а Untitled Page

Проводиться правопросвітницька кампанія “Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!”

В рамках реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та правопросвітницької  кампанії “Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!” відділ ведення Державного реєстру виборців  апарату Перечинської РДА спільно з Перечинським бюро правової допомоги проводить роз’яснювальну роботу з підвищення правової культури у громадян Перечинського району.

14 березня проведено тематичну зустріч із студентами Перечинського професійного  ліцею, які вперше братимуть участь у голосуванні. У ході зустрічі фахівці розповіли студентам про права та обов`язки громадян під час виборчого процесу, які документи необхідні мати з собою для реалізації права голосу  та про відповідальність за порушення виборчого законодавства. Студенти активно включалися в розмову та цікавилися різними питаннями виборчого процесу, зокрема: як проголосувати не за місцем реєстрації, куди звертатися в разі, якщо твого імені немає в списках виборців, як проголосувати за кордоном та ін. В кінці заходу студенти отримали буклети інформаційно-правового характеру.

22 лютого проведено семінар-нараду з громадянами районну на базі Перечинського РЦЗ. В ході проведення семінару роз’яснено основні засади Законів України “Про вибори президента України” та “Про Державний реєстр виборців”. Увагу присутніх було акцентовано на реалізацію права голосу на виборах Президента України 31 березня 2019 року, а саме, на перевірку свого включення до списків виборців. Також розглянуто порядок звернення виборців до органу ведення Реєстру щодо тимчасової зміни місця голосування.

 

   

 

Дата публікації: 20.03.2019 11:32:00