Новини

Три роки назад, у 2015-ому, українські військові із запеклими боями покидали Дебальцеве, де протягом тривалого часу стримували атаки агресора. До останнього захищали плацдарм і бійці 128-ї закарпатської гірсько-піхотної бригади.
Діяльність Перечинської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у 2017 році була спрямована на виконання Програми економічного і соціального розвитку району, виконання бюджету району, соціального захисту населення, освіти, медицини, інфраструктури, будівництва та житлово-комунального господарства, сільського господарства та завдань, визначених перспективним планом роботи на поточний рік.
05 березня 2018 року о 10.00 за адресою: м. Перечин. пл.. Народна 16 у залі засідань Перечинської районної ради відбудеться публічний звіт голови Перечинської районної державної адміністрації Віктора Олефіра
Від себе та від імені Перечинської райдержадміністрації щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини! Бажаю вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!
З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі!
Сторінки12345»»»