а Untitled Page

Новини

27 січня у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в м.Мукачево біля пам`ятного знаку «Чоловікам, жінкам, старим та дітям, які були жорстоко вбиті в часи фашистської окупації тільки тому, що вони були євреями», відбувся мітинг-реквієм, під час якого вшановано пам`ять невинно вбитих євреїв.
24 січня відбулося перше у цьому році засідання президії Громадської ради при обласній державній адміністрації.
Про нагальні питання галузі культури йшлося у четвер, 23 січня, у м. Перечин під час зустрічі заступника голови ОДА Ольги Травіної, директора департаменту культури ОДА Оксани Бабунич, начальника відділу транскордонного співробітництва і євроінтеграції ОДА Уляни Гурчумелії, керівника Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури Ганни Дрогальчук та фахівцівпідрозділів культури з Перечинського, Ужгородського та Великоберезнянського районів.
Президент України Володимир Зеленський відвідав Стіну плачу в Єрусалимі, де долучився до молитви за мир в Україні.
До уваги адвокатів! Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Детальніше – на сайті центру: http://bit.ly/2v1P91G
Сторінки12345»»»