ІВАННА КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ ТА ЗАСТУПНИК ГЕНСЕКА НАТО ВІДКРИЛИ ДЕНЬ ВИХОВАННЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ ДЛЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ В

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонзалес відкрили День виховання доброчесності для керівного складу органів державної влади України. Захід відбувається в рамках реалізації Програми НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій (ВІ Programme).
«Довіра суспільства до державних інституцій для нас сьогодні є серйозним викликом. Програма ВІ дозволяє нам опанувати інструментарій, який сприяє розбудові довіри», – наголосила Віце-прем`єр-міністр у вітальному слові.
Вона зазначила, що Програма ВІ функціонує в Україні понад 10 років, із 2007 року, і для будь-якої програми, яка діє такий тривалий термін, логічним є проведення аналізу та оцінки, і відповідно, корегування стратегії її реалізації для максимальної відповідності сучасним потребам української сторони.
За словами Іванни Климпуш-Цинцадзе, важливим для адаптації Програми є її зосередження на трьох важливих напрямках: сприяння інституційним змінам, сприяння у формулюванні політики (керівних принципів) і подальше виховання індивідуальних лідерських якостей.
Віце-прем`єр-міністр подякувала Послу Альваргонзалесу за той рівень уваги, який приділяється керівництвом Альянсу питанням реалізації Програми ВІ в Україні, розбудові спроможностей української сторони з протидії корупції, підвищенні ефективності функціонування інституцій сектору безпеки і оборони.
Алехандро Альваргонзалес привітав зусилля, які докладає Україна у боротьбі з корупцією, наголосивши на тому, що Україна розуміє всю необхідність цього процесу навіть в умовах оборонної операції, яку вона проводить на сході.
«Корупція – це свого роду гібридна загроза, яка підриває уряди та довіру на всіх рівнях суспільства. Ефективна боротьба з нею вимагає глибоких змін, нової культури, сміливості та рішучості в проведенні реформ», – сказав Заступник Генсека НАТО.

Дата публікації: 14.09.2018 9:14:32