Новини

У регіони їдуть препарати для лікування онкологічних захворювань, закуплені за державні кошти. Найближчим часом ці препарати будуть доступні у лікарнях.
Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонзалес відкрили День виховання доброчесності для керівного складу органів державної влади України. Захід відбувається в рамках реалізації Програми НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій (ВІ Programme).
Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі спеціальним представником Сполучених Штатів Америки Куртом Волкером.
Напередодні Дня рятівника Президент Петро Порошенко нагородив одинадцятьох лауреатів Всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018».
12 вересня в Перечинській райдержадміністрації пройшло засідання оргкомітету з підготовки і проведення обласного фестивалю етнічного мистецтва «Лемківська ватра», який відбудеться на Перечинщині (с.Ворочово) 30 вересня 2018 року.
Сторінки«««34567»»»