а Untitled Page

Засідання жіночого клубу «Розрада»

 

Продовжено цикл засідань жіночого клубу «Розрада», який діє на базі Перечинської районної філії Закарпатського ОЦЗ, на якому обговорорено  як  дбати про своє здоров’я не тільки з точки зору збереження працездатності, але й для того, щоб бути здоровою і щасливою жінкою, матір’ю.

Про порядок надання медичних послуг, про важливість своєчасного проходження медичних оглядів, про профілактику захворювань і порядок звернення до сімейного лікаря, реалізацію програми «Доступні ліки» розповіла заступник директора КНП «Перечинський центр надання первинної медико-санітарної допомоги» Аліна Худанич. та лікар кабінету «Довіра» при поліклінічному відділенні КНП «Перечинська районна лікарня» Руслана Головей. Вона акцентувала увагу присутніх на заходах по запобіганню ВІЛ/СНІДу та поширенню вірусних гепатитів В і С. Руслана Василівна розповіла про способи передачі інфекцій, про категорії осіб, які перебувають у зоні ризику, на які симптоми захворювання варто звернути увагу і де можна пройти анонімне обстеження – цю інформацію слухали уважно. Інформація про результат обстеження є конфіденційною. Пройти лікування можна у центрах профілактики та боротьби зі СНІДом.

Жінки у невимушеній атмосфері мали нагоду поспілкуватися з лікарями, отримати відповіді на питання, які їх цікавили, переглянути буклети з інформацією щодо профілактики ВІЛ та СНІД інфекцій.

 

Дата публікації: 12.12.2019 14:56:02