а Untitled Page

Відбулося урочисте зібрання учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. 

25  квітня в залі засідань районної ради відбулось вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Участь в урочистому заході взяли учасники ліквідації наслідків чорнобильської трагедії, керівники району та міста, серед яких  голова районної державної адміністрації Мар`яна Ладомиряк, заступник голови районної ради Михайло Петрішко, заступник міського голови Віталій Кравець, заступник голови РДА Марина Чомоляк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Цвік, громадськість.

Мар`яна Ладомиряк подякувала учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за їх героїзм, мужність і самовідданість, виявлені під час боротьби з наслідками катастрофи та побажала здоров`я, оптимізму і бадьорості духу.

Виступаючі запевнили, що лише спільними зусиллями влади і самих учасників аіварії на ЧАЕС можна вирішувати проблеми цієї категорії населення і не допустити, щоб вони залишились сам на сам зі своїми бідами. Низько склоняємо голови перед їх родинами та вічна слава померлим.

У Свято-Миколаївському православному храмі міста  пройшов молебень за здоров’я ліквідаторів аварії на ЧАЕС та панахида за загиблими.

 За мужність, відданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, значний особистий внесок у забезпечення захисту населення, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС спільними грамотами районної державної адміністрації, районної ради та подяками Перечинської міської ради було нагороджено учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Цей День -  шана тим хто з нами є сьогодні і пам`ять про тих, кого вже  нема серед живих.

 

      

 

      

Дата публікації: 25.04.2019 11:10:22