Новини

26 червня заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Мікулін візьме участь у прямій телефонній лінії «Запитай у влади».
22 червня в Ужгороді відбудеться конференція«Україна – ЄС: коли зникають кордони», яку відкриватиме Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.
З 1 липня органи Пенсійного фонду України проведуть перерахунок пенсій у зв`язку зі зростанням прожиткового мінімуму. Хто із закарпатських пенсіонерів отримає збільшені виплати під час брифінгу роз’яснила заступник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина Маслякевич.
З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.
Реформа державного управління, розпочата в державі два роки тому, має на меті наблизити державну службу до стандартів Європейського Союзу та задовольнити вимоги суспільства щодо її відкритості, доступності, професіоналізму.
Сторінки«««12345»»»