Новини

У Перечинському районі завершено капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги районного значення «Турички – Вільшанки».
Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко разом з лідерами країн світу у Парижі взяв участь пам’ятній церемонії, присвяченій 100-й річниці завершення Першої світової війни. Глава держави перебуває з робочим візитом у Франції.
Відповідно до Указу Президента України від червня 2016 року "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про Стратегічний оборонний бюлетень України" у Збройних силах України проводиться робота щодо реформування військових комісаріатів, удосконалення їх діяльності в загальній системі комплектування військ і соціального захисту громадян, які проходили військову службу.
У Перечинському районі підрядник завершив капітальний ремонт найбільш зруйнованої ділянки автомобільної дороги районного значення «(Перечин-Свалява) – Мокра», яка веде до с.Мокра. Дорожнє покриття встелено суцільним асфальтом у межах коштів, виділених на 2018 рік. Наступного року ремонт буде продовжено. Джерело фінансування – Дорожній фонд. На фото стан дороги до і після ремонту.
Утвердження нашої державності розпочиналося з боротьби за мову. Цю дорогу маємо пройти впевнено, твердо і водночас з мудрістю і толерантністю у ставленні до кожного, хто тільки повертається до першоджерела.
Сторінки«««12345»»»