Новини

Сьогодні при в. о. голови райдержадміністрації, першому заступнику М.Ладомиряк, за участі заступника голови райдержадміністрації М.Чомоляк, керівника апарату райдержадміністрації Н. Девіцької, керівників структурних підрозділів відбулася нарада з питань надання населенню району житлових субсидій та порядку отримання "бебі-боксів" (доповідач Л.Чиняк – в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації).
Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».
Сторони позитивно відзначили інтенсивність українсько-британського діалогу у сфері безпеки і оборони. Глава держави високо оцінив внесок Британії у зміцнення оборонних спроможностей та тренування Збройних Сил України і висловив сподівання на продовження співробітництва на цьому напрямку. Йшлося також про перспективи посилення санкційного режиму проти Російської Федерації через агресію проти України та хімічну атаку у Солсбері.
Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника України.
Відповідно до статті 107 Конституції України Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України».
Сторінки12345»»»