а Untitled Page

У районі триває акція "Випускник - 2019".

 

У Перечинському районі триває започаткована  службою зайнятості  акція ” Випускник – 2019″.  Мета заходу – формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії, ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини.

            В межах цієї акції учні 9 – 11 класів району  відвідали дні відкритих дверей навчального закладу – Перечинського професійного ліцею (у квітні 2019 року), будуть залучені до професіографічних екскурсій та  профорієнтаційних уроків, братимуть участь у інтерактивних заходах для молоді (змагально-мотиваційних  та ігрових).

            До організації та проведення даних заходів  залучаються місцеві відділи освіти, навчальні заклади,  роботодавці, представники силових структур та військовослужбовці.

            13.05.2019 року спеціаліст з профорієнтації  Неля Гуранич спільно з представником прикордонної служби Андрієм Крутоусом провели профорієнтаційний урок  для 10 - 11 класів Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учням розповіли про можливості навчання  у Національній академії прикордонної служби України Імені Б.Хмельницького, продемонстрували презентаційний фільм про умови навчання та життя студентів цього навчального закладу.

            Про навчальні заклади області та вибір майбутньої професії з врахуванням потреб ринку праці регіону, затребуваність робітничих кадрів – ці питання обговорили у формі  діалогу між учнями, педагогами та представником служби зайнятості.

            Сподіваємось, що ця інформація стане у нагоді випускникам та їх батькам.

 

     

 

    

 

 

Дата публікації: 17.05.2019 10:33:55