а Untitled Page

Новини

Департамент соціального захисту населення спільно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації узагальнили інформацію щодо кількості жінок, які стоять на обліку у жіночих консультаціях і планують народити дитину у вересні 2018 – січні 2019 року. За оперативними даними у зазначений період на Закарпатті народяться приблизно 7883 дітей, батьки яких при виписці із пологових будинків будуть отримувати «пакунок малюка».
Президент України Володимир Зеленський рішучо налаштований на впровадження амбітних перетворень в Україні, зокрема у сфері боротьби з корупцією. Про це він заявив під час офіційного візиту до Німеччини.
Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2019 рік.
Президент України Володимир Зеленський наголошує, що встановлення миру в Україні наразі для нього є одним із ключових завдань, виконання якого він прагне. Саме тому питання миру було головним під час його сьогоднішніх конструктивних перемовин із Президентом Франції Еммануелем Макроном.
Дорогі краяни! Щиро вітаю Вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці. Цієї світлої днини разом із зеленими композиціями в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов`ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Нехай для Вас у день Зіслання Святого Духа світ стане кращим, доброзичливішим і світлішим.
Сторінки«««12345»»»