Новини

На Закарпатті триває комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник». Їхня мета – профілактика аварійності та зниження тяжкості її наслідків на пасажирському транспорті, дотримання водіями і перевізниками правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів. Особлива увага приділяється технічному стану транспортних засобів, наявності та справності аварійних виходів, розташуванню місць для сидіння, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

У регіони відправлено ще низку препаратів, закуплених за державні кошти. Найближчим часом ці препарати будуть доступні у лікарнях.
26 квітня в області проведуть прийом звернень у телефонному режимі з питань захисту прав споживачів.
З нагоди відзначення 32-ї річниці Чорнобильської трагедії в залі засідань Перечинської районної ради проведено урочисте зібрання за участі керівництва району, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників правоохоронних органів, активу громадських організацій чорнобильців Перечинщини..
Регіональний етап конкурсу в Закарпатській області розпочався 16 квітня і триватиме до 18 травня. На конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3 учнів), пов’язані з загальною тематикою конкурсу. Роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А4.
Сторінки«««12345»»»