а Untitled Page

Проведено оргкомітет з відзначення в районі Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На виконання Указу Президента України від 3 квітня 2019 року № 99/2019 „Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення,  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України”, розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації 23.04.2019 № 223, розпорядження голови райдержадміністрації  03.05 2019 № 87, з метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, увічнення пам`яті загиблих у Другій світовій війні, формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни в районі буде проведено низку заходів. Про це йшлося на засіданні організаційного комітету, яке відбулося при керівникові апарату райдержадміністрації райдержадміністрації Надії Девіцькій за участі керівників структурних підрозділів, представників  районної та міської рад, членів оргкомітету.

У ході засідання було обговорено організаційні питання з проведення мітингу-реквієму, забезпечення охорони громадського порядку, медичного супроводу, виготовлення маків пам’яті. Вирішено звернутися до релігійних організацій району з проханням про проведення панахид та молебнів за жертвами Другої світової війни, за мир та злагоду в Україні.

Дано доручення вивчити потреби та здійснити обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів війни, надати їм соціально-побутову допомогу, впорядкувати могили та обеліски на території району.

У навчальних та культосвітніх закладах  провести тематичні  уроки  Пам’яті, виховні години, засідання за круглим столом, конференцїі, інші заходи за участі ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, нинішніх захисників Вітчизни.

Дата публікації: 03.05.2019 16:49:06