а Untitled Page

МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЄДИНІ В РІЗНОМАНІТТІ» ЗНОВУ ЗАПРОШУЄ ГОСТЕЙ (АНОНС)

 

12 – 14 вересня нинішнього року в Ужгороді відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль «Beauty around me», який проходитиме під гаслом  «United in Diversity» (Єдині в різноманітті). Участь у фестивалі зголосилися взяти  молоді люди зі Словаччини, Угорщини, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, країн Африканського континенту, Індії, всіх куточків України, вірменської та румунської громад нашої області.
Основне дійство розпочнеться 13 вересня о 16.00 год. на пл. Театральній в Ужгороді де відбудеться ярмарка культур і де гості фестивалю матимуть можливість побачити танці різних народів світу, ознайомитися з їхніми традиціями, скуштувати національні страви, долучитись до майстер класів.
Фестиваль спрямований на руйнування стереотипів та створення почуття толерантності через позитивну атмосферу культурного і традиційного обміну народів, які населяють наш регіон, та закордонних гостей.
Організатор заходу – управління молоді та спорту Закарпатської ОДА за підтримки Міністерства  молоді та спорту України. 

Відео про минулорічний фестиваль можна переглянути тут:
https://www.youtube.com/watch?v=8dFAhZX-LWk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR11-rQ69ivvPpjElmvpQJtZV2b_VMuYbT9muEPKn5gNFsGCernW6yJyWWk

 

Дата публікації: 10.09.2019 16:23:10