Соціальний захист

Засідання спостережної комісії Перечинської райдержадміністрації

 15.08.2017 року заступник голови Перечинської районної державної адміністрації Марина Чомоляк провела засідання спостережної комісії райдержадміністрації. На засідання комісії було запрошено начальника Перечинського районного відділу з питань пробації Муругова В.О. В роботі засідання взяли участь голова благодійної організації «Чуйність» Ірина Янцо, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Країло, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Цвік, голова районної організації Червоного Хреста України Потапчук М.А., завідувач сектором мобілізаційної та оборонної роботи апарату державної адміністрації Ходанич В.Ф. На порядок денний засідання комісії було винесено 2 питання.

У ході розгляду питань акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засудженої особи та запобігання повторного втягнення в злочинну діяльність. З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення. Заслухавши всіх доповідачів, члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема, забезпечувати в подальшому належну співпрацю, продовжити проведення активної правороз’яснювальної роботи серед населення району з метою профілактики злочинності, з відвідуванням, в першу чергу, помешкань раніше засуджених осіб та осіб, які зловживають алкоголем, проводити звірку осіб, які умовно-достроково звільнені за поданнями установ виконання покарань, постійного висвітлення роботи комісії у засобах масової інформації району.

 

 Директор

Перечинського районного

центру соціальних служб для

 

сім’ї, дітей та молоді                                                                                     Т. Країло

_________________________________________________________________________________________________

Засідання комісії з питань призначення державних допомог

та житлових субсидій у виняткових випадках

        10 серпня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних допомог та житлових субсидій у виняткових випадках. Відповідно до порядку денного, на засіданнях були обговорені питання щодо розгляду заяв громадян про призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися у заявників, призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та розгляд заяв громадян про надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг за фактичним місцем проживання за категорією “інвалід війни” та “Багатодітна сім’я”.

        За результатами розгляду по кожній заяві прийняті відповідні рішення.

 Начальник управління                                                                           В. Цвік                               

 _________________________________________________________________________________________


                    ЗМІНИ ОДНЕ ЖИТТЯ    
 
 
 
 
Подаруй сім`ю сироті

 

_________________________________________________________________________________________

        Під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. Чомоляк  8 серпня 2017 року  у залі засідань райдержадміністрацій відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році з порядком денним:

   -  Оздоровлення дітей в стаціонарних таборів району.

  - Оздоровлення соціально-незахищених дітей району за кошти місцевого бюджету у ДОЗ «Синевірське озеро»                                                                                                                                                            

     - Різне.

 На засіданні штабу було прийнято ряд важливих питань.

__________________________________________________________________________________________

08 серпня 2017 року відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови комісії – заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк Марини Іванівни. Відповідно до порядку денного на розгляд комісії було винесено питання щодо скасування місця перебування внутрішньо переміщеної особи. На засідання комісії було запрошено і внутрішньо переміщену особу Вікторію Михайлівну. Проблемну ситуацію було детально обговорено та  рекомендовано на протязі місяця вирішити питання щодо нового місця перебування. Про прийняте рішення щодо оформлення нового місця перебування зобов’язано Вікторію Михайлівну повідомити управління соціального захисту населення до 30 вересня 2017 року.

_________________________________________________________________________________________

03 серпня цього року відбулося чергове засідання комісії з питань з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Відповідно до порядку денного, на засіданні було розглянуто наступні питання: про надання дозволів громадян на укладення договору дарування стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні та неповнолітні діти, про взяття та зняття районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із соціального супроводу клієнта Обласного соціального центру матері та дитини та сім’ю піклувальника, яка проживає на території району, про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

 За результатами розгляду по кожній заяві прийнято відповідні рішення.

__________________________________________________________________________________________

Літнє оздоровлення у ДОЗ «Барвінок» триває

Районний міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей продовжує свою роботу виїздами в стаціонарні табори району.

Так, 02.08.2017 року начальник служби у справах дітей Перечинської РДА Ганчак М.І. та в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кичак В.В. відвідали дитячий оздоровчий табір «Барвінок» за відома начальника табору Ваган Л.М.

Наразі в таборі триває ІІ-а табірна зміна, протягом якої оздоровлення та відпочинок для дітей проводить літній християнський дитячий табір “Берег надії” м. Свалява. Начальник табору Любов Миколаївна розповіла, що потягом 13 днів оздоровлюються 60 дітей Свалявського району Закарпатської області. Тут є спортивна площадка, літня тераса, амфітеатр. Дітям забезпечено 5 разове харчування, створені належні умови для відпочинку та оздоровлення дітей. Виховний процес в таборі організовують 25 волонтерів-лідерів. 

 

В.о. директора Перечинського РЦСССДМ                                                    В. Кичак

_________________________________________________________________________________________________

 Засідання комісії з питань призначення державних допомог

та житлових субсидій у виняткових випадках

       28 липня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних допомог та житлових субсидій у виняткових випадках. Відповідно до порядку денного, на засіданні були обговорені питання щодо розгляду заяв громадян про призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися у заявників та розгляд заяв громадян про надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг за фактичним місцем проживання за категоріями “ЧАЕС ІІ категорія-луквідатор” та “Багатодітна сім’я”.

     На розгляд комісії було винесено 4 звернення громадян на призначення житлової субсидії на придбання твердого палива та оплату житлово-комунальних послуг (електроенергія) та 4 звернення – на оплату житлово-комунальних послуг (опалення газом,електроенергія). Щодо надання пільг, комісією розглянуто 4 заяви з відповідними документами для призначення пільг за категорією “Багатодітна сім’я” та 1 звернення - за категорією    “ЧАЕС ІІ категорія-луквідатор“

    За результатами розгляду по кожній заяві прийняті відповідні рішення.

В.о начальника управління                                                               Л. Чиняк                               

______________________________________________________________________________________________

 30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном. При цьому страждають всі країни, будь то країна походження, транзиту або призначення. Рабство як в стародавній, так і сучасній формі - явище не тільки ганебне; це, за словами борця за скасування рабства Джона Уеслі, «огидна сукупність всіх гидот», якій немає місця в нашому світі.

У 2010 році Генеральна Асамблея прийняла Глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми, закликавши уряди в усьому світі вжити скоординованих і послідовних заходів, щодо перемогти над цим злом. План передбачає інтеграцію боротьби з торгівлею людьми в більш широкі програми ООН для того, щоб прискорити темпи розвитку і підвищити ступінь безпеки в усьому світі. Одним з найважливіших положень Плану є створення цільового фонду ООН для добровільних внесків на користь жертв торгівлі людьми, особливо жінок і дітей. 

У 2013 році Генеральна Асамблея провела зустріч на високому рівні для оцінки ходу здійснення Глобального плану дій. Держави-члени також прийняли резолюцію A / RES / 68/192, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми і заявивши, що в такий день необхідно «підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати і захищати їх права».

______________________________________________________________________________________ 

Відбулось засідання

26.07.2017 року відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій,  інших соціальних виплат та податкового боргу, на якому розглянуто наступні питання.

1. Про проведення роботи по погашенню боргів до Пенсійного фонду України та по сплаті єдиного соціального внеску Перечинським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

Інформував начальник Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Рац В.М.

На виконанні у відділі державної виконавчої служби перебувають виконавчі провадження про стягнення заборгованості з юридичних і фізичних осіб на користь Перечинського об`єднаного управління Пенсійного фонду України у Закарпатській області та Перечинського відділу Ужгородської ОДПІ. Серед них можна виділити найбільших боржників, які боргують перед Перечинським об`єднаним УПФУ - ТОВ "Верховина" та ТОВ "Тур`я" по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій та перед Перечинським відділом УОДПІ - Сметанка М.П., Щербанич О.М., Кучак М.Ю. по податковому боргу.

