У районів та ОТГ Закарпаття є можливість залучити додаткове фінансування

 

Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА провів селекторну нараду з керівниками міст і районів області та фахівцями у галузі економіки та представниками об’єднаних територіальних громад області. Йшлося про конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.
 «Область має серйозний потенціал в галузі туризму, велику кількість незавершених об’єктів або ж таки, що потребують реконструкції тощо, - наголосив директор департаменту Денис Ман. - Цей конкурс – можливість для міст і районів залучити додаткове фінансування. Департамент координуватиме роботу із підготовки заявок до участі в конкурсі та готовий надати будь-яку консультацію».
Конкурс триватиме до 27 вересня включно. Згідно з нормативними документами, які регламентують проведення конкурсу, проекти слід подавати за такими напрямками:
- “Інноваційна економіка та інвестиції”
- “Сільський розвиток”
- “Розвиток людського потенціалу”
- “Розвиток туризму”
- “Загальноукраїнська солідарність”
Попередній прийом ідей триватиме в департаменті до 21 серпня. Далі протягом місяця розроблятимуться проекти на участь в конкурсі, які згодом подаватимуться до Мінрегіонбуду. За детальнішою інформацію звертатися за електронною адресою:economy@carpathia.gov.ua або за телефоном: (0312) 61-29-38 (сектор розвитку об’єктів соціальної сфери департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА).

 

Дата публікації: 14.08.2017 9:30:46