а Untitled Page

Триває тиждень права у закладах освіти району

 

9 грудня у закладах загальної середньої освіти району розпочався Всеукраїнський тиждень права. В рамках тижня  в освітніх установах буде організовано проведення годин спілкування  для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильства в школі, тематичних заходів з питань реалізації і захисту прав людини.

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини 10 грудня пройшов Всеукраїнський урок “Права людини”, під час якого висвітлювалися питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини та основні механізми їх захисту. У Раківській ЗОШІ-ІІ ступенів проведено правовий брейн - ринг "Свої права ти добре знай, їх шануй та поважай" між двома командами  учнів 9 класу "Правознавці"  та "Праволюби", який складався з шести конкурсів.   У Тур`я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочали тиждень конкурсом малюнків «Знай свої права» для учнів середньої ланки, а в Тур′я Пасіцькій  ЗОШ І-ІІІ ступенів організували виставку літератури на правову тематику.

11 грудня учні закладів освіти району візьмуть учать у Інтернет-уроці «Молодіжна правнича платформа - впевнена позиція на юридичному полі», який організовує Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка.

Впродовж тижня здобувачі освіти  ознайомляться з роботою Перечинського районного суду, Бюро правової допомоги. Заплановано зустріч лідерів учнівського самоврядування з головою Закарпатської обласної ради М.Рівісом.

 

Дата публікації: 11.12.2019 11:48:43