Новини

Службою у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації організовано та проведено семінар з питань захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
Сьогодні, 19 липня, у Камінній залі Закарпатської облдержадміністрації священнослужителі 12-ти релігійних конфесій провели спільну молитву за воїнів 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які повертаються на Донбас для захисту України. Захід, ініційований єпископом Ужгородським і Закарпатським Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофієм, у такому форматі відбувся вперше.
24 липня 2018 року з 14:00 до 16:00 год. в приміщенні Перечинського районного військового комісаріату за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська,8 відбудеться прийом громадян з особистих питань військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату полковником Череміським Б.М.
За січень-червень 2018 року до бюджетів усіх рівнів Закарпатської області надійшло податків, зборів та інших доходів у сумі 6 315,7 млн. грн., що більше надходжень відповідного періоду минулого року на 1 483,0 млн. гривень або на 30,7 відсотка.
Завтра, 19 липня, об 11.00 у Камінній залі Закарпатської облдержадміністрації представники Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття проведуть спільну молитву за воїнів 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які повертаються на Донбас для захисту України.
Сторінки12345»»»