Проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом

 

Перечинський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом до Збройних Сил України. На посади солдатів (матросів), сержантів і старшин запрошуються: військовозобов’язані, громадяни призовного віку, які не проходили строкову військову службу, а також жінки, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не мають військових звань офіцерського складу за віком від 18 до 60 років.

Державою гарантовано:

-        щомісячне грошове забезпечення від 7000 і вище в залежності вислуги років та від посадового окладу і військового звання;

-        щорічна одноразова матеріальна допомога в розмірі одного посадового окладу та окладу за військове звання;

-        на період відпустки  виплачується грошова допомога на оздоровлення у розмірі 100 відсотків місячного грошового забезпечення;

-        при переїзді до нового місця служби зі зміною місця проживання, виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення, а також на кожного члена сім`ї в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення, належного військовослужбовцю.

Військовослужбовці контрактної служби забезпечуються житлом, речовим майном, пільговим відпочинком в санаторіях Міністерства оборони України , проходять обов`язкове державне страхування , також користуються пільгами при вступі до вищих навчальних закладів Міністерства оборони України , соціальним та правовим захистом військовослужбовців ( та членів їх сімей ), їм гарантоване високе пенсійне забезпечення та пільги на сплату комунальних послуг.

 

Бажаючі проходити військову службу за контрактом можуть обрати собі місце служби на всій території України в містах, де розташовані військові частини.

 

За додатковою інформацією звертатися у Перечинський районний військовий комісаріат  за адресою: 89200, Закарпатська обл., м. Перечин, вул. Ужанська (колишня Червоноармійська), 8.

тел. роб.(031)(245)2-16-51.

 

Дата публікації: 08.02.2018 12:31:56