а Untitled Page

Відзначення в районі Дня працівника соціальної сфери

 

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята    вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися  у приміщенні сесійної зали районної ради. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися в.о. голови Перечинської районної державної адміністрації Маряна Ладомиряк, голова районної ради Михайло Ласкін, директор КП "Центр надання соціальних послуг" Перечинської ОТГ Любов Луцук.  Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, яка сповнена гуманізмом, милосердя і тепло сердець, яке вони дарують людям, побажали добра і щастя, міцного здоров’я, достатку та родинного благополуччя.
    За сумлінну й наполегливу працю, відповідальне ставлення до своїх функціональних обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники соціальної сфери та Марина Грамма- прийомна мати ПС Грамма.     

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарував колектив районного булинку культури.

 

 

           

 

 

          

Дата публікації: 02.11.2018 16:24:42