Новини

Закарпатська область повністю закриває фінансовий рік у освітній галузі. 16 листопада Кабінет міністрів України прийняв розпорядження „Деякі питання використання у 2016 році освітньої субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам”, згідно з яким Закарпаття отримає до кінця року додатковий обсяг освітньої субвенції у сумі 63 мільйони 265,1 тисяч гривень. Перший транш субвенції надійде вже найближчими днями.
18 листопада 2016 заступник голови райдержадміністрації Марина Чомоляк провела виїзний прийом громадян на території Турицької сільської ради.
16 липня п.р. у набула чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення Реєстру» (далі - Постанова).
Угоду про співробітництво 17 листопада уклали директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Денис Ман та директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.
З 10 листопада, в Україні розпочато програму професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього», та оголошено про відбір учасників для участі у програмі.
Сторінки«««269270271272273»»»