а Untitled Page

Новини

15 вересня 2019 року поблизу села Ворочово, що на Перечинщині, відбувся ІХ-й Закарпатський обласний фестиваль лемківського народного мистецтва «Лемківська ватра». На свято завітали керівники області та району, депутати різних рівнів, митці та почесні делегації із Закарпаття, сусідніх областей Західної України та із-за кордону.
15 вересня Уряд розглянув і затвердив проект Державного Бюджету на 2020 рік, який буде переданий до Парламенту вчасно відповідно до вимог законодавства.
20 вересня на Закарпатті відбудеться конференція «Нові послуги в бальнеології та Wellness Закарпаття». Гостей прийматиме Санаторний комплекс « Деренівська Купіль», спікерами заходу будуть представники санаторних та оздоровчих закладів Закарпаття, представники туристичного бізнесу в Угорщині, представник Посольства Угорщини у Закарпатті, Державна установа «Науково-практичний медичний центр «Реабілітація» МОЗ України».
Спільна операційна програма ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020 цього року приєднується до програм співпраці, профінансованих Європейським Союзом, з метою святкування Дня європейської співпраці.
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров`я, він загартовує характер і волю.
Сторінки«««23456»»»