а Untitled Page

Новини

30 липня в Офісі Президента України відбулася нарада з питань реалізації унікальних для світової практики комплексних електронних послуг, пов’язаних із народженням дитини та оформленням відповідних документів. Участь у нараді взяли Глава держави, представники профільних центральних органів виконавчої влади та міжнародних донорських проектів.
Керівники МОЗ зробили щеплення від дифтерії та правця і закликали українців підтримати кампанію «Вакциновані – значить захищені». Пацієнтам слід вакцинуватися до вересня, оскільки з початком навчального року кількість випадків захворювання на інфекційні хвороби зростає, отже ризик виникнення спалаху підвищується.
З нагоди проведення Днів добросусідства України та Польщі в межах Закарпатської області та Підкарпатського воєводства 8 – 10 серпня працюватиме пішохідний контрольно-пропускний пункт «Лубня – Волосате» на українсько-польському кордоні.
Сьогодні при голові райдержадміністрації М. Ладомиряк, за участі заступника голови райдержадміністрації М. Чомоляк, керівника апарату Н. Девіцької, керівників структурних підрозділів відбулася нарада, на якій розглянуто питання про виконання плану роботи райдержадміністрації за ІІ квартал 2019 року, дотримання вимог законодавства у сфері технічного захисту інформації, порядок подання декларацій до та після звільнення з посади державного службовця.
З метою забезпечення належного функціонування та захисту даних у національних електронних інформаційних ресурсах, доступності та зручності електронних послуг для фізичних та юридичних осіб, а також запобігання корупції під час надання таких послуг постановляю:
Сторінки«««34567»»»