а Untitled Page

Новини

Шановні медичні працівники Перечинщини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я! Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем медичного працівника! Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.
12 червня в Адміністрації Президента України відбулося перше експертне обговорення концепції «Держава у смартфоні». У ньому взяли участь представники Коаліції електронної держави, що об’єднує 65 різних організацій та експертів у сфері ІТ. До обговорення також долучився Глава держави.
Загальна сума збитків від травневого паводка перевищила півмільярда гривень. Обласні служби завершили роботу зі встановлення збитків від паводка, який накрив Закарпаття 20 – 25 травня. Загальна сума коштів, необхідних на відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, дорожнього та водного господарства, склала понад 500 мільйонів гривень.
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку. Глава держави відзначив підтримку з боку ЄБРР у розвитку економіки країни.
У Перечинській районній філії Закарпатського ОЦЗ діє жіночий клуб «Розрада», що об’єднує на добровільних засадах жінок-безробітних, які беруть активну участь у засіданнях клубу з метою обміну інформацією, спілкування, розширення знань щодо пошуку роботи і реалізації власного трудового потенціалу.
Сторінки«««23456»»»