Відбулася нарада з питань проведення дня благоустрою

 

Організаційні питання про прведення 14.04.2018 року  дня благоустрою територій населених пунктів району  вирішували на нараді, яка відбулася  12 квітня при голові районної державної адміністрації Вікторі Олефірі, за участю сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств.                                                                

        Начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Іван Легеза довів до присутніх план-схему прибирання, дав відповідні доручення підготувати інвентар для роботи та транспорт для вивезення сміття, визначив відповідальних осіб.
Наше завдання, щоб день благоустрою мав не лише практичне значення, а й допоміг об`єднати людей Перечинщини  у своєму прагненні бачити район чистим і прибраним.

           Пріоритетним питанням в районі залишається утримання та експлуатація доріг. Спільним заходами  райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування  передбачено визначитися з  підрядниками, підготуватися до початку ремонтних робіт і привести проектно-кошторисну документації у відповідність.

 «Ефективне функціонування автошляхів загального користування – це комфорт і безпека наших земляків, успішний туристичний сезон та економічний розвиток регіону»,- наголосив Віктор Олефір.

За наслідками робочої наради дано конкретні доручення.


Дата публікації: 12.04.2018 12:54:13