На Перечинщині стартував Всеукраїнський тиждень права

  Всеукраїнський тижедь права, приурочений  Дню прав людини, який щороку відзначають за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня з нагоди офіційного прийняття «Загальної декларації прав людини» 10 грудня 1948 року, стартував і на Перечинщині.

                   4 грудня начальник Перечинського бюро правової допомоги Тетяна Кость спільно з інспектором ювенальної превенції Перечинського відділення поліції Олександрою Мушак, начальником Перечинського районного відділу з питань пробації Вячеславом Муруговим, учителем Перечинської гімназії Андрієм Вишняком провели правопросвітницький захід для учнів Перечинської гімназії на тему «Права людини» та «Ми проти насильства» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Упродовж заходу увага гімназистів акцентувалась на основних положеннях Загальної декларації прав людини та гарантіях їх дотримання на сучасному етапі. Фахівці також розповіли учням про роль права в житті кожної людини та громадянина, попередження насильства в сім`ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості молоді щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Під час бесіди усім присутнім було роздано інформаційно-просвітницькі матеріали – буклет «Про права людини (на базі «Загальної декларації прав людини»)», «Твої права – твій захист», «Стоп насильству!», «Не будь байдужим – захисти дитину!».

          5 грудня, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів активізму проти гендерно обумовленого насильства в Україні», Тетяна Кость долучилася до вуличного інформування населення спільно з працівниками Перечинської центральної районної бібліотеки у партнерстві з БФ «Центр громадських ініціатив» у центральному парку м. Перечин.

Дата публікації: 06.12.2017 14:11:02