Новини

Цього року держава святкує 100-річчя з дня проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. В залі засідань Перечинської районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Мар`яна Ладомиряк, заступник голови районної ради Михайло Петрішко, заступник міського голови Віталій Кравець, працівники райдержадміністрації, виконавчого апарату районної, міської рад, громадськість, учасники АТО, представники громадських організацій району.
Дорогі співвітчизники! Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об`єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.
22 січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися й утворили Україну. Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.
Шановні краяни. Вітаємо Вас із найбільшим православним святом Хрещенням Господнім! Бажаємо, аби на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа омилися освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю і втіхою, щоб Вас полишили біль, прикрість, розчарування і ненависть, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода. Нехай Всевишній освятить Ваші серця миром і щастям.
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину зустрівся з мешканцями Станишівської об‘єднаної територіальної громади та обговорив з ними перші результати та подальші перспективи розвитку громад в рамках загальнодержавної реформи децентралізації. «Децентралізація – реформа, яка безпосередньо має відношення до громад», – сказав Президент.
Сторінки12345»»»