Перечинщина гідно представлена на вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху»

 Шістнадцять закладів професійної освіти з усієї закарпатської області взяли участь у вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху», що відбувся 17.05 на площі Народній в Ужгороді. Масштабне дійство розгорнули аби допомогти молоді обрати майбутню професію, врахувавши  свої здібності і бажання та потреби ринку праці. Перечинський професійний ліцей гідно представив свої напрацювання.

Навчальні заклади презентували свої послуги, фахівці проводили майстер-класи, а також представили вироби та експонати, виготовлені у навчально-виробничих майстернях. До них долучилися і роботодавці, що зацікавлені у працевлаштуванні молодих спеціалістів, які бажають знайти перспективну роботу. 
Учасників профорієнтаційного вернісажу привітали очільники області – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, керівник Закарпатського регіонального зайнятості Юрій Фущич та від роботодавців – Володимир Панов. У промовах наголошували – в області не ліквідовано жодного закладу професійної освіти, їх випускники стають кваліфікованими спеціалістами, а фахівці своєї справи нині дуже затребувані на ринку праці.  

Дата публікації: 18.05.2018 9:48:13