Новини

А в атріумі облдержадміністрації відкрито виставку пасхальних вишивок. Напередодні великого свята Воскресіння Господнього у четвер, 18 квітня, ось уже п’ятий рік поспіль на площі Народній в Ужгороді відбувся фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!» Цей унікальний захід внесений до Книги рекордів України, адже лише тут навесні дерева зацвітають тисячами різноманітних писанок.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.
Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органів місцевого самоврядування регіону учасники АТО подали8 622 заяви про надання земельних ділянок у власність.
17 квітня 2019 року головою райдержадміністрації Мар`яною Ладомиряк проведено нараду з керівниками промислових підприємств району, де було обговорено низку актуальних питань. Голова державної адміністрації стисло проаналізувала стан виконання основних економічних показників підприємствами району за 2018 рік та січень-лютий 2019 року. Керівниками лісопереробних підприємств зауважено на деяких проблемних питаннях - забезпечення сировиною, нестачу кваліфікованих працівників, збут продукції та ін.
Основні результати роботи Уряду України за три роки з моменту призначення стали однією з головних тем засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 17 квітня. Цифри, напрямки реформ і тенденції представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Сторінки«««12345»»»