Відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку

Основною метою засідання районної Ради регіонального розвитку є налагодження ефективної взаємодії та співпраці виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях  формування Перспективного плану розвитку Перечинського району на 2019 – 2021 роки.

У роботі засідання районної ради регіонального розвитку взяв участь Вишняк А.М. – голова правління благодійного фонду «Центр громадських ініціатив», депутат обласної ради.

«Нам необхідно створити дорожню карту розвитку району в цілому, до якої повинні увійти пропозиції від кожної територіальної громади», - наголосила Маряна Ладомиряк, а відтак зупинилася на позитивних результатах розвитку Перечинщини за останні п’ять років.                                                          

В.о. голови райдержадміністрації довела до присутніх перелік першочергових об’єктів, які планується реалізувати протягом наступних трьох років. «Це проектний варіант, чекаємо пропозицій і від вас! Також я наголошую всім: залучайте громадськість, проведіть обговорення на своїй території та визначте важливі для вас об’єкти та напрями».                                                                                                                                          

     Зав’язався конструктивний діалог.  Михайло Ласкін – голова районної ради, висловив стурбованість щодо стану вивезення побутових відходів у районі. У зв’язку з перевантаженням навчального закладу у с. Порошково виникає нагальна необхідність будівництва соціального центру у місці компактного проживання ромської народності, яким буде подальше надання медичної допомоги у віддалених гірських малочисельних населених пунктах. 

     Своїм баченням перспективи розвитку Перечинщини поділився Андрій Вишняк, який наголосив, що жодні плани, благі наміри не матимуть продовження, якщо за ними не стоїть глибинний аналіз, конкретна мотивація до реалізації проектів, залучення інвестицій.

       Зі своїми пропозиціями виступили Перечинський міський голова Іван Погоріляк та сільські голови.

    «Ми обговорили наші завдання на рівні району. А зараз ініціатива має перейти до наших органів місцевого самоврядування. Пропоную в усіх територіальних громадах району до 15 лютого 2019 року провести загальні збори громадян, на яких розглянути питання формування перспективного плану населених пунктів, обговорити конкретні проекти в галузі інфраструктури, медицини, освіти, культури, спорту, транскордонного співробітництва, сільського господарства тощо. Після цього на основі вашої роботи ми сформуємо загальний Перспективний план розвитку Перечинського району на 2019 – 2021 роки і подамо його в область»,- завершила головуюча і зачитала проект рішення.

 

                      

                                                      

Дата публікації: 06.12.2018 11:11:32