а Untitled Page

Новини

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» № 199-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.
Щиро вітаю Вас із Днем працівників сільського господарства. Днем, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, іноді непередбачуваних ситуацій.
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» № 198-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.
12 листопада відбулося чергове засідання жіночого клубу «Розрада», темою засідання якого обрано: «Запобігання та протидія домашньому насильству». У засіданні клубу прийняли участь : Тетяна Кость, заступник начальника відділу «Перечинського бюро правової допомоги» та Ганна Рашкі, головний спеціаліст з питань соціального захисту населення відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради.
У межах підписаного Меморандуму про співпрацю Державного центру зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів для різних вікових та соціальних категорій населення, які спрямовані на збереження трудового ресурсу України, з 04.11.2019 по 15.11.2019 року проводиться декада професій залізничного транспорту. 12 листопада 2019 року для безробітних, які перебувають на обліку в Перечинській районній філії Закарпатського ОЦЗ та шукаючих роботу, проведено презентацію роботодавця – ПАТ «Укрзалізниця».
Сторінки12345»»»