а Untitled Page

На Перечинщині відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтерів

 

5 грудня до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів у Перечинському районному будинку культури відбувся урочистий захід,  у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк, заступник голови районної ради Михайло Петрішко, керівник апарату райдержадміністрації Надія Девіцька, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учасники антитерористичної операції на сході України, волонтери району, працівники військового комісаріату, громадськість, учнівська молодь. Керівники району привітали військовослужбовців, волонтерів, усіх захисників України із цими святами і побажали козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили, мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

 Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено працівників районного військового комісаріату. З нагоди Дня волонтера спільними подяками відзначили тих хто допомагав і допомагає нашим бійцям на Сході України.

Свої слова привітання висловили  юні дарування із Т-Реметівської та Перечинської дитячих музичних  шкіл, солістирайонного будинку культури, учні Перечинської гімназії та подарували святковий концерт.

В рамках проведення заходу присутні хвилиною мовчання вшанували тих, які загинули в зоні АТО.

6 грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

 

 

 

 

 

Дата публікації: 06.12.2019 14:47:41