а Untitled Page

Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників кримінального розшуку України

Шановні працівники кримінального розшуку!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

 

Кримінальний  розшук – один із найбільших і найважливіших підрозділів МВС, завжди був і сьогодні є ударною силою поліції. Саме на його плечі покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих.

Ця служба не прощає легкодухості і дилетантства, вимагає залізної волі і найвищого професіоналізму. Тому в розшуку працюють люди, по-справжньому віддані своїй справі. Ваша оперативна служба постійно пов’язана з ризиком і самовідданістю. Спасибі Вам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, за професіоналізм та ініціативу.

У день свята хочеться побажати всім оперативним працівникам кримінального розшуку та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і щастя, а Вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Найголовніше – завжди залишайтеся вірними Присязі та своєму народу. Нехай Вас ніколи не підводить оперативне чуття та кмітливість!

 

 

Голова районної державної адміністрації                                                                           М. ЛАДОМИРЯК

Дата публікації: 15.04.2019 9:45:10