а Untitled Page

Перечинська молодь успішно презентувала себе у фіналі обласного «Туристичного ПрофіКемпу».

Ось і добіг до свого логічного завершення значний за обсягом проведеної роботи і дослідженого матеріалу регіональний профорієнтаційний проект  «ПрофіКемп». У Закарпатській області у проекті брали участь команди Перечинщини, Свалявщини, Рахівщини та м. Мукачева. Це учні 9-10-х класів загальноосвітніх шкіл, команди яких до фіналу підготували презентації туристичних родзинок своїх районів.

            Перечинщину представляла команда учнів  10-го класу Тур’є-Реметівської ЗОШ І- ІІІ ступенів «Feketaschildren» (капітан команди - Надія Скубенич), яка досліджувала природні та культурно-історичні, архітектурні пам’ятки,  туристичні об’єкти району, ознайомилася  з величезним світом професій та спеціальностей  на базі підприємств району та в туристичній галузі. Отриману інформацію учні систематизували та розмістили на  своїй сторінці у мережі Faсebook та сторінці  міжрегіонального проекту«ПрофіКемп».

            Проект тривав більше півроку при підтримці партнерів Тур’є-Реметівської загальноосвітньої школи, Перечинської центральної районної бібліотеки  та Перечинської районної філії Закарпатського ОЦЗ.

            Як підсумок своєї роботи, учні розробили туристичний «Маршрут  цікавостей землі Перечинської», текст  та виступ-презентацію власної екскурсії «Гостинна Перечинщина запрошує. Історичні акорди», власноручно виготовлену сувенірну продукцію,  яка відображала особливості нашого краю.

            10 квітня у м.Мукачево на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся фінал обласного профорієнтаційного заходу «Туристичний ПрофіКемп», на якому наша команда  гідно представила свої здобутки. Члени журі відзначили виступ капітана нашої команди Надії Скубенич в ролі гіда-екскурсовода, як одного з кращих. Гості заходу  зацікавлено розглядали оригінально оформлені альбоми, які  у світлинах відображали всі об’єкти, страви лемківської кухні Перечинщини. «Я вже хочу до вас! У вас дійсно є що показати і чим здивувати гостей!» -  емоційно зазначила представник Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Тетяна Трохименко.

            Всі команди продемонстрували глибокі  знання та вміння представити  свій край. Однак переможця визначено. Закарпаття у  місті Скадовськ на Херсонщині представляти буде команда-переможець «Fun-Route» з Рахова.  Зичимо їм успіху!

            А всім, хто брав участь у цьому проекті, доклав чималих зусиль для його реалізації і достойного завершення, висловлюємо щиру нашу вдячність:

·       

 

   

   

   

   

 

   

Дата публікації: 12.04.2019 9:48:55