а Untitled Page

Новини

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана державна компанія НАК «Нафтогаз України» переглянула визначену ним раніше ціну газу на червень. Блакитне паливо для українців здешевшало на 919 гривень. Роздрібна ціна газу для населення в червні становить 7 631 грн за тис. куб. м замість попередньо виставленої Нафтогазом на червень ціни 8 550 грн за тис. куб. м.
Команда Президента України Володимира Зеленського докладе максимум зусиль, щоб у найближчі 3-4 роки Україна увійшла до першої десятки рейтингу Світового банку Doing Business. Про це Глава держави заявив під час форуму «Діалог бізнесу та влади» 20 червня у Києві.
Від усієї душі вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби. Державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих. Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.
Перечинські держслужбовці вирішили своє професійне свято провести в новому форматі. "На добру справу",- саме так назвали благодійну акцію, до якої долучилися працівники райдержадміністрації, її структурних підрозділів та голова районної ради.
19 червня в залі засідань районної ради за сприяння департаменту агропромислового розвитку Закарпатської облдержадміністрації проведено нараду-семінар з представниками органів місцевого самоврядування та сільгосптоваровиробниками району на тему: «Державна підтримка розвитку фермерських господарств, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та підтримка тваринництва у 2019 році».
Сторінки«««12345»»»