прав учасників антитерористичної

 операції та членів їх сімей

               Відповідно  до статті 6, пункту 9 частини 1 статті 39 Закону України  "Про місцеві державні адміністрації", з метою сприяння надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей:

        1. Призначити Козака Віталія Андрійовича позаштатним радником голови Перечинської райдержадміністрації на громадських засадах з питань захисту прав учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

          2. Завідувачу сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату районної державної адміністрації (Симкович Я.В.) забезпечити висвітлення цього розпорядження на веб–сайті Перечинської районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

                    Підстава: заява Козака В.А. від 16.11.2015

 

 Голова  державної  адміністрації                                                     В. Олефір                                                  

 

                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Перечинської

районної державної адміністрації

 16.11.2015142-о

ПОЛОЖЕННЯ

про позаштатного радника голови

районної державної адміністрації з питань захисту прав учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

 1.  Позаштатний радник голови районної державної адміністрації з питань захисту прав учасників антитерористичної операції та членів їх сімей  (далі – радник) призначається головою районної державної адміністрації на строк його повноважень.

Повноваження радника можуть бути припинені достроково за його власним бажанням або за рішенням голови районної державної адміністрації.

2. Радник призначається із числа осіб, які своєю професійною або громадською діяльністю заслужили авторитет та суспільне визнання, досягли професійних успіхів у відповідній сфері діяльності.

3. Радник у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови Закарпатської обласної, районної державних адміністрацій, а також цим Положенням.

4. Основним завданням радника є сприяння голові райдержадміністрації у здійсненні його повноважень щодо виявлення проблем та надання допомоги учасникам  антитерористичної операції та членам їх сімей.

5. Для виконання завдань радник може залучатися до: проведення консультацій з актуальних питань надання допомоги учасникам  антитерористичної операції та членам їх сімей;

підготовки проектів розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації, проектів цільових програм, інших документів у сфері сприяння надання допомоги учасникам антитерористичної операції  та членам їх сімей;

здійснення аналізу проектів розпоряджень та інших управлінських актів, внесених на розгляд голові районної державної адміністрації, що стосуються питань надання допомоги учасникам  антитерористичної операції а членам їх сімей, підготовки висновків та пропозицій за результатами їх розгляду;

опрацювання пропозицій щодо вдосконалення механізму взаємодії голови районної державної адміністрації з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції  та членам їх сімей з органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування району, політичними партіями, громадськими організаціями, профспілками тощо;

взаємодії голови районної державної адміністрації з волонтерами та волонтерськими організаціями;

вирішення спірних питань та врегулювання конфліктів у відповідній сфері;

підготовки відповідних матеріалів до прес-конференцій, виступів, доповідей, зустрічей та робочих поїздок голови райдержадміністрації;

6. Реалізуючи визначені цим Положенням завдання, радник має право: безперешкодно відвідувати управління, відділи, інші структурні підрозділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування на території району;

брати участь у засіданнях колегій райдержадміністрації та її управлінь, відділів, нарадах, інших заходах, які проводяться в райдержадміністрації;

брати участь у роботі консультативно-дорадчих органів, створених головою райдержадміністрації;

вносити голові районної державної адміністрації пропозиції з питань прийняття управлінських рішень, підвищення ефективності роботи райдержадміністрації та її структурних підрозділів з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей;

брати участь у створюваних головою районної державної адміністрації комісіях, робочих групах;

запитувати та одержувати в установленому порядку інформацію, документи та матеріали від державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та посадових осіб;

користуватися приміщеннями, зв’язком, оргтехнікою, транспортом райдержадміністрації.

 

7. Робота радника здійснюється на громадських засадах.

_____________________________________________________________________________________________

 

 Головою Перечинської державної адміністрації видано розпорядження від 05.11.2015 № 335 „Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на території району на період до 2020 року” та затверджено план заходів з увічнення пам’яті захисників України на території району на період до 2020 року.

______________________________________________________________________________________

Двом загиблим учасникам АТО встановлено меморіальні дошки: Балогу  В.В. - на Перечинській ЗОШ І-ІІІ ст.., Кулі М.В. - в Перечинській школі-інтернат, 28 жовтня 2015 року освячено пам’ятник в с. Сімер, Перечинського району.

