а Untitled Page

Відбулося засідання клубу «Розрада»

 12 серпня 2019 року в Перечинській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбулося чергове засідання жіночого клубу «Розрада». Темою обговорення  стало важливе питання сьогодення: «Інклюзивне навчання для сімей, у яких  виховуються діти з особливими освітніми потребами».

      Головей Іванна Романівна, директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Перечинської районної ради Закарпатської області», проінформувала безробітних про передумови створення Центру. А саме у серпні 2018 року відбулось урочисте його відкриття. Розкрито визначення терміну «інклюзивна освіта». Інклюзивна освіта - це процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей" (Концепція розвитку інклюзивної освіти. Наказ МОН від 01.10.2010 № 912).                  

        Основою концепції інклюзивної освіти є принципи, що всі діти, незважаючи на різне культурне й соціальне походження та різні рівні навчальних можливостей, повинні мати однакові можливості у навчанні в усіх типах закладів освіти.

       Метою Інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення рівного доступу до якісної освіти, адаптація навчальних програм та планів, методів та форм навчання, використання існуючих ресурсів, партнерство з громадою до індивідуальних потреб дітей з особливими освітніми потребами. У Центрі працюють 3 спеціалісти: директор-дефектолог, логопед та реабілітолог. Двері установи відкриті щодня, крім вихідних, з 8-ї до 17-ї години. За консультацією можна звернутись будь-коли або за номером телефону 050-7165167. Необхідно зазначити, що всі послуги спеціалістами надаються безкоштовно.

         Безробітні жінки мали змогу активно задавати питання директору Інклюзивно-ресурсного центру Головей Іванні. Зустріч відбулась в дружній атмосфері. Ми, в свою чергу, дякуємо нашим соціальним партерам за плідну співпрацю.

 

  

 

  

Дата публікації: 15.08.2019 16:36:16