Новини

Ось і добіг до свого логічного завершення значний за обсягом проведеної роботи і дослідженого матеріалу регіональний профорієнтаційний проект «ПрофіКемп». У Закарпатській області у проекті брали участь команди Перечинщини, Свалявщини, Рахівщини та м. Мукачева. Це учні 9-10-х класів загальноосвітніх шкіл, команди яких до фіналу підготували презентації туристичних родзинок своїх районів.
10 квітня 2019 року у Порошківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний етап фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»- захід, присвячений українському культурному феномену – писанкарству. Можливість оцінити дитячі та педагогічні вироби мали голова районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк, заступник голови районної ради Михайло Петрішко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Владислав Цапик, педагоги району, батьківська громадськість та ін.
Виплата монетизованих субсидій, яка розпочалася 1 березня цього року, продовжиться у квітні і травні. Про це під час робочої поїздки до Житомира заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
У зв’язку зі святкуванням християнами Великодня за Григоріанським календарем для мешканців Закарпаття, незалежно від конфесійної приналежності, 22 квітня буде вихідним днем.
Відповідно до розпорядження голови Перечинської районної державної адміністрації 09.04.2019 № 73 опалювальний період 2018 – 2019 років в установах та організаціях бюджетної сфери району завершується 15 квітня 2019 року.
Сторінки«««34567»»»