На Перечинщині відзначено День захисника України.

З нагоди відзначення Дня захисника України 12 жовтня о 15 годині у Перечинському районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх захисників нашої Батьківщини, які полягли за волю України  за всі часи її існування - від Київської Русі до сьогоднішнього дня.

                                               

Учасникам АТО були вручені грамоти.

У залі лунала музика. Маленькі таланти радували своїм співом, декламацією. Учасник АТО, заступник голови громадської організації «Спілка учасників АТО Перечинщини» Микола Луцук привітав присутніх і святом, побажав мирного неба, здоров`я, наснаги і віри у краще майбутнє. День захисника  України — свято, що відзначається  14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. Влада в боргу перед  героями, що захищають  і оберігають рідну землю та її жителів від зовнішнього і внутрішнього ворога, тими, чиєю відданістю і сміливістю  ми безмірно пишаємось і, кого над усе поважаємо.

                                                        . 

У рамках  відзначення Дня захисника України в.о.голови  Перечинської РДА  Мяр`яна Ладомиряк  та голова районної ради Михайло Ласкін вшанували пам’ять загиблих захисників, поклавши до їх могил вінки, запалили свічки пам’яті та пом’янули хвилиною мовчання. У районі було проведено низку заходів, серед яких тематичні вечори, бесіди, зустрічі з учасниками АТО, уроки мужності, літературні читання, волонтерські акції, впорядковано могили, проведено молебні за мир в Україні.

                                    

          Ми низько вклоняємось тим, хто зі зброєю в руках захищає суверенітет нашої держави і її цілісність.
                Герої не вмирають! 

                Слава Україні!!!

Дата публікації: 17.10.2018 12:20:33