ПРО ІНТЕГРАЦІЮ В УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО РОМСЬКОЇ НАЦМЕНШИНИ ЙШЛОСЯ НА УРЯДОВІЙ ЗУСТРІЧІ З ПРОФІЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ООН

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч із членом та доповідачем Комітету ООН з ліквідації расової дискримінації Рітою Іцсак-Ндіаає, на якій сторони обговорили питання розширення співпраці щодо інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини.

Павло Розенко зауважив, що Уряд приділяє значну увагу проблемам захисту прав національних меншин. Так, зокрема, у 2015 році поновила свою діяльність Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.

«Також у вересні цього року Кабінетом Міністрів України затверджений Національний план дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року», – нагадав Павло Розенко.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що робота щодо протидії дискримінації та інтеграції, в тому числі, ромської національної меншини проводиться не лише на центральному рівні, а й на рівні місцевих громад. «Створені відповідні структури на рівні місцевих органів влади, і їм надані широкі повноваження», – зауважив він.

 

Дата публікації: 19.10.2018 10:03:15