Відділом постійно направляються запити щодо перевірки майнового стану боржників, надсилаються виклики. Також подано подання про розшук боржників, які не з`являються на виклики.

2. Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України станом на 01.07.2017 року.

Інформувала заступник начальника об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Перечинському районі Олефір О.В.

Заборгованість по платежах до Пенсійного фонду України станом на 01.01.2017 року складає 729,6 тис. грн. Станом на 01.07.2017 року – 725,1 тис. грн. В тому числі: страхові внески – 376,2 тис. грн. (52,0%); пільгові пенсії – 202,2 тис. грн. (27,9%); єдиний соціальний внесок – 146,7 тис. грн. (20,2%). Борг по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування станом на 01.07.2017 року складає 376,2 тис. грн. Боржниками є 6 наступних підприємств:

1. Закарпатська лісопромислова дільниця  ДП “Івано-Франківський військовий  лісопромкомбінат” – 195,0 т.грн.. Частина державного майна більше 25%. (дієвий борг).    Суму заборгованості по даному підприємству охоплено заходами стягнення: одне рішення суду на суму 106,9 тис.грн., чотири вимоги про стягнення заборгованості на суму 38,9 тис.грн. та 17 фінансових санкцій  на суму 49,1 тис.грн. знаходились на виконанні в ДВС. Стягнення заборгованості станом на 01.04.2017 року забезпечено на 100%.

Станом на 01.07.2017 року підприємство є недіюче, керівник відсутній. Перечинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України взято під особистий контроль виконання графіків погашення заборгованості до Пенсійного фонду та вжито дієві заходи щодо її погашення. На 2016 рік графік погашення заборгованості затверджено по Закарпатській лісопромисловій дільниці ДП «Івано-Франківський військовий лісопромкомбінат». Згідно графіку, погашення заборгованості не було здійснено з причини відсутності коштів у боржника.

2. В районі економічно активним комунальним підприємством, яке має заборгованість зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058 є комунальне підприємство Перечинської міської ради «Будівельник». Сума боргу даного підприємства станом на 01.11.2016 року становить 65,0 тис.грн., в тому числі: страхові внески – 48,3 тис. грн., фінансові санкції – 12,1 тис. грн., пеня – 4,6 тис. грн.   Дана заборгованість виникла за період з листопада 2006 року.

3. ГДС ЛАП „Держспецлісгосп”: борг – 59,1 т.грн. Сума заборгованості  за рахунок невиконання умов мирової угоди.  Підприємство визнано банкрутом відповідно до постанови господарського суду Закарпатської області від 02.06.2016 року, відкрито ліквідаційну процедуру. Готуються матеріали для заявлення кредиторських вимог до господарського суду Закарпатської області (до визнання боржника банкрутом сума боргу була визнана ліквідаційною комісією ДП Закарпатського обласного управління ЛАГ).

4. СЛГП Агроліс – борг 43,1 т.грн. Сума заборгованості  за рахунок невиконання умов мирової угоди.  Підприємство визнано банкрутом відповідно до постанови господарського суду Закарпатської області від 02.06.2016 року, відкрито ліквідаційну процедуру. Заявлено кредиторські вимоги до господарського суду Закарпатської області (до визнання боржника банкрутом сума боргу була визнана ліквідаційною комісією ДП Закарпатського обласного управління ЛАГ)

5. ПВКФ“ВКТ”-борг всього- 14,1тис.грн.   Рішення суду про сплату  боргу в сумі 6,6 тис.грн., а також вимоги та фінсанкції у сумі 7,5 тис.грн. знаходяться на виконанні в органах ДВС. Майно у боржника  відсутнє. Юридична адреса підприємства  зареєстрована за домашньою  адресою керівника. Статус боргу- безнадійний.

 Сума боргу 274,0 тис. грн. по страхових внесках є безнадійним боргом. Стягнення даної заборгованості забезпечено рішенням суду та вимогами та подано до ДВС Перечинського РУЮ. Заборгованість економічно-активних платників складає 195,0 тис. грн. або 50,7 % від суми боргу по страхових внесках. Стягнення даної заборгованості забезпечено рішеннями суду, вимогами та подано до ДВС Перечинського РУЮ.

Борг по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах станом на 01.01.2017 року складає 193,8 тис. грн. Станом на 01.07.2017 року сума боргу складає – 202,2 тис. грн. Темп зростання заборгованості по пільгових пенсіях до початку року становить 104,3%. Борг в розрізі платників становить:

1) ТзОВ “Тур’я”- 152,4 тис. грн. (безнадійний статус боргу) – 75,9 % від загального боргу пільгових пенсій. Борг в сумі 152,4 тис. грн. забезпечено заходами стягнення на 100%. Знаходиться на виконанні в Перечинському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області на суму 146,9  тис. грн., направлено заяву про видачу виконавчого листа на суму 5,5 тис. грн.

2) ТзОВ ”Верховина” – 46,3 тис. грн.(безнадійний борг). Забезпечено рішенням суду борг в сумі 42,8 тис. грн.  та знаходиться на виконанні в Перечинському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області 39,3 тис. грн. . Направлено заяву про видачу виконавчого листа на суму 3,5 тис. грн.

13.07.2016 року державним виконавцем подано запит №1/276 до державного кадастру про надання інформації про рухоме та нерухоме майно, яке належить ТОВ «Верховина» з метою повного та своєчасного виконання боргу. Станом на 01.07.2017 року підприємство не здійснює ніякої господарської діяльності, кошти на особових рахунках підприємства відсутні.

3) МДП “Тур’я” –2,1 тис.грн. Статус боргу – безнадійний (заборгованість 2004 року). У травні 2004 року за ініціативою управління ПФУ в Перечинському районі, порушувалась справа про банкрутство даного підприємства. Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 09.11.2005 р., припинено провадження у справі №16/116 про банкрутство до малого державного підприємства   «Тур’я « (Закарпатська область, Перечинський район, с. Турички, ЄДРПОУ – 14313234) у зв’язку з прийняттям на 4 сесії ІV скликання Туричківської сільської ради 12.11.2002 р. рішення про ліквідацію МДП “Тур’я” та проведення заходів по встановленню місцезнаходження майна підприємства та за рішенням  Перечинської районної ради від 27.06.2002 р. передано безоплатно у власність територіальної громади Туричківської сільської ради, тобто включене до об’єктів районної комунальної власності. Управлінням ПФУ в Перечинському районі ведеться переписка з головою Туричківської сільської ради щодо вирішення питання по сплаті заборгованості МДП “Тур’я” та надання інформації щодо встановлення місцезнаходження “ліквідного” майна підприємства. На даний час відповіді від голови Туричківської сільської ради щодо даного питання до управління не надходило.  Борг в сумі 2,1 тис. грн. забезпечено рішенням суду. Направлено заяву про видачу виконавчого листа на суму 2,1 тис. грн.

Отримано відповідь з архівного сектору райдержадміністрації на запит райдержадміністрації від 17.05.2017 року №162 стосовно надання копії рішення сесії Перечинської районної ради IV скликання від 27.06.2002р. щодо безоплатної передачі у власність територіальної громади Туричківської сільської ради майна МДП "Тур`я", с.Турички, (код ЄДРПОУ 14313234)

 4. ПП «Фортуна ВК» – 1,4 тис. грн. Підприємство недіюче з 01.09.2004 року. Статус боргу дієвий. Знаходиться на розгляді в суді.

