В Перечинському районі продовжується Всеукраїнський тиждень права

 

 Всеукраїнський тиждень права продовжується. Так, члени Перечинської  районної міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення провели бесіди та лекції на базі Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь в заході взяли головний спеціаліст юридичного сектору апарату районної державної адміністрації Леся Швец та начальник відділу Перечинське бюро правової допомоги Тетяна Кость. Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учнів орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школах  району щорічно проводиться Всекраїнський тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Для учнів 9-го класу було проведено соціальне опитування шляхом анкетування «Проблема шкідливих звичок для учнів», яке показало що приблизно 1/6  класу має шкідливу звичку до куріння та приблизно 1/8 пробували алкогольні напої. На питання звідки учні беруть інформацію про шкідливі звички, відповідь була: з інтернету та теле- і радіопередач.

Кость Т.В. - начальник  відділу Перечинське бюро правової допомоги звернула  увагу учнів на важливості правових знань та їх застосування, прав та обов’язків, розповіла  про надання безкоштовної правової допомоги. Усім присутнім було роздано інформаційно-просвітницькі матеріали – буклети «Про права людини (на базі «Загальної декларації прав людини»)», «Твої права – твій захист», «Стоп насильству!», «Не будь байдужим – захисти дитину!», продемонстровано фільм на тему «Права людей!!!»

Всеукраїнський тиждень має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, і спрямованого на утвердження поваги до найвищих цінностей, які охороняються  правом.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата публікації: 07.12.2017 12:16:44