Перечинщина відзначала 26-у річницю Збройних сил України

 Урочистості з нагоди відзначення 26-ої річниці Збройних Сил України відбулись у залі засідань Пречинської районної ради. У зібранні взяли участь  перший заступник голови Перечинської районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк, голова районної ради Михайло Ласкін, представники Перечинської міської ради, Перечинського районного військового комісаріату,  громадської організації « Спілка учасників АТО», « Перечинської районної Спілки ветеранів усіх війн»,волонтери, громадськість Перечинщини.

Звучать  Позивні  та козацький марш у виконанні духового оркестру Перечинської ДМШ (кер. Володимир Вакар).

Ведучі  розповідають про День Збройних Сил України, свято  воїнів  усіх силових відомств,  ветеранів, а також  майбутніх силовиків!   Українські армія і військо мають глибоку, величну історію перемог і  поразок, слави, занепаду і  відродження, наші предки ратними звершеннями здобували і відстоювали українську свободу та незалежність, звучать слова вдячності ветеранам, військовослужбовцям та героям сьогодення – українським солдатам,  які боронять державу в зоні АТО.

Звучить (Гімн України).

Перший заступник голови Перечинської районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк та голова районної ради Михайло Ласкін нагороджують волонтерів за  волонтерський  рух у наданні посильної допомоги та підтримки Збройних Сил України, активну громадську позицію, благодійність та з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера та представників районного військового комісаріату за сумлінне виконання військового обов’язку,  виявлений патріотизм, вагомий особистий внесок у захист територіальної цілісності України та з нагоди  відзначення 26-річниці Збройних Сил України.

Військовий комісар Перечинського військового комісаріату _ Руслан Тополюк  висловлює глибоку вдячність за виявлений патріотизм, особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді, сумлінне виконання військового обов’язку та з нагоди 26 річниці Збройних Сил України і нагороджує відзнаками військовослужбовців, учасників АТО, меценатів та керівників підприємств.

 

Тернистою видалася  доля кожного  з воїнів українців, адже на їх  бойовому шляху  були походи і поневіряння, лицарство і жертовність.

 

Життя – це найдорожче, що є у людини. Століттями і роками саме   чоловіки  обороняли Україну від ворога і клали своє життя на жертовний вівтар заради  неї! Нажаль,  і сьогодні вже багато, в тому числі, і наших земляків, загинуло у боротьбі за свободу України. Їх подвиг – це приклад великого героїзму. Саме їхня самовідданість зараз стоїть для  України між незалежністю та кайданами, між свободою та тиранією, між вільним духом та рабством. Їх приклад ніколи не вмре, а їх вчинок завжди буде у наших серцях. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять всіх, хто загинув за Україну.

 

На екрані проходять слайди із життя військових  нашої Перечинщини. Українська армія сьогодні - наша величезна гордість! Вона  складається із  справжніх патріотів і сміливців. З тих чоловіків, які  в тяжку годину , у складний для держави час не залишили її, підтримали, стали до її лав добровольцем, патріотом і щирим захисником!

Низький уклін всім вам, дорогі військовослужбовці, всім  хто зараз в тилу і в бою стоїть на захисті України і всіх нас!

Віри Вам у себе, у нашу підтримку, віри в рідну  Батьківщину, невичерпного здоров’я рідним та  близьким, сімейного затишку, тепла і любові. І, безперечно, мирного неба над головами.

Пісня  «Промінчик» у виконанні дитячого вокального ансамблю Перечинської ДМШ, під керівництвом Любові Попович подарувала всім радісний настрій.

Дата публікації: 05.12.2017 16:28:46