Борг зі сплати пільгових пенсій економічно-активних платників складає 1,4 тис. грн.. або 0,7 % від загального боргу по пільгових пенсіях.

3. Про стан погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (на виконання витягу з протоколу №6 від 27.06.2017 року засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу).

Інформує  в.о. начальника Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ Блюда Н.В.

Станом на 01.01.2016 року загальна сума боргу по єдиному соціальному внеску за даними інформаційної системи «Податковий блок» становила – 395,1 тис. грн., станом на 01.01.2017 року – 386,9 тис. грн., станом на 01.03.2017 року – 392,2 тис. грн., станом на 01.04.2017 року – 392,9 тис. грн. та станом на 01.05.2017 – 409,6 тис. грн. На стягненні у відділі ДВС знаходяться вимоги по 29 суб’єктах господарської діяльності – фізичних та юридичних особах на суму недоїмки – 318,9 тис. грн., з них по фізичних особах-підприємцях – 76,1 тис. грн. та по юридичних особах – 242,8 тис. грн.

За період з 24.04.2017 року по 20.05.2017 року сплачено єдиний соціальний внесок в сумі 14,1 тис. грн., а саме: ТОВ «Форест і К» – 1762,0 грн., фізичні особи-підприємці: Бодак С.А. – 704,0 грн., Макар О.Т. – 2054,0 грн., Крупчинський П.Ю. – 701,0 грн., Мешко З.І. – 281,0 грн., Гришан М.П. – 2801,0 грн., Граб М.І. – 670,0 грн., Гуранич М.І. – 2767,0 грн., Лисичко А.М. – 251,0 грн., Попова Т.М. – 2106,0 грн.

4. Про розгляд рішення колегії обласної державної адміністрації від 26 червня 2017 року «Про запровадження контролю за додержанням законодавства про працю відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №295 та погашення заборгованості із заробітної плати».

 

За результатами засідання комісії винесено та прийнято ряд рекомендаційних рішень.

________________________________________________________________________________________

24 липня 2017 року відбулося засідання комісії  щодо розгляду питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей під головуванням голови комісії – заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк Марини Іванівни. Відповідно до порядку денного на розгляд комісії було винесено питання щодо розгляду подання (повторне) управління соціального захисту населення Перечинської РДА (на виконання Ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 12.06.2017року №876/4359/17) щодо призначення грошової компенсації учаснику АТО,  жителю м.Перечин, інваліду війни. 

 _______________________________________________________________________________

Проведення зборів соціальних робітників

            20 липня 2017 року в приміщенні Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено збори соціальних робітників. На збори було запрошено провідного юрисконсульта Перечинського районного центру зайнятості Гуранич Нелю Іванівну, яка надала присутнім роз’яснення з питання зарахування періоду виплати допомоги по безробіттю до страхового стажу.

Соціальним  працівником Герич Олександрою Мирославівною, було доручено соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома вивчити питання підготовки одиноких громадян, що обслуговуються даним відділенням до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, зокрема забезпечення їх паливними дровами та оформлення житлових субсидій на тверде паливо. Також, було розглянуто ряд інших робочих питань.

 

Директор терцентру                                                                          І.Т. Янцо

____________________________________________________________________________________________         

 Під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. Чомоляк 21 липня 2017 року було проведено засідання постійно діючої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї.

           На засідання комісії були розглянуті такі питання: про роботу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з питань попередження насильства в сім’ї; про роботу сектору охорони здоров’я райдержадміністрації з питань попередження насильства в сім’ї.

_____________________________________________________________________________________     

Засідання комісії з питань призначення державних допомог

та житлових субсидій у виняткових випадках 

       19 липня 2017 року заступник голови РДА Марина Чомоляк провела чергове засідання комісії з питань призначення державних допомог та житлових субсидій у виняткових випадках. Відповідно до порядку денного, на засіданні були обговорені питання щодо розгляду заяв громадян про призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися у заявників та розгляд заяв громадян про надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг за фактичним місцем проживання за категоріями “учасник бойових дій” та “Багатодітна сім’я”.

     На розгляд комісії було винесено 7 звернень громадян на призначення житлової субсидії на придбання твердого палива та оплату житлово-комунальних послуг (електроенергія) та 4 звернень – на оплату житлово-комунальних послуг (опалення газом,електроенергія). Щодо надання пільг, комісією розглянуто 1 заяву з відповідними документами для призначення пільг за категорією “Багатодітна сім’я” та 2 звернення - за категорією “учасник бойових дій”.     

    За результатами розгляду по кожній заяві прийняті відповідні рішення.

________________________________________________________________________________________

      13 липня 2017 року відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови комісії – заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк Марини Іванівни. Відповідно до порядку денного на розгляд комісії було винесено питання щодо поновлення соціальних виплат на проживання сім’ям внутрішньо переміщених осіб, взяття на облік 2 нових ВПО та зміни до Постанов Кабінету Міністрів України щодо внутрішньо переміщених осіб, про що доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення Чиняк Леся Василівна. Було прийнято рішення щодо поновлення виплати на проживання 3 сім’ям внутрішньо переміщених осіб та взяття на облік нових ВПО.

__________________________________________________________________________________

 Оздоровлення в ДОЗ «Барвінок»

Як довго чекає на літо дітвора і як швидко та непомітно пролітають теплі сонячні дні. Ніби зовсім недавно бринів останній дзвоник у школах, а вже незчулися, як промайнув місяць літа.

З 02 липня 2017 року цікаво та змістовно проводять свої літні канікули 102 дітей із Київської та Закарпатської областей в дитячому оздоровчому таборі «Барвінок». Вони не тільки відпочивають та оздоровлюються, але й пізнають чимало корисного.

Так, 11 липня 2017 року було здійснено виїзд районного міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у дитячий оздоровчий табір «Барвінок» під керівництвом голови штабу Чомоляк М.І.та членів штабу начальника відділу у справах сім’ї, дітей та інвалідів УСЗН Токар Н.І. та в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кичак В.В. За відома начальника табору Ваган Л.М. проведено перевірку виховної роботи та дозвілля дітей. У таборі створені належні умови для перебування дітей, дотримано санітарно-гігієнічні, протипожежні норми тощо.

Районний міжвідомчий оперативний штаб продовжить свою роботу виїздами в стаціонарні табори району, адже організоване оздоровлення та відпочинок забезпечує поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей дітей.

Попереду ще більше місяця літніх канікул, тож хочеться побажати всім цікавого, змістовного, приємного відпочинку, нових друзів і незабутніх яскравих вражень.

В.о. директора Перечинського РЦСССДМ                                                    В. Кичак

_______________________________________________________________________________________

           Під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. Чомоляк  12 липня 2017 року  у залі засідань райдержадміністрацій відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році з порядком денним:

   - Про підсумки роботи таборів з денним перебуванням.

     -Оздоровлення дітей в стаціонарних таборів  району.                                                                                                                                                             

   - Різне.

                 На засіданні штабу було прийнято ряд важливих питань.

______________________________________________________________________________

Засідання комісії з питань призначення державних допомог

та житлових субсидій у виняткових випадках

        7 липня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних допомог та житлових субсидій у виняткових випадках. Відповідно до порядку денного, на засіданні були обговорені питання щодо розгляду заяв громадян про призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися у заявників та розгляд заяв громадян про надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг за фактичним місцем проживання за категоріями “учасник бойових дій” та “Багатодітна сім’я”.

     На розгляд було винесено 18 звернень громадян на призначення житлової субсидії на придбання твердого палива та оплату житлово-комунальних послуг (електроенергія) та 12 звернень – на оплату житлово-комунальних послуг (опалення газом,електроенергія). Щодо надання пільг комісією розглянуто 5 звернень.

