Новини

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонзалес відкрили День виховання доброчесності для керівного складу органів державної влади України. Захід відбувається в рамках реалізації Програми НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій (ВІ Programme).
Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі спеціальним представником Сполучених Штатів Америки Куртом Волкером.
Напередодні Дня рятівника Президент Петро Порошенко нагородив одинадцятьох лауреатів Всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018».
12 вересня в Перечинській райдержадміністрації пройшло засідання оргкомітету з підготовки і проведення обласного фестивалю етнічного мистецтва «Лемківська ватра», який відбудеться на Перечинщині (с.Ворочово) 30 вересня 2018 року.
12 вересня відбулась прес-конференція, присвячена початку проекту «Дитляндія». Проект втілюється Громадською організацією «Гармонія» спільно з Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. В рамках проекту буде проведено інформаційну кампанію щодо створення умов для забезпечення рівних прав дітей, включно з дітьми з інвалідністю, подолання стереотипів та розбудови інклюзивної свідомості в Україні. Проект створить серію дитячих розважально-пізнавальних телепередач «Дитляндія», в якій діти будуть героями тематичних програм.
Сторінки«««12345»»»