а Untitled Page

Новини

19 вересня на військових полігонах та відчужених ділянках місцевості у Хустському, Виноградівському, Мукачівському та Ужгородському районах розпочалися навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних. Бійці, в разі оголошення воєнного стану, зобов’язані бути готові взяти під охорону стратегічні об’єкти Закарпатської області і забезпечити нормальне життєзабезпечення мешканців краю та роботу органів влади. Сьогодні, 20 вересня, учасників зборів на полігоні в с. Оріховиця, що неподалік Ужгорода, привітав голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко.
Шановні мешканці Перечинського району! Щиро вітаю Вас із Різдвом Пресвятої Богородиці! 21 вересня православні відзначають Різдво Пресвятої Богородиці (Мала Пречиста) – релігійне свято на честь Богородиці Діви Марії, матері Ісуса Христа. У цей день підкреслюється, що Божа Мати є великою праведницею, помічницею і заступницею людей, покровителькою сільського господарства, яка народженням Христа зробила перший крок до вічного спасіння усіх людей.
Шaновнi ветерани, підпільники Дpугої світової вiйни! Вiд щирого сеpця вітаю вaс з Днем партизанської слaви!
Шановні працівники фармацевтичної галузі! Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника! Ваша праця потребує багато досвіду та знань, любові до людей та співчуття, вона дуже важлива і почесна, адже сприяє розвитку охорони здоров’я у нашій державі.
З 16 по 19 вересня фахівці обласного центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді Закарпатської облдержадміністрації провели тренінгові заняття для батьків-вихователів та прийомних батьків дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, котрі функціонують в області. Учасниками навчань стали батьки з Берегівського, Іршавського, Мукачівського, Перечинського, Рахівського, Тячівського, Хустського,Ужгородського районів, а також міста Мукачево.
Сторінки12345»»»