Відбулась нарада при голові РДА

 09 серпня  2017 року  голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, головами виконкомів Перечинської міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад. Відповідно до порядку денного було розглянуто три питання:

- про  підготовки бюджетних установ району до осінньо-зимового періоду доповів начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Іван Легеза;

- про невідкладні заходи щодо недопущення поширення африканської чуми свиней інформував в.о. начальника управління держспоживслужби в Перичинському районі Василь Низовець;

- про проведення підготовчих заходів відбору та оповіщення військовозобов’язаних  Перечинського району та якісного їх проведення виступив військовий комісар Перечинського районного військового комісаріату, підполковник Руслан Тополюк .

По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень головам виконкомів міської та сільських рад, керівникам структурних підрозділів РДА,  звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Дата публікації: 09.08.2017 15:37:01