Балог Василь Васильович,  капітан Збройних Сил України, який загинув 30.07.2014 року під час бойових дій в зоні АТО Луганської області. Указом Президента України № 838/2014 від 31 жовтня 2014 р., «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом України «За мужність» ІІІ-го ступеня посмертно. Місце поховання: м. Ужгород, Кладовище Кальварія.

Куля Михайло Васильович, солдат, загинув 17.06.2014 р. у бою з терористами в районі м. Щастя Луганської області. Указом Президента України №619/2014 від 26.07.2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Місце поховання:  с.Сімер, Перечинський район. 

_____________________________________________________________________________________________ 

  .

_____________________________________________________________________________________________

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 серпня 2015 р. № 587

Київ

Про затвердження Порядку виплати грошової 
допомоги громадянам України, які призиваються 
на строкову військову службу

Відповідно до частини першої статті 21 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та пункту 26 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, що додається.

2. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ і Міністерству інфраструктури:

забезпечити виконання цієї постанови у межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті на їх утримання;

у разі потреби подати Міністерству фінансів пропозиції щодо перерозподілу асигнувань у межах загального обсягу відповідних бюджетних призначень на 2015 рік з метою виконання цієї постанови.

  

Прем’єр-міністр України

 

 

А. ЯЦЕНЮК

 Інд. 73

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 12 серпня 2015 р. № 587

ПОРЯДОК 
виплати грошової допомоги громадянам України, 
які призиваються на строкову військову службу

1. Цей Порядок визначає механізм виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу (далі — допомога).

2. Допомога виплачується громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, в розмірі двох мінімальних заробітних плат.

3. Під час розрахунку допомоги враховується розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на час призову.

4. Виплата допомоги здійснюється військовими комісаріатами на підставі наказів військових комісарів перед початком проходження строкової військової служби.

5. Допомога виплачується шляхом її перерахування військовим комісаріатом на рахунок у банку, зазначений її одержувачем, або через касу військового комісаріату.

6. Видатки на виплату допомоги включаються до обсягу видатків на проведення чергових призовів на строкову військову службу та здійснюються за рахунок коштів державного бюджету.

 

7. Центральні органи виконавчої влади та головні органи військового управління, для яких здійснюється призов на строкову військову службу громадян України, перераховують кошти для забезпечення виплати допомоги на рахунки військових комісаріатів.

 ___________________________________________________________________________________________

18.05.2015

 

 

„Єдине медичне вікно учасника АТО”

для прийому військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – з метою координації скерування пацієнта до лікарів-спеціалістів необхідних профілів.

 

Здоров’я Вам!
ГАРЯЧІ ЛІНІЇ
УРЯДОВИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР
«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

0 - 800 - 50 - 73 - 09

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

0 - 800 - 80 - 13 - 33

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ  ОХОРОНИ  ЗДОРОВ’Я
«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

(03122) 3 - 25 - 62
(0312) 64 - 12 - 06
(0312) 64 - 41-26
050 - 43 - 20 - 779

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР
«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

0 - 800 - 50 - 14 - 84

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
НЕБХІДНИХ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ
В МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ


• паспорт, або документ, що посвідчує особу

• документ, що посвідчує участь в антитерористичній операції (АТО)

• бажано медичні документи про попереднє лікування (за наявності).

 

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ КВАЛІФІКОВАНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

ЗАКЛАДИ МІСЬКОГО/РАЙОННОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ

 

вторинного рівня надання медичної допомоги

 

Район/

відділ охорони здоров’я/

провідний заклад

Адреса,

електронна пошта

Поштовий

код,

телефон

Телефон

факс

Берегівський

 

відділ охорони здоров’я

м. Берегово, вул. Мукачівська, 6

90200

vozberegovo@ukr.net

0-241

4-30-42

Берегівська центральна

районна лікарня

м. Берегово, вул. Ліннера, 2

crlberegovo@ukr.net

0-241

4-30-44

2-21-53

2-30-73

т/ф.

