Новини

Відповідно до статті 107 Конституції України Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України».
Президент Петро Порошенко констатує, що за останні роки й рік, що минув, в Україні було ухвалено низку важливих реформаторських рішень, які сприятимуть розвитку країни. Зокрема, Закон «Про національну безпеку України».
Протягом року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Перечинської райдержадміністрації розміщував публікації з роз’ясненнями виборчого законодавства України, прав та обов`язків виборців, загальних виборчих питань та інформував про роботу відділу.
Шановні працівники лісової галузі! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом! Бажаю, щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє.
Шановні працівники фармацевтичної галузі! З нагоди вашого професійного свята — Дня фармацевтичного працівника — прийміть найщиріші вітання.
Сторінки«««23456»»»