а Untitled Page

Новини

З 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.
У Перечинському районі триває започаткована службою зайнятості акція "Випускник – 2019". Мета заходу – формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії, ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини.
Під час урочистого закриття XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що відбувся у м. Києві 16 травня 2019 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, учениця 3-го класу Новоселицької загальноосвітньої школи І - II ступенів - дошкільного навчального закладу Перечинського району Закарпатської області, що стала переможницею ІV етапу конкурсу, Ястреб Антоніна була нагороджена Президентом України Петром Порошенком Президентською стипендією та Дипломом від Ліги українських меценатів та Міністерства освіти і науки України.
У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. 16 травня голова районної державної адміністрації Мар`яна Ладомиряк, голова районної ради Михайло Ласкін, їхні заступники, керівник апарату та працівники райдержадміністрації долучилися до сьогоднішнього свята і прийшли на роботу у вишиванках, демонструючи у такий спосіб єдність у національних культурних традиціях і патріотизм.
Уряд України планує поступово монетизувати всі існуючі пільги – за прикладом монетизації комунальних субсидій. Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Сторінки12345»»»