а Untitled Page

Новини

На реалізацію проектів регіонального розвитку у 2019 році, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, на Закарпаття надійшов перший транш у сумі 47 317,789 тис. гривень.
13 червня у Закарпатській області оголошено День жалоби через трагічну загибель п’ятьох мешканців с.Тарасівка Тячівського району.
Про тимчасове виконання обов’язків голови Закарпатської обласної державної адміністрації Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Закарпатської обласної державної адміністрації на ДУРАНА Івана Петровича. Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ 11 червня 2019 року
Про звільнення Г.Москаля з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації Звільнити МОСКАЛЯ Геннадія Геннадійовича з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України. Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ 11 червня 2019 року
Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону про внесення змін до Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо нової дати запровадження ринку електричної енергії (№ 10376) та проект закону про внесення змін до статті 9-1 Закону України «Про альтернативні джерела енергії» (№ 10375). Про це повідомив представник Президента України у Кабінеті Міністрів Андрій Герус.
Сторінки«««34567»»»