        За результатами розгляду по кожній заяві прийняті відповідні рішення.

Начальник управління                                                                           В. Цвік                           _________________________________________________________________________________

Про стан виплати заробітної плати в Перечинському районі

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за січень-березень 2017 року у районі склала 5985,00 грн. За розміром заробітної плати серед інших районів та міст області район займає 2 місце. У відповідності до рівня прожиткового мінімуму для працездатної особи (1600,00 грн.), середньомісячна заробітна плата працівників за січень-березнь 2017 року збільшилася на 4385,00 грн. або на 374,1%. У відсотках до середнього рівня по області (5493,00 грн.) розмір заробітної плати складає 109,0%. У порівнянні до відповідного періоду 2016 року середньомісячна заробітна плата штатного працівника зросла на 2201,00 грн. Темп зростання середньомісячної заробітної плати у відповідності до аналогічного періоду минулого року складає – 158,2 %.

По оперативних даних станом на 01.07.2017 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах основного кола щомісячної статистичної звітності відсутня.

 ______________________________________________________________________________________

Про проведення перевірки роботи соціальних робітників

             27.06.2017 року працівниками Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було здійснено виїзд у село Порошково з метою проведення перевірки ефективності надання соціальних послуг соціальними робітниками. Загалом, спеціалісти терцентру відвідали 14 громадян, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома. На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними перевіркою встановлено задовільний рівень роботи соціальних робітниць та їх добросовісне ставлення до виконуваних обов’язків.

            З метою адресності, доступності та визначення індивідуальних потреб  у соціальних послугах, працівники відділення денного перебування відвідали 8  громадян, які обслуговуються даним відділенням. З ними проведено бесіди, надано консультації, визначено індивідуальні потреби у наданні соціальних послуг та складено індивідуальні плани. Медична сестра, яка працює при терцентрі з усіма громадянами провела медико-профілактичні бесіди, надала консультації, медикаменти, виміряла артеріальний тиск. 

           Також, спеціалісти терцентру провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на сільській раді села Порошково, роздали інформаційні картки соціальних послуг, які надаються відділеннями терцентру.

В.о. директора терцентру                                                      С.Ю. Мазнічко

________________________________________________________________________________

Про проведення перевірки роботи соціальних робітників

             20.06.2017 року працівниками Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було здійснено виїзд у село Раково з метою проведення перевірки ефективності надання соціальних послуг соціальною робітницею. Загалом, спеціалісти терцентру відвідали 6 громадян, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома. На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними перевіркою встановлено задовільний рівень роботи соціальної робітниці та її добросовісне ставлення до виконуваних обов’язків.

            З метою адресності, доступності та визначення індивідуальних потреб  у соціальних послугах, працівники відділення денного перебування відвідали 6  громадян, які обслуговуються даним відділенням. З ними проведено бесіди, надано консультації, визначено індивідуальні потреби у наданні соціальних послуг та складено індивідуальні плани. 

В.о. директора терцентру                                                      С.Ю. Мазнічко        

_________________________________________________________________________________

Про проведення перевірки роботи соціальних робітників

             14.06.2017 року працівниками Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було здійснено виїзд у село Т.Бистра з метою проведення перевірки ефективності надання соціальних послуг соціальною робітницею. Загалом, спеціалісти терцентру відвідали 6 громадян, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома. На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними перевіркою встановлено задовільний рівень роботи соціальної робітниці та її добросовісне ставлення до виконуваних обов’язків. Медична сестра, яка працює при терцентрі з усіма громадянами провела медико-профілактичні бесіди, надала консультації, медикаменти, виміряла артеріальний тиск.  

           Також, спеціалісти терцентру провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на сільській раді села Т.Бистра, роздали інформаційні картки соціальних послуг, які надаються відділеннями терцентру.

Директор терцентру                                                                      І.Т. Янцо

 

___________________________________________________________________________________________

      15 червня 2017р. в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося вручення державної нагороди України  «Мати - героїня».

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання "Мати-героїня”  отримала  мати семи дітей,  жителька села Порошково  - Лазорик Світлана Ервінівна. Відповідно до Указу Президента України № 129 від 13.05.2017р.  нагородженій вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати - героїня».

 

__________________________________________________________________________________

Засідання «круглого столу»

 

12 червня 2017 року в приміщенні Перечинської центральної районної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Впровадження послуги з паторнату над дитиною». Даний захід проводився з метою інформування та роз’яснення щодо запровадження в Україні послуги патронату над дитиною.

Зокрема, працівниками Перечинського РЦСССДМ було роз’яснено хто такий патронатний вихователь і хто може ним стати, розглянуто функції та повноваження щодо здійснення патронату над дитиною, а також інші питання, пов’язані зі створенням та функціонуванням сім’ї патронатного вихователя.

В заході прийняли участь представники районного центру зайнятості, міської ради, поліції, управління соціального захисту населення, відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури, районної центральної бібліотеки, служби у справах дітей.

На завершення заходу учасники переглянули відеоматеріал: «В України скоро зникнуть інтернати. Уряд затвердив історичну постанову» та «Сім’я напрокат» в гостях у патронатної сім’ї Гурських».

Підводячи підсумки «круглого столу» заступник голови районної державної адміністрації Марина Чомоляк зауважила, що саме патронатні сім’ї є гарною альтернативою притулкам, інтернатним закладам, центрам соціально-психологічної реабілітації, бо дитина повинна виховуватись у родині. Звернулась до учасників круглого столу щодо проведення інформаційної кампанії щодо створення патронатних сімей.

 Директор Перечинського РЦСССДМ                                                        Т.Країло

 

___________________________________________________________________________________

Оголошення!!!

          Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

       Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі.

      Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами – надавачами послуг.

      Управління соціального захисту має повідомити зазначених осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі.

 Оголошення!!!

Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

         При призначенні субсидії враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг. Інформацію про суму такої заборгованості надаватимуть підприємства-надавачі послуг на запит органу соціального захисту населення .

         За наявності такої заборгованості субсидія не призначається, про що управління соціального захисту населення має поінформувати громадянина. Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

 Оголошення!!!

Щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій

         Постановою передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону сум невикористаних субсидій на оплату послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газопостачання для індивідуального опалення.

Стосовно термінів опалювального періоду для індивідуального опалення:

Передбачено розраховувати розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, з урахуванням тривалості опалювального періоду з 16 жовтня по 15 квітня включно без подальшого перерахунку.

 Про що потрібно повідомляти фахівців соцзахисту?

         Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити органи соціального захисту населення про наступні зміни:

-        складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався;

-         соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером;

-         про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень;

-   набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого опалення і перейшли на індивідуальне чи навпаки.

  ___________________________________________________________________________________________

 08.06.2017 року відбулося  чергове засідання  районної тристоронньої соціально-економічної ради, яке проводила  заступник  голови райдержадміністрації  Марина Чомоляк. На засіданні районної ради були розглянуті наступні питання:

     1. Про спільну роботу райдержадміністрації. Роботодавців та профспілок по оздоровленню працівників та підготовці оздоровлення дітей у літній період.

2. Про стан медичного огляду працівників на підприємствах, установах та організаціях району.

      По питанню оздоровлення та підготовки оздоровлення дітей у літній період присутніх проінформувала  начальник відділу у справах сім’ї, дітей та інвалідів управління соціального захисту населення Н. І. Токар, яка наголосила, що турбота про здоров’я дітей  є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Отже, одним із важливих завдань, які ставить перед нами держава - це забезпечення соціального захисту дитинства, реалізація прав на оздоровлення та відпочинок.

