Новини

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Мікуліна відбулось засідання обласної комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які протягом поточного року спрямують субвенцію з державного бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт та розвитку сімейних форм виховання в області.
15 липня 2018 року в с.Ворочово (на території Перечинської ОТГ) проходитиме VIII-й Закарпатський обласний фестиваль лемківської культури «Лемківська ватра».
04.липня голова райдержадміністрації Віктор Олефір взяв участь в урочистому засіданні з нагоди відзначення в районі Дня Національної поліції України. На урочистостях були присутні начальник Перечинського відділення поліції підполковник поліції Віктор Томаш, керівник Перечинського відділення Ужгородської місцевої прокуратури Роман Романик, голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін, особовий склад Перечинського відділення поліції.
3 липня народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.
Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.
Сторінки«««34567»»»