Новини

16 серпня 2017 року відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провела заступник голови райдержадміністрації Марина Чомоляк. У засіданні оргкомітету взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.
Більше року тому (у травні 2016-го) в Україні вступив у дію новий Закон «Про державну службу», покликаний впровадити європейські практики в сфері державного управління в українські реалії. Про основні цілі реформи під час брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА розповів заступник начальника управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Микола Трофименко.
Урядова програма «Доступні ліки» стартувала по всій країні 1 квітня п.р. з метою збільшити прихильність до лікування пацієнтів, які страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та бронхіальну астму, тобто - лікуватись систематично. Це зменшить ризики виникнення загрозливих ускладнень протікання хвороб та подовжить тривалість життя в Україні.
14 серпня цього року при заступнику голови райдержадміністрації – Чомоляк Марини Іванівни, за участі директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді –Країло Т.В., директора районного центру зайнятості – Суворової І.В., начальника служби у справах дітей РДА – Ганчак М.І.
Протягом 8-11 серпня 2017 року у м. Львів проходив навчальний тренінг для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад з 7 областей України, які працюють у партнерстві по проекту ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»). Тренінг проходив під гаслом «Моя громада – мій добробут».
Сторінки12345»»»