а Untitled Page

Проведено масовий інтерактивний захід у Перечинській філії Закарпатського ОЦЗ

 

09 липня  2019  року для школярів, які відпочивають у дитячому оздоровчому  таборі «Барвінок», проведено масовий інтерактивний захід.  Метою проведення цього заходу було надати школярам інформацію про службу зайнятості, ознайомити з профорієнтаційними послугами, які надає Перечинська районна філія Закарпатського ОЦЗ.

Діти охоче слухали розповідь про різноманітний світ професій, про типи професій за видом діяльності, про формулу вибору професії «Хочу-можу-треба». Мали змогу переглянути відеоролики про професії. Інформація про те, як правильно обирати професію, виходячи із власних здібностей та вмінь, з врахуванням стану здоров’я та попиту на ринку праці, зацікавила школярів. Вони  знайомилися з папками – описами професій, які вони мріють у майбутньому здобути.

Молодші школярі відгадували загадки про професії, брали участь у вікторині «Вгадай професію», а старшим була цікава інформація про можливість тестування на онлайн платформі «Моя професія. Консультаційна мережа».

«Перш ніж здійснити вибір майбутньої професії, рекомендую учням старше 14 років пройти відповідне тестування у службі зайнятості.  Це допоможе вам уникнути помилок та зробити перший правильний крок на шляху до свого професійного становлення!», - наголосила у своєму виступі спеціаліст з профорієнтації Неля Гуранич.

 

    

 

    

 

Дата публікації: 11.07.2019 14:37:31