Великоберезнянський

 

відділ охорони здоров’я

смт Великий Березний,

вул. Штефаника, 71

89000

hosp_vberug@ukr.net

0-235

2-12-06

2-12-06

т/ф

В.Березнянська

районна лікарня

0-235

2-11-03

2-12-06

Виноградівський

 

відділ охорони здоров’я

м. Виноградово, пл. Миру, 5

90300

vincrl@mail.ua

0-243

2-25-43

2-25-43

Виноградівська

районна лікарня

м. Виноградово,

вул. Лікарняна, 13

0-243

2-23-41

2-23-41

т/ф

Воловецький

 

відділ охорони здоров’я

смт. Воловець, вул. Карпатська, 49

89100

prvcrl@ukr.net

0-236

2-21-71

2-33-00

Воловецька центральна районна лікарня

0-236

2-21-71

2-33-00

Іршавський

 

відділ охорони здоров’я

м. Іршава, вул. Шевченка, 9

90100

irsh_iab@ukr.net

0-244

2-23-81

2-24-31

т/ф

КЗ „Іршавська

районна лікарня”

0-244

2-26-80

 


Міжгірський

 

відділ охорони здоров’я

смт Міжгір`я, вул. Шевченка, 97

90000

voz-mizg@i.ua

0-246

2-30-70

 

Міжгірська

районна лікарня

смт Міжгір’я, вул. Возз`єднання, 4

glavvrach@mgir.net.ua

0-246

2-30-50

2-12-30

т/ф

Мукачівський

 

відділ охорони здоров’я

м. Мукачево, вул. Горького,21

89600

ozmuk@meta.ua

0-231

4-29-81

4-29-81

т/ф

Мукачівська центральна

районна лікарня

м. Мукачево, вул. .Пирогова, 4а

crl-mukachevo15@.ukr.net

0-231

5-5028

5-50-28

т/ф

Перечинський

 

відділ охорони здоров’я

смт Перечин,

вул. Червоноармійська, 15

89200

crlperechin@gmail.com

0-245

2-15-38

2-15-38

 

Перечинська центральна

районна лікарня

0-245

2-15-86

2-15-38

2-15-86

Рахівський

 

відділ охорони здоров’я

м. Рахів, вул. Карпатська, 1

90600

rahivrl@ukr.net

0-232

2-52-35

2-27-97

Рахівська

районна лікарня

2-27-97

2-52-35

Свалявський

 

відділ охорони здоров’я

м. Свалява, пл. Головна, 1

89300

crlsvl@ukr.net

0233

2-25-49

 

 

Свалявська центральна

районна лікарня

м. Свалява, вул. Визволення, 23

89300

crlsvl@ukr.net

0-233

2-32-57

2-25-02

т/ф

Тячівський

 

відділ охорони здоров’я

м. Тячів, вул. Леніна, 30

90500

trvoz1@gmail.com

0-234

2-14-92

3-30-62

Тячівська

районна лікарня № 1

м. Тячів, вул. Жовтнева, 48

trmo@tyachiv.com

0-234

3-22-03

2-10-75

т/ф

Ужгородський

 

відділ охорони здоров’я

м. Ужгород, вул. Загорська, 8

88000

voz_urda@carpatia.gov.ua

0-312

64-12-94

 

Ужгородська

районна лікарня № 1

м. Чоп, вул. Миру, 3

89400

0-312

71-14-54

 

м. Ужгород

 

відділ охорони здоров’я

м. Ужгород, пл. Поштова, 3

88000

voz.uz@ukr.net

0-312

61-73-77

61-30-49

Центральна міська клінічна лікарня
м. Ужгорода

м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 20

tsmkl@ukr.net

0-312

64-23-32

64-22-93

Ужгородська міська поліклініка

м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 20

uzh.poliklinika@gmail.com

0-312

64-24-69

 

Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня

м. Ужгород, вул. Ф. Ракоці, 3

mdkl@ukr.net

0-3122

3-30-45

3-60-18

Ужгородський міський пологовий будинок

м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 20

umpc2009@ukrpost.ua

0-312

64-24-79

64-24-79

Хустський

 