              Станом  на 01.06.2017 року в районі працює 17 таборів з денним перебуванням та  4 стаціонарні табори, які будуть надавати оздоровчі та відпочинкові послуги. Для якісної організації оздоровлення та відпочинку дітей буде здійснено підбір кваліфікованих кадрів для роботи в таборах. У таборах із денним перебуванням  оздоровлюється 1256 дітей: 25 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 55 дітей-інвалідів, 9 дітей постраждалих від аварії на ЧАЕС, 23 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 5 дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, 233 дітей талановитих та обдарованих, 801 дитину із багатодітних та малозабезпечених сімей, 105 дітей, які перебувають на диспансерному обліку. Для проведення оздоровчої кампанії  з місцевого бюджету  виділено 490 тис. грн. на табори з денним перебуванням та 99 тис. грн. на придбання путівок для дітей  соціально незахищеної категорії.

            За благодійні кошти Баварської общини планується оздоровити  у ДОЗ «Барвінок» міста Перечин  45 дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.

           Протягом літнього періоду, окрім таборів з денним перебуванням в районі працюватимуть 4 стаціонарні табори: ДОЗ»Барвінок»,  ЛОК»Лумшори» ,  ЛОК »ДБК-3 Полонина» та ЛОК «Полонина»,  в яких планується  оздоровити 428 дітей з інших регіонів.

             Санаторне оздоровлення дітей буде здійснюватися на базі двох санаторних закладів: «Малятко» та «Човен».

            Протягом літнього періоду в районі планується оздоровити 1625 дітей.

Щодо стану медичного огляду працівників на підприємствах, установах та організаціях району проінформувала присутніх начальник відділу охорони здоров’я І. С. Гавриляк. На виконання плану заходів управління охорони здоров’я щодо організації проведення обов’язкових профілактичних оглядів населення у поліклінічному відділенні Перечинської ЦРЛ функціонує кабінет профілактики, в якому працює лікар-терапевт. Проведення профілактичних медичних оглядів в Перечинському районі здійснюється у відповідності до наказів МОЗ України.

 Затверджений склад комісії та план-графік проведення медичних оглядів подається    в управління охорони здоров’я щорічно до 15 січня. Згідно плану графіку проведення періодичних медичних оглядів 2016 році підлягало 5387 працівників, з них 1336 робітники промислових підприємств, а також декретовані групи: медичні працівники ЦРЛ та  КЗ «Перечинського районного Центру ПМСД», медпрацівники ПНІ, педагоги ЗОШ та ДНЗ.

                 Для покращення якості проведення проведення періодичних медоглядів передбачено навчання лікарів комісії з питань профпатології на 2016 – 2017 рр.

             За підсумками засідання Ради було прийнято рішення рекомендувати роботодавцям району сприяти у закупівлі путівок для дітей працівників та надано відповідні доручення структурним підрозділам райдержадміністрації.

       ______________________________________________________________________________________

8  червня  2017 року  у залі засідань райдержадміністрацій при заступнику голови райдержадміністрації  М. Чомоляк відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році з порядком денним:

   1.Про роботу стаціонарних таборів району в літній   період.                                                                                                                                                                                                                                   

   2.  Оздоровлення дітей у таборах з денним перебуванням.                                                                              

   3.  Різне.

На засіданні штабу було прийнято ряд важливих питань.

     ___________________________________________________________________________________

Про проведення перевірки роботи соціальних робітників

             07.06.2017 року працівниками Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було здійснено виїзд у село Т.Поляна з метою проведення перевірки ефективності надання соціальних послуг соціальними робітниками. Загалом, спеціалісти терцентру відвідали 17 громадян, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома. На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними перевіркою встановлено задовільний рівень роботи соціальних робітників та їх добросовісне ставлення до виконуваних обов’язків. Медична сестра, яка працює при терцентрі з усіма громадянами провела медико-профілактичні бесіди, надала консультації, медикаменти, виміряла артеріальний тиск.  

           Також,  спеціалісти терцентру провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на сільській раді села Т.Поляна, роздали інформаційні картки соціальних послуг, які надаються відділеннями терцентру.

Директор терцентру                                                                      І.Т. Янцо

 

 

__________________________________________________________________________________

Клуб за інтересами.

         Для проведення роз’яснювальної роботи серед підопічних з питань законодавства України, працівниками Перечинського районного територіального центру постійно залучаються різні спеціалісти (управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, районного управління юстиції, тощо.) 

Так, 01.06.2017 р., на чергове засідання клубу за інтересами  працівники відділення денного перебування запросили спеціалістів відділу Перечинського бюро правової допомоги, які ознайомили присутніх з послугами які надає бюро, роздали інформаційні буклети, роз’яснили хто може скористатися цими послугами та які для цього необхідно подати документи.

Директор терцентру                                                                         І.Т.Янцо

 

_______________________________________________________________________________

Впровадження послуги з патронату над дитиною 

Патронатні сім’ї − звична практика для багатьох розвинутих країн. Тепер вони є в Україні. Як альтернатива дитячим будинкам  і допомога біологічним батькам. Адже до інтернатів діти потрапляють не завжди  тоді, коли батьки геть погані.  Є різні ситуації та життєві колізії, з яких далеко не всі вміють вийти з гідністю і без втрат. Гірше за все, коли цією втратою стає дитина. Тому завдання патронатних сімей − не лише прихистити  дитину до того, як її всиновить або візьме під опіку інша родина, але й дати шанс біологічним батькам змінитися на краще, вирішити свої проблеми та повернути малюка у сім’ю. Якщо, звичайно, це можливо.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26.01.2016 № 936-VII «патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Сім’я патронатного вихователя – це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі».

Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною».

Запровадження сімейного патронату в Україні було розпочато Партнерством «Кожній дитині» у 2009 році в рамках соціального експерименту спільно зі Службою у справах дітей Київської міської та обласної держадміністрацій за підтримки Всесвітнього дитячого фонду (World Childhood Foundation) під патронатом королеви Швеції Сільвії. Суть цієї комплексної соціальної послуги полягає у тому, що поки дитина, яка тимчасово залишилися без батьківського піклування, тимчасово виховується в сім’ї патронатного вихователя, одночасно здійснюються інтенсивні заходи з відновлення здатності біологічних батьків опікуватись дитиною, а у разі неможливості − для дитини шукається нова сім’я.

 Начальник відділу соціальної роботи

Перечинського РЦСССДМ                                                                                         В. Кичак

_________________________________________________________________________________

 

Про проведення перевірки роботи соціальних робітників

             30.05.2017 року працівниками Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було здійснено виїзд у село Т.Пасіка з метою проведення перевірки ефективності надання соціальних послуг соціальною робітницею. Загалом, спеціалісти терцентру відвідали 9 громадян, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома. На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними перевіркою встановлено задовільний рівень роботи соціальної робітниці та її добросовісне ставлення до виконуваних обов’язків. Медичною сестрою, яка працює при терцентрі з усіма громадянами проведено медико-профілактичні бесіди, надано консультації, медикаменти, виміряно артеріальний тиск.  

           Також, спеціалісти терцентру провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на сільській раді села Т.Пасіка та роздали інформаційні картки соціальних послуг, які надаються відділеннями терцентру.

Директор терцентру                                                                      І.Т. Янцо

 

__________________________________________________________________________________

Про проведення перевірки роботи соціальних робітників

             30.05.2017 року працівники Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснили виїзд у село Порошково за зверненням  подружжя, яке потребує надання соціальних послуг.  З ними проведено бесіду, надано роз’яснення щодо діяльності терцентру та послуг, що надаються, визначено індивідуальні потреби у наданні соціальних послуг. Проаналізувавши всі складні життєві обставини, в яких опинилося дане подружжя, спеціалісти терцентру дійшли висновку винести   дане питання на комісію з розгляду заяв про надання безоплатних соціальних послуг окремим громадянам району.

