Новини

Президент Петро Порошенко прийняв Посла Сполучених Штатів Америки з особливих доручень з питань міжнародної релігійної свободи Семюеля Браунбека, який перебуває в Україні з робочим візитом, інформує прес-служба Глави держави.
11 вересня при керівникові апарату райдержадміністрації Надії Девіцькій, голові районної ради Михайлі Ласкіну, заступнику голови районної ради Михайлі Петрішкові за участі керівника виконавчого апарату районної ради Йосипа Цвіка, голів сільських рад,представника ОТГ, заступника начальника Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Олександра Гондорчина та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації проведено круглий стіл з обговорення та вирішення проблемних питань ромської національної меншини.
14-15 вересня на українсько-польському кордоні в межах Закарпаття та Підкарпатського воєводства відбудуться Дні добросусідства України та Польщі.
Відсьогодні, 11 вересня, претенденти можуть подавати документи на розгляд конкурсної комісії. Рішення було прийнято на черговому засіданні конкурсної комісії, повідомляють у прес-службі відомства.
Для Закарпаття на реалізацію програми «Доступні ліки» цього року передбачено 32,4 мільйони гривень. Станом на початок вересня область вже отримала фінансування у розмірі 21,6 мільйона гривень, які розподілили між районами та містами краю.
Сторінки«««34567»»»