відділ охорони здоров’я

м. Хуст, вул. Івана Франка, 113

90400

medik43@meta.ua

0-242

4-22-79

 

4-22-79

т/ф

Хустська

районна лікарня

 

 

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

ОБЛАСНІ ЛІКУВАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

 

третинного рівня надання медичної допомоги

 

Назва закладу

Адреса,

електронна пошта

Поштовий

код,

телефон

Телефон,

факс

Обласний госпіталь

інвалідів війни

та учасників ліквідації

аварії на Чорнобильській АЕС

м. Ужгород,

вул. Л. Толстого, 13

88018

ogivuz@gmail.com

0-312

61-57-49

61-57-49

т/ф

Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака

м. Ужгород,

вул. Капушанська, 22

88000

OKL2006@ukr.net

0-312

61-60-64

61-55-12

т/ф

Обласна дитяча лікарня

м. Мукачево,

вул. І.Франка,43

89600

info@zakodl.in.ua

0-231

3-15-88

Обласна психіатрична лікарня м. Берегово

м. Берегово,

вул. Мужієвська, 41

90200

oplberegovo@meta.ua

0-241

2-20-77

2-35-64

4-32-95

т/ф

Обласна психіатрична лікарня с. Вільшани

Хустський район

с. Вільшани, 225

90424

opl.wilshany@gmail.com

0-242

6-55-33

т/ф

Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер

м. Ужгород,

вул. Бродлаковича, 2

zokoduzh@gmail.com

0-312

61-56-13

61-70-36

63-79-13

т/ф

Закарпатський
обласний клінічний шкірно-венерологічний

диспансер

м. Ужгород,

вул. Паризької Комуни,2

88011

zakoshvd@ukr.net

0-312

66-10-35

66-10-35

Закарпатський обласний наркологічний диспансер

м. Ужгород,

вул. Паризької Комуни,4а

88011

zoknd@ukr.net

0-312

66-11-13

66-07-05

т/ф

 

Закарпатський обласний клінічний кардіологічний диспансер

м .Ужгород,

вул. Тімірязєва, 13

88000

secretary-zokd@ukrpost.ua

0-312

63-77-77

63-73-00

т/ф

 

Обласне клінічне територіальне медичне об’єднання „Фтизіатрія”

м. Ужгород,

вул. Нахімова, 4

88014

ftiz68@ukr.net

0-312

63-72-69

63-93-47

63-97-85

т/ф

Центр профілактики
та боротьби зі СНІД

м. Ужгород,

вул. Другетів, 72

88000

aids-zak@ukr.net

0-312

61-61-48

61-76-47

т/ф

61-73-05

Обласний клінічний центр нейрохірургії
та неврології

м. Ужгород,

вул. Капушанська, 22

neurocenter@meta.ua

0-312

61-47-33

61-47-33

т/ф

Обласна клінічна інфекційна лікарня

м. Ужгород,

вул. Грибоєдова, 20

88000

okiluoz@ukr.net

0-312

64-23-17

64-23-17

Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка

м. Ужгород,

набережна Незалежності, 8

88000

reception_osp@ukr.net

0-312

61-40-30

61-40-30

61-57-73

т/ф

Обласний центр

медико-соціальної

експертизи

м. Ужгород,

вул. Капушанська, 22

88000

ocmse@meta.ua

0-312

61-34-53

61-57-64

Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги

м. Ужгород,

вул. Грибоєдова, 20

office911@ukr.net

0-312

64-12-06

64-41-26

Закарпатське обласне

бюро судово-медичної експертизи

м. Ужгород,

вул. Перемоги, 83

88018

zaksudexp@gmail.com

0-312

61-55-20

61-40-15

тф

Обласний дитячий спеціалізований пульмонологічний санаторій „Малятко”

Ужгородський район,

с. Оноківці,

вул. Головна, 1

89412

kanc.malyatko@gmail.com

0-312

73-96-62

73-96-36

Обласний дитячий туберкульозний санаторій „Човен”

Свалявський район,

с. Керецьки

89334

san-choven@yandex.ru

0-233

4-75-45

4-76-94