Новини

Понад тисячу років тому святий рівноапостольний князь Володимир зробив доленосний вибір – прийняв християнство сам і охрестив країну. Відтоді наш народ консолідується навколо духовних ідеалів справедливості, милосердя, любові до ближнього, добра та правди.
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Документом вносяться зміни до діючого законодавства, якими передбачається захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення особливо тих, які виховуються в неповних сім`ях.
24 липня 2018 року відбулася спільна робоча нарада працівників відділу ведення державного реєстру виборців апарату Перечинської райдержадміністрації та відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області Перечинського району.
26 липня під головуванням в.о. голови Перечинської райдержадміністрації М. Ладомиряк відбулося засідання колегі. У ії роботі взяли участь в.п.голови районної ради М. Петрішко, голова Громадської ради при Перечинській райдержадміністрації М. Лакатош, керівники підрозділів райдержадміністрації.
Процес приватизації в Україні, який розпочинається на основі нового законодавства і з використанням інноваційних інструментів, а саме механізмів платформи ProZorro, має проходити відкрито, конкурентно та прозоро. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання офісу ProZorro в Києві.
Сторінки«««34567»»»