а Untitled Page

Річний звіт про регуляторну діяльність у сфері господарської діяльності регуляторного органу

ІНФОРМАЦІЯ

про здійснення регуляторної діяльності

Перечинською районною державною адміністрацією у 2018 році

 

Перечинською райдержадміністрацією регуляторна діяльність здійснюється у відповідності до вимог Закону України від 11.09.2003р. №1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”   (далі –Закон).

У зв’язку з відсутністю пропозицій щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів райдержадміністрацією не затверджувався, регуляторні акти не приймалися.

Протягом 2018 року заходи з відстеження результативності та перегляд діючих регуляторних актів райдержадміністрацією не проводились,  у зв’язку з проведенням періодичного відстеження результативності діючих регуляторних актів у 2017 році.

 Інформація  про заходи з відстеження регуляторних актів висвітлена на веб-сайті Перечинської райдержадміністрації  в розділі “Регуляторна політика”.

З метою недопущення порушення принципів державної регуляторної політики у 2018 році в районі був проведений семінар-навчання щодо застосування статей Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” за участю  представників департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації та Центру підтримки підприємництва Закарпаття. В семінарі взяли участь представники райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району.

На забезпечення реалізації статті 7 Закону, розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.12.2018 №341 затверджено план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2019 рік. Ініціатором проекту регуляторного акту, а саме  проект розпорядження Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території районувиступив відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

Відповідно статті 13 Закону вищезгадане розпорядження було оприлюднене на офіційному веб-сайті Перечинської райдержадміністрації (perechinrda.gov.ua) в розділі “Регуляторна політика”.    

Заходи щодо подальшої реалізації державної регуляторної політики, які спрямовані для забезпечення системності, послідовності та координації дій з розроблення та прийняття регуляторних актів, урахування пропозицій громадськості під час їх опрацювання, передбачено у Програмі розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2017–2019 роки, яка затверджена рішенням Перечинської районної ради  від 23.03.2017 року №264.

 

Голова державної адміністрації                                                                                  М. ЛАДОМИРЯК

 

 

 


 

Річний звіт

про регуляторну діяльність у сфері господарської діяльності

Перечинської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

Перечинською райдержадміністрацією регуляторна діяльність здійснюється у відповідності до вимог Закону України від 11.09.2003р. №1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (далі –Закон).

У 2017 році Перечинською райдержадміністрацією регуляторні акти не приймалися.

На забезпечення реалізації статті 7 Закону, розпорядженням голови райдержадміністрації від 14.12.2016 №393 затверджено план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2017 рік та план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2017 рік.

         Відповідно статті 13 Закону вищезгадане розпорядження було оприлюднене на офіційному веб-сайті Перечинської райдержадміністрації (perechinrda.gov.ua) в розділі “Регуляторна політика”. 

   Центром надання адміністративних послуг при Перечинській райдержадміністрації був розроблений проект розпорядження “Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Перечинській районній державній адміністрації” але відповідно листа ДРСУ даний проект розпорядження не містить норм регуляторного характеру та не потребує реалізації процедур передбачених вищезгаданим Законом.

            У червні 2017 року було проведено відстеження результативності прийнятого регуляторного акту - розпорядження голови райдержадміністрації від 14.05.10 №144  “Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом райдержадміністрації на договірних засадах та у сфері використання архівних документів”. Інформація  про заходи з відстеження регуляторного акту висвітлена у звіті про результати відстеження, який оприлюднений на веб-сайті Перечинської райдержадміністрації  в розділі “Регуляторна політика”.

Відповідно до план-графіку проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Перечинської райдержадміністрації на 2017 рік, у грудні 2017 року  здійснено періодичне обстеження регуляторного акту - розпорядження голови райдержадміністрації від 12.12.2013 №399 “Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району”. Інформація  про заходи з відстеження регуляторного акту висвітлена у звіті про результати відстеження, який оприлюднений на веб-сайті Перечинської райдержадміністрації  в розділі “Регуляторна політика”.

 

 

У зв’язку з відсутністю пропозицій щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів райдержадміністрацією не приймався.

З метою недопущення прийняття  регуляторними органами економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів та порушення принципів державної регуляторної політики, 16 лютого 2017 року в райдержадміністрації  був проведений навчальний семінар на тему: “Регуляторна політика в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. Оновлена методика обрахунку витрат М-тест” за участю  завідувача Сектору Державної регуляторної служби України у Закарпатській області та заступника директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації. В семінарі взяли участь представники райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району.

Заходи щодо подальшої реалізації державної регуляторної політики, які спрямовані для забезпечення системності, послідовності та координації дій з розроблення та прийняття регуляторних актів, урахування пропозицій громадськості під час їх опрацювання, передбачено у Програмі розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2017–2019 роки, яку схвалено розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.12.2016 №400 .

 

 

 

Голова державної адміністрації                                                      В. Олефір

 

Доброцький 21030