Директор терцентру                                                                      І.Т. Янцо

 

_____________________________________________________________________________________

Засідання комісії з питань призначення державних допомог

та житлових субсидій у виняткових випадках

       01 червня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних допомог та житлових субсидій у виняткових випадках. Відповідно до порядку денного, на засіданнях були обговорені питання щодо розгляду заяв громадян про призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися у заявників, призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та розгляд заяв громадян про надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг за фактичним місцем проживання за категорією “учасник бойових дій” та “Багатодітна сім’я”.

        За результатами розгляду по кожній заяві прийняті відповідні рішення.

Начальник управління                                                                           В. Цвік                              

____________________________________________________________________________________

 

Нарада з уповноваженими особами сільських рад та

 представником міської ради

           30.05.2017 року в Управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено нараду з уповноваженими особами сільських рад та представником міської ради. На порядок денний винесено питання щодо змін до Порядку надання населенню житлової субсидії та пільг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року №300. В ході надання інформаційно-розяснювальної роботи виникло безліч питань а саме: щодо змін в складі зареєстрованих та фактично проживаючих осіб, періоду призначення та перерахунків житлових субсидій, монетизації залишків невикористаних коштів субсидії на опалення, питання щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій та інше.

Начальник   управління                                                            В. Цвік

 

_________________________________________________________________________________

Візит у табір з денним перебуванням «Happy kids»

на базі Ворочівської ЗОШ І ступеня

Період шкільного дитинства – проміжок в житті кожної людини, котрий швидко закінчується. Однією з основних цілей в цей період є формування звички до здорового способу життя. Адже гармонійний розвиток дитини в майбутньому можливий тільки за умови, що він буде здоровим. Тому саме в період шкільного віку й має формуватися психічне і фізичне здоров’я дитини. Протягом перших семи років життя, маленька людина має пройти певний шлях розвитку, який потім ніколи не повториться протягом усього подальшого життя. І саме він і повинен закласти поняття про здоровий спосіб життя для дітей шкільного віку.

Крім того в цей період найбільш інтенсивно відбувається розвиток, становлення функціональних систем організму, формуються основні риси особистості, характеру, сприйняття себе та оточуючих. Саме тому потрібно з самого раннього віку привчати дітей до турботи про своє здоров’я, розвивати у них позитивне ставлення до себе та життя і бажання до саморозвитку і самозбереження.

Так, 31 травня 2017 року під час виїзду мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Перечинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у табір з денним перебуванням «Happy kids» на базі Ворочівської ЗОШ І ступеня з учнями школи проведено бесіду на тему: «Здоровий спосіб життя». Для закріплення почутої інформації діти мали змогу переглянути короткометражний мультфільм «Охоронці здоров’я», а також відеоролик «Здоровий спосіб життя». Проведено усне тестування «Що я знаю про шкідливі звички». Даним заходом охоплено груповою роботою 28 осіб.

        Метою проведення заходу було розширити поняття учнів про здоровий спосіб життя, розвинути вміння розрізняти добрі й погані звички та передбачати наслідки, які вони ведуть за собою, щоб бути здоровим і життєрадісним, виробити навички правильної поведінки, виховати принциповість, повагу до себе.

Начальник відділу соціальної роботи

Перечинського РЦСССДМ                                                                              В. Кичак

  

_____________________________________________________________________________________

Засідання комісії з питань призначення державних допомог

та житлових субсидій у виняткових випадках

        25 травня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних допомог та житлових субсидій у виняткових випадках. Відповідно до порядку денного, на засіданнях були обговорені питання щодо розгляду заяв громадян про призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися у заявників та розгляд заяв громадян про надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг за фактичним місцем проживання за категорією “учасник бойових дій” та “Багатодітна сім’я”.

        За результатами розгляду по кожній заяві прийняті відповідні рішення.

 Начальник управління                                                                           В. Цвік                              

 

_________________________________________________________________________________________

Про проведення перевірки роботи соціальних робітників

             24.05.2017 року працівниками Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було здійснено виїзд у село Ворочево з метою проведення перевірки ефективності надання соціальних послуг соціальною робітницею. Загалом, спеціалісти відділення соціальної допомоги вдома відвідали 5 громадян, які перебувають на обслуговуванні відділення. На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними перевіркою встановлено задовільний рівень роботи соціальної робітниці та її добросовісне ставлення до виконуваних обов’язків.

            З метою адресності, доступності та визначення індивідуальних потреб  у соціальних послугах, працівники відділення денного перебування відвідали 3 громадян, які обслуговуються даним відділенням. З ними проведено бесіди, надано консультації, визначено індивідуальні потреби у наданні соціальних послуг та складено індивідуальні плани. 

Медичною сестрою, яка працює при терцентрі проведено медико-профілактичні бесіди, надано консультації, медикаменти, виміряно артеріальний тиск.  

           Також, спеціалісти терцентру провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на сільській раді села Ворочево та роздали інформаційні картки соціальних послуг, які надаються відділеннями терцентру.

Директор терцентру                                                                      І.Т. Янцо

 

_______________________________________________________________________________________

Про проведення зборів соціальних робітників.

23.05.2017 року в приміщенні Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено збори соціальних робітників за участі заступника голови райдержадміністрації Марини Іванівни Чомоляк, заступника начальника, начальника відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Горіна Мар’яни Михайлівни, головного спеціаліста відділу Перечинського бюро правової допомоги Хом’як  Іванни Станіславівни.

Спочатку, виступила заступник начальника, начальник відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Горіна Мар’яна Михайлівна, яка надала роз’яснення щодо змін у призначенні житлових субсидій та компенсаційних виплат для громадян, які заощадили субсидії.

Потім, головний спеціаліст відділу Перечинського бюро правової допомоги Хом’як  Іванна Станіславівна ознайомила присутніх з послугами які надає бюро, роз’яснила хто може скористатися цими послугами та які для цього необхідно подати документи.

В кінці зборів виступила заступник голови райдержадміністрації Марина Іванівна Чомоляк, яка наголосила на необхідності забезпечення підопічних паливними дровами до липня місяця 2017 року у зв’язку з їх можливим подорожчанням в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Також, було розглянуто ряд інших робочих питань.

 Директор терцентру                                                                         І.Т.Янцо

 

_____________________________________________________________________________________

30-річчя Організації ветеранів України

23 травня 2017 року в управлінні соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації разом з представниками організації ветеранів України, яку багато років поспіль очолює – Микович Михайло Іванович,відбулося засідання присвячене 30-річчю Організації ветеранів України, до якої входять ветерани війни, діти війни, ветерани праці та інші.  Заступником начальника управління Чиняк Л.В. за дорученням голови райдержадміністрації було вручено грамоти з нагоди 30-річчя Організації ветеранів України, за активну участь в діяльності громадської організації та за активну життєву позицію окремим представникам організації за категоріями: діти війни та інвалід війни.

 

____________________________________________________________________________________

Звіт про роботу територіального центру за І квартал 2017 року

            З початку 2017 року територіальним центром виявлено 1010 громадян, які опинилися  в складних життєвих обставинах і потребують надання соціальних послуг. Із числа виявлених за перший квартал поточного року обслужено 587 громадян, що становить 58 % ефективності.

