Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації провів нараду з начальниками місцевих органі

 


 ВгоруДата: 14.11.17 11:03  


Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації провів нараду з начальниками місцевих органів управління освітою з питань упровадження Закону України „Про освіту”, прийнятого Верховною Радою України 5 вересня п.р.
Директор департаменту Ганна Сопкова, зокрема, поінформувала про поетапне упровадження положень зазначеного Закону, розроблення відповідних нормативно-правових актів, передбачених Планом організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення його реалізації.
У ході наради надано роз’яснення щодо дій місцевих органів управління освітою за окремими напрямками роботи, про першочергові заходи, для забезпечення належного подальшого функціонування закладів освіти та діяльності освітньої галузі.
Акцентовано увагу на реалізації Концепції „Нова українська школа”, що розпочнеться з 1 вересня 2018 року по всій Україні, та завдання, спрямовані на створення відповідних умов для навчання учнів, які підуть до 1 класу в умовах реформування освітньої галузі, та для вчителів, що стануть агентами змін освітнього процесу.
На порядку денному і навчання дітей з особливими освітніми потребами. Адже Урядом видано ряд документів з метою зміни підходів як до організації супроводу, так і безпосередньо навчання цієї категорії осіб.
За підсумками наради ухвалено ряд рішень, спрямованих на забезпечення на всіх рівнях принципу доступності та дотримання прав людини щодо рівного доступу до здобуття якісної освіти. 

Дата публікації: 14.11.2017 13:14:03