Засідання оргкомітету по проведенню фестивалю "Лемківська ватра"

             16 липня 2017 року  в с. Ворочово  Перечинського району  відбудеться обласний фестиваль етнічного мистецтва «Лемківська ватра». З метою підготовки і проведення свята в  райдержадміністрації відбулося чергове засідання оргкомітету  під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Олефіра. В обговоренні також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Мар’яна Ладомиряк, заступник голови райдержадміністрації Марина Чомоляк, керівник апарату райдержадміністрації Надія Девіцька, голова районної ради Михайло Ласкін, голова Перечинської міської об’єднаної  територіальної громади Іван Погоріляк, керуючий справами виконавчого апарату  районної ради Йосип Цвік , керівники структурних підрозділів Перечинської райдержадміністрації, директор ДП “Перечинське ЛГ” Ярослав Кополовець, заступник начальника Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Олександр Гондорчин,  голови та представники виконкомів сільських рад, голова Всеукраїнського товариства  «Лемківщина»  Василь Мулеса.

В рамках проведення свята було  прийнято рішення про організацію дитячої лемківської ватри та ряду автентичних конкурсів, виставок та виступів, адже етнічна група українців – лемки, їхні фольклор, культура і мистецтво – багатогранні й добре знані в Україні та світі.

            За результатами засідання організаційного комітету було дано ряд доручень керівникам підрозділів та установ, які задіяні у підготовці та проведенні свята.

Дата публікації: 15.06.2017 9:30:14