Дані по відділеннях

Назва відділення

Кількість виявлених

Кількість обслужених

Відсоток

ефективності

Відділення  соціальної допомоги вдома

207

206

99,5

Відділення денного перебування

288

102

35,4

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

515

275

53,4

             Внаслідок співпраці з благодійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями додатково залучено благодійних внесків та гуманітарної допомоги  на загальну суму 44176,00 гривень.

            Продовольчими товарами забезпечено 347 чоловік на суму 2048,00 гривень; промисловими товарами – 80 осіб на суму 5142,00 грн.

            У першому кварталі територіальним центром надано платних швацьких соціальних послуг на суму 126,25 грн., (5 осіб); послуг догляду вдома  на суму 3102,62 грн.  (19 осіб).

            Щоденно забезпечуються гарячими обідами 18 громадян.

            Проведено 15 засідань «Клубу за інтересами».

          Соціальні послуги надаються відповідно до затверджених Державних стандартів. Діяльність територіального центру відповідає критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги.

 Директор терцентру                                                                         І.Т. Янцо

 

____________________________________________________________________________________

Засідання за круглим столом

 16 травня в приміщенні Перечинської районної бібліотеки для дітей проведено засідання «круглого столу» на тему: «Українська жінкамати та берегиня». Учасниками «круглого столу» були працівники управління соціального захисту населення, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, матері-вихователі, прийомні-матері, члени опікунських родин, багатодітні матері.

Організатори заходу поклали собі за мету, аби кожна з мам осмислила свою відповідальність за дітей та рідних, старалася змінити життя на краще, бути самій успішною та намагалася стати опорою для сім’ї. Такі зустрічі необхідні бо дають можливість не тільки отримати фахову консультацію, пораду та підтримку, але і поспілкуватися у неформальній обстановці, обговорити зміни в житті сім’ї, віднайти шляхи подолання проблем.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Мар’яна Горіна проінформувала присутніх про соціальний захист населення зокрема, про зміни у розмірах прожиткового мінімуму та державних допомог сім’ям з дітьми. Про проведення літнього оздоровлення розповіла начальник відділу у справах сім’ї дітей та інвалідів Токар Н.І.

 Директор

Перечинського РЦСССДМ                                                                   Т. Країло

 

_________________________________________________________________________________________

Методичні рекомендації

до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300

„Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”


Зміни до порядку надання субсидії

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії та порядку отримання інформації про доходи

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова) передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія. Тобто при здійсненні розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно.

Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи, а не за попередній календарний рік.

Інформація про доходи отримуватиметься, як і раніше, від ДФС у порядку, що діє зараз.

Крім того запроваджується обмін інформацією на центральному рівні з Пенсійним фондом України з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відповідний порядок опрацьовується Державним підприємством «Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики» з Пенсійним фондом України.

ДП ІОЦ розробляє програмне забезпечення для підвантаження отриманої інформації про доходи в базу даних отримувачів субсидії, на підставі якої визначатиметься середньомісячний сукупний дохід.

Органи соціального захисту населення, які користуються іншим програмним забезпеченням, мають забезпечити його доопрацювання з урахуванням зазначених змін.

Звертаємо увагу, що змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами – надавачами послуг.

Управління соціального захисту має повідомити зазначених осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі.

Стосовно обрахування доходу для призначення субсидії

Районним державним адміністраціям, виконавчим органам міських, районних у містах рад або утвореним ними комісіям надано право приймати рішення щодо врахування при призначенні субсидії фактичних розмірів доходів для працездатних громадян, середньомісячний сукупний дохід яких менший прожиткового мінімуму і які не отримують ні один із видів доходу, зазначених у абзаці четвертому пункту 12 Положення. Такі рішення доцільно приймати в першу чергу щодо осіб, які надають соціальні послуги.

Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про суму такої заборгованості надаватимуть підприємства-надавачі послуг на запит органу соціального захисту населення (пункт 13 Положення).

За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається, про що управління соціального захисту населення має поінформувати громадянина. Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений термін може бути продовжений на підставі рішення комісії за наявності поважних причин.

Стосовно призначення субсидії за зареєстрованим місцем перебування

У разі реєстрації місця перебування особи субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення на термін, що не перевищує шести місяців з дати реєстрації місця перебування. На наступний строк субсидія призначається за особистим зверненням громадянина після продовження реєстрації місця перебування.

Щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій

Постановою передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону надавачами послуг сум невикористаних субсидій на оплату послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення за термін отримання останньої субсидії конкретним одержувачем.

Про повідомлення про призначення субсидії

Повідомлення про призначення субсидії може надсилатись електронною поштою (за наявності відповідного реквізиту). Заявник може бути поінформований про призначення (непризначення) субсидії засобами мобільного зв’язку (смс-повідомлення).

Стосовно термінів опалювального періоду для індивідуального опалення:

Передбачено розраховувати розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, з урахуванням тривалості опалювального періоду з 16 жовтня по 15 квітня включно без подальшого перерахунку.

Про що потрібно повідомляти фахівців соцзахисту?

         Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити органи соціального захисту населення про наступні зміни:

-          складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався;

-          соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером;

-          про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень;

-       набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого опалення і перейшли на індивідуальне чи навпаки.

Порядок повернення житлової субсидії.

           Сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями або неповідомлення громадянином про вищезазначені зміни, повертається за вимогою органу, що призначив субсидію, або безпосередньо отримувачем, або шляхом зняття відповідних сум з особових рахунків отримувачів субсидії на підприємствах — виробниках/виконавцях житлово-комунальних послуг.

 

___________________________________________________________________________________

12 травня в Закарпатській облдержадміністрації відбулися урочистості, присвячені Дню Матері та Міжнародному дню сім’ї.

В рамках урочистостей, присвячених відзначенню Дня матері та Міжнародного дня сім’ї за участю керівництва Закарпатської облдержадміністрації жителька Перечинського району мати-вихователь дитячого будинку сімейного типу Чомоляк Л.В. нагороджена відзнакою Закарпатської облдержадміністрації. Прийомна мати Русинчак Р.Л. та мати-вихователь Чомоляк Л.В. отримали цінні подарунки.

 Директор

Перечинського РЦСССДМ                                                                Т. Країло

 

___________________________________________________________________________

Виплата ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань та учасникам Бойових дій одноразової щорічної допомоги до 5 травня

           Урядом 5 квітня 2017 року прийнято постанову №223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

          Отже, у 2017 році виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня здійснюватиметься у таких розмірах:

• інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаними інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

 I групи – 3 500 гривень;

 II групи – 3 100 гривень;

 III групи – 2 700 гривень.

 • учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 1 200 гривень; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3 500 гривень;

• членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге – 600 гривень;

• учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень.

         Усі кошти мають бути нараховані до 5 травня 2017 року. У разі ненарахування або для перевірки даних необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації.

         Щорічна разова грошова допомога до 5 травня буде здійснюватись до 30 вересня 2017 року.

         Разова грошова допомога до 5 травня не виплачується в разі набуття громадянином статусу після 5 травня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

        Нагадаємо, що Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань” передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, жертвам нацистських переслідувань.

        Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, докладає максимальних зусиль для забезпечення вчасної виплати вищезазначеної допомоги. 

Начальник управління                                                                  В. Цвік

 

_______________________________________________________________________________________

До відома жителів району!


         Інформуємо, що в районі завершено опалювальний період для населення, житлову субсидію для оплати житлово - комунальних послуг розраховано по квітень місяць поточного року та перераховано її суму на рахунки організацій надавачів послуг з подальшим зарахуванням на особові рахунки споживачів.

 Начальник управління                                                               В. Цвік

 

__________________________________________________________________________________

28.04.2017 року в залі засідань Перечинської райдержадміністрації відбулось  засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке проводила заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи Марина Чомоляк.   На порядку денному було розглянуто питання:

 1. Про стан виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району.

