а Untitled Page

Відбулася нарада-семінар з представниками органів місцевого самоврядування та сільгосптоваровиробниками району

       19 червня в залі засідань районної ради за сприяння департаменту агропромислового розвитку Закарпатської облдержадміністрації проведено нараду-семінар з представниками органів місцевого самоврядування та сільгосптоваровиробниками району на тему: «Державна підтримка розвитку фермерських господарств, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та підтримка тваринництва у 2019 році».

     Заступник директора департаменту АПР Тереля Віктор Іванович коротко інформував присутніх про державні програми підтримки малих сільськогосподарських товаровиробників.

       Начальник відділу тваринництва  департаменту АПР Кіш Ніна Олександрівна  детально зупинилася на порядку нарахування та оформлення документів для отримання дотації фізичними особами за утримання молодняка ВРХ до 13-ти місячного віку.

      Павлик Сніжанна Іванівна – начальник відділу рослинництва, землеробства, продовольства і механізації сільського господарства департаменту агропромислового розвитку детально розповіла про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, а також для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання.

     Представник Закарпатського відділення «Укрдержфонду» підтримки фермерських господарств Коцур Тамара розповіла присутнім, що з метою спрощення доступу фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів до державних фінансових ресурсів діючий Порядок доповнено новими напрямками, зокрема: надано можливість фермерським господарствам скористаттися бюджетною субсидією на одиницю оброблюваних угідь ( 1 га) у розмірі 12,0 тис. гривень на одного члена фермерського господарства з максимальним обсягом коштів, які може отримати таке господарство в сумі 40,0 тис. гривень.

        Працівниками департаменту АПР було надано вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Дата публікації: 20.06.2019 16:33:54