Відбулися урочистості до Дня медичного працівника

Призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому  професія медика була, є і буде однією з найблагородніших.

З нагоди відзначення Дня медичного працівника в залі засідань відбулися урочисті збори, участь у яких взяли голова райдержадміністрації Віктор Олефір, заступник голови обласної ради та депутат обласної ради Петро Грицик, перший заступник голови райдержадміністрації Мар’яна  Ладомиряк, керівник апарату райдержадміністрації Надія Девіцька, голова районної ради Михайло Ласкін, заступник голови районної ради Михайло Петрішко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради  Йосип Цвік,  голова Перечинської міської об’єднаної  територіальної громади Іван Погоріляк,, заступник комісара Перечинського райвійськкомату Олексій Абрашкевич, завідуюча сектору  охорони здоров’я  Інна  Гавриляк, головний лікар  центральної районної лікарні Василина Данилаш, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Юрій Малишко   та працівники галузі охорони здоров’я району.

У переддень свята з вітальними словами до присутніх звернулися Віктор Олефір та Петро Грицик, висловили вдячність людям в білих халатах за їх нелегку працю, побажали усій медичній спільноті району міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів та людської поваги, а також подякували тим працівникам галузі, які не побоялись виконати свій професійний і громадянський обов’язок, перебуваючи в зоні проведення АТО. Для влади району охорона здоров’я населення є одним із пріоритетних напрямків діяльності.

Зі словами подяки та привітань до усіх, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я, звернулися Михайло Ласкін, Іван Погоріляк, Олексій Абрашкевич, Інна Гавриляк,  Василина Данилаш та  Юрій Малишко .

Хвилиною мовчання вшанували пам`ять померлих медиків , фотографії яких переглянули на відеоролику.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність і милосердя, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я жителів Перечинщини та з нагоди професійного свята кращих медичних працівників району було нагороджено Почесними грамотами, Подяками райдержадміністрації, обласної  та районної рад,  Перечинської об»єднаної територіальної громади.

Після офіційної частини на медиків чекав  концерт, який підготували мистецькі колективи міста і району: солістка з села Дубриничі,  Крістіна Сербін;  вокальне тріо «Феєрія»  Перечинської  дитячої музичної школи;  фольклорний ансамбль «Ужаночка»  клубу с. Дубриничі та  додали присутнім святкового настрою.

 

Дата публікації: 16.06.2017 9:42:25