Новини

У середу, 21 листопада, Перечинщина разом з усією Україною відзначатиме День Гідності та Свободи.
Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи – Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє. Закарпаття було представлено на заході офіційною делегацією на чолі із головою обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем та за участі керівників райдержадміністрацій і міських голів.
Досі всі державні будівельні норми України по створенню безбар’єрного простору для осіб з інвалідністю носили суто рекомендаційний характер. До того ж навіть ці мізерні рекомендації не враховували потреби для людей з порушеннями зору і слуху.
Щиро вітаємо Вас із Днем працівників сільського господарства. Днем, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, іноді непередбачуваних ситуацій.
Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують Вас у повсякденному житті. Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки, висвітленні життєдіяльності нашої Перечинщини. Це свято об`єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів, листонош, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.
Сторінки12345»»»