Новини

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях».
Дорогі співвітчизники! Дорогі українці! Господь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод Константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване та протягом тривалого часу виборюване нами «так!».
Вітаю всіх вас з великим християнським святом – Покровом Пресвятої Богородиці і Діви Марії! Це чудове свято нагадує нам про те, що Пресвята Богородиця береже і піклується про нас. Сьогодні я хочу вам побажати, щоб усі завжди перебували під її заступництвом і захистом, щоб ніколи не опускали рук і впевнено йшли назустріч своїй мрії. Впевнена, що ті сюрпризи, які піднесе вам життя будуть тільки приємними і щасливими, а всі отримані уроки підуть тільки на користь.
Шановні працівники кадрових служб! Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем кадровика! Кадровик — головна ланка між працівником і роботодавцем. Від його компетенції, людських якостей залежить і кадрова політика в установі, і кар`єра або навіть доля працівника.
Дорогі друзі! Вітаю Вас із Днем Захисника України! У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.
Сторінки«««12345»»»