 Управлінням соціального захисту населення ведеться щомісячний моніторинг середньомісячної заробітної плати в розрізі підприємств району як виробничої так невиробничої сфер, а також щоквартальний моніторинг середньомісячної заробітної плати  по району.  

Також, спільно з Перечинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України, постійно здійснюється аналіз звітів, поданих до Пенсійного фонду України.  При проведенні моніторингу звітів виявлено, що якщо за угодою між працівником і власником встановлено неповний робочий день або неповний робочий тиждень, оплата праці проводиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку. Зокрема виявлено, що на окремих суб’єктах господарської діяльності району здійснюються нарахування та виплата заробітної плати нижче мінімального розміру у випадках, коли:

– відповідно до договорів трудового найму з найманими працівниками передбачена зайнятість даних працівників неповний робочий день, сума заробітної плати яких становить 0,25-0,75 мінімальної заробітної плати з розрахунку не менше розміру мінімальної заробітної плати на дату нарахування;

– протягом місяця змінюється середньооблікова чисельність найманих працівників, тобто прийняття на роботу чи звільнення найманої особи відбувається протягом звітного місяця, відповідно сума нарахованої заробітної плати становить меншу мінімального розміру заробітної плати на дату нарахування;

- також перебування працівника у відпустці або на лікарняному, де, відповідно, оплата праці здійснюється згідно законодавства.

Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах основного кола щомісячної статистичної звітності відсутня.

На даний час в райдержадміністрацію не зверталися громадяни по питаннях виплати заробітної плати у розмірі менше мінімального і переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу. 

            За наслідками засідання робочої групи прийняті відповідні рішення та надано рекомендації щодо їх виконання.

 Начальник управління                                                                                   В. Цвік

___________________________________________________________________________________

 

Засідання комісії з питань призначення державних допомог

та житлових субсидій у виняткових випадках

        21 та 27 квітня 2017 року відбулися чергові засідання комісії з питань призначення державних допомог та житлових субсидій у виняткових випадках. Відповідно до порядку денного, на засіданнях були обговорені питання щодо розгляду заяв громадян про призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися у заявників та розгляд заяв громадян про надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг за фактичним місцем проживання за категорією “учасник бойових дій” та “Багатодітна сім’я”.

        За результатами розгляду по кожній заяві прийняті відповідні рішення.

 Начальник управління                                                                           В. Цвік                              

  __________________________________________________________________________________________

 

27 квітня 2017 року відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови комісії – заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк Марини Іванівни. Відповідно до порядку денного на розгляд комісії було винесено питання щодо поновлення соціальних виплат на проживання сім’ї внутрішньо переміщених осіб та інформація Держприкордонслужби України щодо перетину кордону внутрішньо переміщеними особами, про що доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення Чиняк Леся Василівна. Було прийнято рішення щодо поновлення виплати на проживання 2-м сім’ям внутрішньо переміщених осіб. 

__________________________________________________________________________________

26.04.2017 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій,  інших соціальних виплат та податкового боргу, яке проводила заступник голови райдержадміністрації, заступник голови комісії Марина Чомоляк. У засіданні комісії прийняла участь заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС ГТУЮ у Закарпатській області Надія Фуцур. Розглянуто наступні питання.

1. Про проведення роботи по погашенню боргів до Пенсійного фонду України та по сплаті єдиного соціального внеску Перечинським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

Інформувала в.о. начальника Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Блюда В.В.

 2. Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України станом на 01.04.2017 року.

Інформувала в.о. начальника Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Олефір О.В..

Заборгованість по платежах до Пенсійного фонду України станом на 01.01.2017 року складає 729,6 тис. грн. Станом на 01.04.2017 року – 734,1 тис. грн. В тому числі: страхові внески – 384,5 тис. грн. (52,3%); пільгові пенсії – 198,3 тис. грн. (27,0%); єдиний соціальний внесок – 151,3 тис. грн. (20,7%). Борг по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування станом на 01.03.2017 року складає 384,5 тис. грн. Боржниками є 6 наступних підприємств:

1. Закарпатська лісопромислова дільниця  ДП “Івано-Франківський військовий  лісопромкомбінат” – 195,0 т.грн.. Частина державного майна більше 25%. (дієвий борг).    Суму заборгованості по даному підприємству охоплено заходами стягнення: одне рішення суду на суму 106,9 тис.грн., чотири вимоги про стягнення заборгованості на суму 38,9 тис.грн. та 17 фінансових санкцій  на суму 49,1 тис.грн. знаходились на виконанні в ДВС. Стягнення заборгованості станом на 01.04.2017 року забезпечено на 100%.

Станом на 01.04.2017 року підприємство є недіюче, керівник відсутній. Перечинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України взято під особистий контроль виконання графіків погашення заборгованості до Пенсійного фонду та вжито дієві заходи щодо її погашення. На 2016 рік графік погашення заборгованості затверджено по Закарпатській лісопромисловій дільниці ДП «Івано-Франківський військовий лісопромкомбінат». Згідно графіку, погашення заборгованості не було здійснено з причини відсутності коштів у боржника.

2. В районі економічно активним комунальним підприємством, яке має заборгованість зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058 є комунальне підприємство Перечинської міської ради «Будівельник». Сума боргу даного підприємства станом на 01.11.2016 року становить 65,0 тис.грн., в тому числі: страхові внески – 48,3 тис. грн., фінансові санкції – 12,1 тис. грн., пеня – 4,6 тис. грн.   Дана заборгованість виникла за період з листопада 2006 року.

3. ГДС ЛАП „Держспецлісгосп”: борг – 59,1 т.грн. Сума заборгованості  за рахунок невиконання умов мирової угоди.  Підприємство визнано банкрутом відповідно до постанови господарського суду Закарпатської області від 02.06.2016 року, відкрито ліквідаційну процедуру. Готуються матеріали для заявлення кредиторських вимог до господарського суду Закарпатської області (до визнання боржника банкрутом сума боргу була визнана ліквідаційною комісією ДП Закарпатського обласного управління ЛАГ).

4. СЛГП Агроліс – борг 43,1 т.грн. Сума заборгованості  за рахунок невиконання умов мирової угоди.  Підприємство визнано банкрутом відповідно до постанови господарського суду Закарпатської області від 02.06.2016 року, відкрито ліквідаційну процедуру. Заявлено кредиторські вимоги до господарського суду Закарпатської області (до визнання боржника банкрутом сума боргу була визнана ліквідаційною комісією ДП Закарпатського обласного управління ЛАГ)

 5.Центральна районна аптека    8 Закарпатського обласного виробничого об’єднання «Фармація».-борг всього- 8,3 тис.грн. Постановою Господарського суду Закарпатської області від 05.06.2014р.  Аптеку №8 ЗОВО «Фармація» визнано банкрутом. Кредиторські вимоги  управління ПФУ у Перечинському районі у загальній сумі 8,3 тис.грн. визнані  та включені до ліквідаційного балансу. 18.06.2015 р. відбулось засідання зборів кредиторів, де вирішено ліквідатору підприємства здійснити продаж майна боржника.

  6. ПВКФ“ВКТ”-борг всього- 14,1тис.грн.   Рішення суду про сплату  боргу в сумі 6,6 тис.грн., а також вимоги та фінсанкції у сумі 7,5 тис.грн. знаходяться на виконанні в органах ДВС. Майно у боржника  відсутнє. Юридична адреса підприємства  зареєстрована за домашньою  адресою керівника. Статус боргу- безнадійний.

 Заборгованість економічно-активних